Особисте, охайне авто. Коробка ручна/механіка, двигун 1.6 бензин, кондиціонер, подушки безпеки, технічно справний автомобіль, є літня та зимова резина. Деталі за телефоном.
Оригінальний пасажир Volkswagen Transporter T5. Витратники змінювалися за регламентом. Сімейне авто у відмінному стані всі питання по телефону.
Продається авто, куплене в салоні в 2007 році, з того часу один власник. Все сезонна гума 2025 року. Повністю справне авто, їздить по місту кожен день. Зроблено ТО. Газ ніколи не встановлювався. По кузову є декілька "нюансів", на фото видно. Присутній адекватний торг біля авто. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ, МАЙДАНЧИКАМ ТА АВТОБІЗНЕСМЕНАМ НЕ ТУРБУВАТИ!
Продам евакуатор,авто в рейсовому стані.довжина платформи 5.20*2.10 детальніше за телефоном
Технічно справна на ходу. Ходова перебрана та відкапіталена ГБЦ, замінені мастила в двигуні та коробці.Встановлений газ все працює.
Продам Mazda 5, 2007 рік Авто у відмінному технічному стані - сів і поїхав Комфорт та зручність: Клімат контроль Мультимедійна система Android 7 повноцінних місць - ідеальний сімейний автомобіль Економний 2.0 газ/бензин - вигідно та практично! Авто доглянуте вчасно робилося ТО Із нюансів на фото показала Тріщина на лобовому склі Є вмятина на задньому крилі невеликі нюанси по кузову Іноді вибиває помилку чек але проблема не е в двигуні Робили комп?ютерну диагностику сказали що буває висвічується і за газу Будь яка перевірка на СТО без проблем За додатковою інформацією звертайтеся по телефону ********** Перекупам прохання не турбувати Торг мінімальний Є відео роботи авто
Тел**********
Авто на повному ходу. Я власник з 2018 року. Нюанси на фото. Дзвоніть за інформацією.
Seat Ibiza 1.4 Клімат, круїз, люк Двигун і кпп в нормі
7 місць. економна, світло led, магнітола., центральний замок, 2 комплекти гуми. на ходу кожен день. Власник. Торг вітається, але коло капоту.
В гарному стані двигун коробка, замінений актуатор щеплення, кузов та салон мають сліди використання, була в незначному ДТП (постраждав задній бампер) бампер замінили на новий.
машина повністю на ходу, сів і поїхав
У продажу Opel Astra H 2007 року після рестайлінгу, 1,9-літровий дизель з механічною коробкою передач, шестиступінчаста, один із найнадійніших і перевірених двигунів, їде жваво і при цьому залишається економічним у витраті палива, хороша комплектація, круїз-контроль, бортовий комп'ютер, штатна мультимедіа, кондиціонер та ще багато корисних функцій для комфортної їзди, практичний, місткий та універсальний автомобіль, чудово підійде як для сім'ї, так і для роботи.
Продам породистого ікса в дуже живому стані! Двигун робилася капіталка, зібрана з оригінальних запчастин, гільзована (є всі накладні 8+ тисяч доларів), масло не жере, не димить, працює рівно і їде жваво. Встановлено газ у 2024 році повністю нова установка з двома редукторами (спорт) та балон під запаску 60л. Вихлоп трохи перероблений, звук підкреслює характер двигуна, але не напружує. Ходова збита, нічого не стукає, пневма робилась. Коробка і роздатка в нормі, без стусанів і помилок. В 2025 році робилася система кліматизації (новий компресор, радіатори та частково трубки). Зовнішній заводський м пакет, кузов рівний і виглядає гідно, всі вразливі місця обклеєні броні плівкою.Гума Michelin pilot sport 4 від'їздила 5тис, також є комплект зими в хорошому стані. Встановлено дорогі проставки на всі 4 колеса. Салон спорт, без дірок і доглянутий, кермо М, чорна стеля. Фари перепаковані на білед + бронеплівка, світло відмінне, в протитуманках ксенон. Лобове скло атермальне. Електро багажник та пам'ять сидінь. Встановлено топовий Андроїд 8/128 + камера заднього виду (є підтримка 360) також CarPlay. Автомобіль офіційний, купувався в автосалоні в Україні, я третій власник, у сім'ї 5 років і проїхали 60 тис (3 роки тому було переоформлення всередині сім'ї), за весь час експлуатації ставилися дбайливо і грошей на обслуговування не шкодували. Олія змінювалася кожні 7-8 тис. Усі розхідники оригінальні. Також є докатка та другий комплект килимків оригінальних БМВ, два ключі. Можна багато писати, так як в авто змінювалося практично все. Докладніше за тел. Перекупів та автомайданчиків прохання не турбувати. Якщо телефон вимкнено, дзвоніть Viber/what's up
Всі питання по телефону!
продам свій автомобіль у хорошому стані встановлено ГБО 4 покоління є підігрів сидінь передні склопідйомники передні кондиціонер все працює відмінно установлены чехлы кож зам под алькантару перетянут руль натуральной кожей установлена сигнализация стоят газовые форсунки высокоскоростные
авто повністю працює . На ходу . По всім питанням телефонуйте , пишіть.
Авто в хорошому стані, більше питань та деталей за телефоном. Авто знаходить в м. Городок
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?