Авто: - Технічний стан 9 з 10 - Ходова не стукає - Масло не п'є (готовий поїхати на любе СТО) - Документи повністю впорядку (по довіреності, чи переоформлення у МРЕВ, або, в ДІЇ без проблем) Візуально є дефекти на фото їх видно.
Продам отличный автомобиль по цене ваза или ланоса!!! В авто проведено полное ТО : ремни, ролики, помпа, масло кпп и в двигателе поменял месяц назад!!! В автомобиле поклеена свежая дорогая тонировка!!! Авто на комплекте зимней резины, также есть комплект на летней резине на титанах!!! Установлено дорогое ГБО 4 !!! Без торга так как дешевле только ваз!!!
Авто дуже економне. Пригнана в 2015 р. З Францii. ПробIг перевIрений на офIцIйному сервIсI Renault. Возила онуків в школу. Пробіг 100% !!!! зроблено повний ремонт мотору та паливної системи автомобіля з заміною счеплення, ремня грм, турбіни, з заміною усіх рідин які потрібні для якісної роботи авто!!! За час ремонту даного авто придбали інший автомобіль, для сімейних потреб. Жодних вкладень не потребує!!!! Тел. -Юрій
Продам власне авто в доброму стані на свої роки, корозія чи дірки відсутні, по дну запитань немає, пороги і дно варити не потрібно там стан гарний (фарбовано декілька елементів) вся інша в рідній фарбі!! Непогана комплектація - клімат, датчик світла, дощу, круїз контроль, підігрів передніх сидінь, встановлена гарна Android магнітола, камера заднього огляду, мультимедійне кермо, музика Bose з сабвуфером в докатці🔊, заводський ксенон, ТА НОВІ ЛЕД ПТФ, фаркоп, штора в багажнику, два комплекти килимків(резинові та ворсові). Авто доглянуте ходова не стукає не грюкає, двигун мастило не бере від заміни до заміни!! Їде досить бадьоро та збито, авто кожного дня на ходу, кого зацікавить телефонуйте відповім на всі запитання АВТО ВАРТЕ ВАШОЇ УВАГИ !!!! ВСТАНОВЛЕНО НОВЕ ГБО 4⛽️ Якщо без значного торгу МОЖЛИВИЙ ПРИЄМНИЙ БОНУС!!!
Продам авто у хорошому стані.Авто щодня в експлуатації
Продається хороший,надійний доглянутий автомобіль ШЕВРОЛЕ ЛАЧЕТТІ 1.8 бензин.Перша реєстрація 2010 рік.Детальніша інформація по телефону
Продам справжній рамний позашляховик Nissan X-Terra 2007 року. Надійний, потужний та витривалий джип для тих, хто розуміє, що таке справжній 4x4. 🔹 Двигун 4.0 V6 (потужний та ресурсний) 🔹 Автоматична коробка передач 🔹 Повний привід 4x4 + понижена 🔹 Рамна конструкція 🔹 Встановлено ГБО 🔹 Прошивка Євро-2 Пробіг 330 тис. км. На 180 тис. миль зроблений капітальний ремонт двигуна — мотор працює рівно, тяга відмінна, без сторонніх шумів. Коробка автомат перемикає плавно. Повний привід працює справно. Авто технічно доглянуте та обслужене. Євро-2 прошивка — стабільна робота двигуна без зайвої “екології”, краща динаміка та простіше обслуговування. Два комплекти резини. Просторий салон, великий багажник. Ідеально для: ✔️ бездоріжжя ✔️ подорожей ✔️ рибалки / полювання ✔️ активного способу життя Документи в порядку, переоформлення без проблем. Готовий до перевірки на СТО. Реальному покупцю — адекватний торг біля авто.
Продаю авто в дуже гарному технічному стані, повністю зроблене, оброблене та пофарбоване. Авто робилось для себе але з сімейних обставин продається. Стоїть ГБО ІІІ покоління (вписане в техпаспорт). За додатковою інформацією писати в особисті повідомлення в додатку так як знаходжусь за кордоном!.
Продаю власне авто, пригнане особисто з Німеччини. Повністю обслужене, вкладень абсолютно не потребує. З останніх вкладень: нове щеплення, нова гідросистема коробки(робота), ходова повністю обслужена, поставив ксенон на фари бо був галоген (все видно тепер на дорозі), замінена нова оригінальна полуось, зашумлені двері і дах, за тонував, поміняні всі подушки на двигуні і коробці. Продаю бо купив нове авто. До авто було дуже бережне ставлення. Розхід палива дуже мінімальний(змішаний 5л на 100 км), для міста супер машина, форсунки рік назад відправлялись на пере ущільнення і обслуговування. Є комплект нової зимовой резини на штампах(використовувалась один сезон). Деталі без проблем підходять по фіату(це той самий фіат добло на тій самій базі), дешева в обслуговувані, працює кондиціонер (два роки тому замінений радіатор). Акамулятор теж новий.
2 комплекти резини,автомобіль повністю справний
Продам своє власне авто , я власник по ТП. Авто обслуговане. Вся в рідній фарбі , ТО кожні 8 тис. км Була заміна : -заміна ланцюга ГРМ -помпа -свічки запалювання і нові катушки Відреставрована коробка передач: -актуально зчеплення -мотори перемикання передач -заміни мастила Салон в гарному стані , в автівці не палили . Всі інші питання за телефоном або ж в меседжери в будь який час . Прохання майданчики і перекупи не турбувати .
Авто в хорошому стані для своїх років. Газ/бензин. Всі деталі по телефону.
Продам причіп стан хороший тент не протікає гума хороша осі SAF. MEGA 105 кубів
Зимова гума та причіп
Машина после кап.ремонта.За время эксплуатации было поменяно:стойки в круг,ГРМ,Ходовая часть,новый аккамулятор,стартер, 2 генератор(печки и обычный)Денег не жалел,делал для себя.Продаю так как срочно нужны деньги
Авто офіційне, куплене в Україні, в хорошому стані як на свій вік, рідний пробіг, повний електропакет, датчики світла та дощу, двухзонний клімат, ABS, ESP, підігрів дзеркал, дзеркало задього виду з захистом від бліків Є незначні нюанси по кузову. Авто на ходу, їздить кожного дня.
Автомобиль официальный.Мотор 3 литра.Панорамы нет.Климат 4х зонный.Краска синяя на солнце черная.Сиденья только нет массажа.Руль подогрев.Дотяжка дверей.Газ работает хорошо.Расход по городу газа 18,5 литра.Активная ходовая с режимом спорт.На автобане и на проселке комфорт. Это совсем не usa.Для дальних поездок все жидкости и запчасти новые на 3500 дол.Делать больше нечего. Пробег за 2 года 650 км.Торга нет.Переоформление.На сайте очень много хороших машин подешевле.
Авто в ідеальному стані !!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?