Авто 2007 року рестайлінг, повністю обслуговане працює кожна кнопка, ТО проходилось вчасно, кожні 8-9 тис проводилась заміна масла в двигуні, коробка - АКПП працює ідеально без жодних нарікань, двигун обєм 1.6л, 3 місяці назад був зроблений капітальний ремонт двигуна. Встановлено ГБО, по кузову в авто переварені всі недоліки які були, пофарбована,нефарбована тільки криша, капот і кришка багажника, пробіг 147 973
Мотоцикл в чудовому стані стоять нові поворотники нова задня ризина2023р. , стоїть новий якісний карбіратор,перетягнуте сидіння в хутро,спідометр робочий,нові гріпси на руль в комплекті і два ската з старими поворотниками ідуть в комплекті при покупці мотоцикла. Документи на мотоцикл є. Як що цікавить дзвоніть на номер() звати Роман.
Продам Mazda (Мазда) 6 GG 2007р. в. двигун 2.0, механічна 6-ступінчаста коробка передач. ГБО 4 покоління вписано в техпаспорт. Салон у відмінному стані. За електронікою жодних дефектів. все повністю працює: подушки безпеки, круїз та клімат контроль, датчики дощу та світла, ABS, DSC, акустика BOSE (4 колонки + сабвуфер та підсилювач), ксенон у ближньому світлі фар. Автомобіль у хорошому стані. Без ДТП. Підфарбовувалися крила. Все інше у рідній фарбі. Причина продажу, ніхто не користується, стоїть у гаражі.
Технічно справний автомобіль. Фінансових витрат не потребує, зимова гума і диски у комплекті
Авто у хорошому стані,новий акумолятор,передні стойки, фільтра масла ремні ролики помпа все замінено. Є нюанси по кузову. Деталі по телефону
Авто в дуже гарному стані! Нічого робити не потрібно стан автомобілью ідеальний.Максимальна комплектація-на пневмо підвісці та встановлене дороге обладнання газу!
авто в хорошому стані
Продам власне авто, другий власник.В рідній фарбі, без підкрасів, вкладень не потребує. Авто повністю обслужено і в справному стані. Пробіг оригінальний. Є повна історія обслуговування + сервісна книжка. Зараз на зимовій гумі, літня в подарунок (без дисків). Авто можна оглянути в любий для вас зручний час на СТО в Білій Церкві. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Машинка в чудовому стані , масла фільтра замінені , цеп грм замінено , ходова нова , нові титани та нова літня гума , комплект зимової на титанах , є фаркоп , затонована. Я власник , тільки знімання з обліку . Машинка комфортна та досить бодро себе почуває на дорозі. Можливий обмін на паркетник із доплатою до 2000$. За деталями дзвоніть та пишіть. Авто коштує цих грошей .
Номер
Фабія в хорошому стані,є незначна царапина і вм'ятини,малий рижик на порозі правому,ГРМ і помпа замінено 2 тис. тому,обслужена нічого не потрібно робити,пригнана з Нідерландів.Двигун масла не бере,наїздив за 2 роки 9тис.
Авто технічно в гарному стані, потребує косметичного втручання при бажанні, усі недоліки є на фото !
Машина свіжопригнана в хорошому стані все працює . Є електопакет, підігрів сідушок, абеес, єслі.
Авто в гарному стані. Мотор, ходова та коробка без нарікань. Електроніка та панорама працює. На обмін: 15000$
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?