Чесний е-клас! Вся в заводі, На відміну від божественної камри 40 можна знайти не биту, не фарбовану і не розірвану ) саме такий варіант. Цікавить обмін з вашою доплатою. Витрата на газу 16 літрів по місту, оформлення без проблем. Всім вдалої торгівлі та дружини багатої )))
Авто в хорошому технічному стані По кузову є незначні недоліки Двигун працює добре не димить масла не бере Детальніше по телефону
Автомобиль находится в Польше. +**********
Каддік, 2007 року, легковий пасажир, 1,4 простий, бензиновий, атмосферний двигун, стоїть ГБО STAG 4го покоління, вписане у т/п., балон під запаску на 50 литрів. Заїхав в Україну 2012 року, я власник з 2021 року. У попереднього власника побував у дтп, перевернувся, без критичних наслідків. Був викуплений та професійно відновлений на нашому СТО. Подушка водія не відновлювалась. Машина використовується на СТО з ремонту легкових авто для службових цілей - підвіз з/частин, виїзд до кліентів. На ходу кожен день. Не нагружалася, обслуговування завжди якісне та вчасно. Два комплекти резини, камера заднього виду, фаркоп з працюючим роз"ємом. Загальний стан добрий. Пассажир, задній ряд сидінь складний, як на фото. Задня ляда - розпашна. Пробіг за одометром - 295 000 км. Магнітола з LCD дисплеем, два комплекти резини.
Гарне авто на свої роки вкладень не потребує, замінено масло,фільтра, є сервісна книжка
Авто використовувалось виключно влітку. Рідний пробіг. Гаражне зберігання. Один власник
Авто додаткових витрат не потребує в доброму стані є магнитола
Один власник. Авто не було в ДТП. Своєчасне технічне обслуговування на СТО, масло мінялось кожні 7-8 тис. Салон без дірок і протертостей, в машині не палили. Двигун К7М 1,6л (86 к.с.) Кузов має місцями корозії, потребує ремонту. Стан машини робочий, сіли і поїхали.
Авто в гарному технічному стані , мотор та коробка в гарному стані , по косметиці треба трішки роботи . Машина робилась для себе , багато зроблено , чеки та відео роботи в наявності . Більш детально за телефоном
Автомобіль в чудовому стані. Кліренс 230мм. Всі регламентні роботи виконувалися згідно регламенту . По технічним питанням все добре. Всі розхідники замінювали вчасно. Всі системи працюють в належному стані. Новий акумулятор, нова гума. Салон на тканині, але всі сидіння одягнені в шкіряні чохли. Автомобіль використовувався в місті. Є незначні сліди експлуатації на фарбі. Салон чистий, не прокурений, бережливе використання. Хто шукає надійне, велике авто буде задоволений. Якщо не відповідаю на телефон пишіть вайбер. ПРОХАННЯ ПОМОГАТОРАМ ТА ПЛОЩАДКАМ НЕ ТУРБУВАТИ!
Нова зимова гумма, новий акумулятор, встановленна дорога акустична система Всі деталі по телефону, можливий розумний торг
ВАЗ 2110 2007 рік випуску об'єм 1.6 газ бензин 8 клапанна 198 тис рідного пробігу Один єдиний власник салону повністю обслужена авто в рідній фарбі ціна 3000$ деталі інф по тел.
Всім доброго дня. Продам надійний автомобіль. Замінені лінзи, противотуманні фары, гарне тонування, вкладень не потребує. Продається тойота прадо 2007 року , газ-бензин, газ нещодавно був замінений на нове обладнання, 7 місць сидіння в наявності) . На новій зимовій та літній резині , диски 2 комплекти,один хром, другі в цьому році пофарбовані гарною порошковою фарбою,пробіг оригінальний . По машині нічого робити не потрібно , фільтра і масла замінені 1000 км назад. В оригінальній красці без підкрасів. Великий рамний джип який Вас не підведе в любу пору року , комфортний як по шосе так і по бездоріжжю. Майбутній власник буде задоволений. Кому цікаво телефонуйте , що цікавить - запитуйте, буду радий відповісти на Ваші запитання. Всім гарних покупок і продажів !Продажа не срочная,торг минимальный 200-300$
Продам Mercedes -Benz Sprinter 211, 2.1CDI, коротка база пасажир (8+1). Сидіння легко демонтуються і машина може бути як в груз.-пас., так і в грузовому варіанті. Приганяв особисто для себе, з 2010 р. в одних руках, 350000 км. оригінального пробігу. Машина повністю технічно обслужена. Присутні деякі некритичні сліди корозії.
Авто дуже комфортне. Пересипана повністю вся підвіска перед зад. Кові аморти. Клімат заправлений , холодить ідеально. Повне то гбо. Мастило 400 км назад замінено ліквімолі. На гарних дисках. Є проблема- потрібно замінити один фазообертач. Вже куплений, прокладка теж куплина. Авто запускається , їде, але дуже погано через цей фазік. Мастила не бере ні грама. Салон як в нової машини, ніде ні царапинки ні потертості. Шкіра в ідеалі.Хто купить не пошкодує. За машиною дивився і доглядав. Вкладено за 3 роки більше чим я хочу за неї. Кого цікавить дзвоніть, все розкажу
Авто в хорошому стані, їде м'яко, комфорт на рівні. 3.0 бензин, надійний та комфортний двигун. Класичний бізнес-седан, який досі виглядає солідно. Весь в рідній фарбі. Встановлена нова все сезонна гума 2026 року. Двигун сухий, підтікань не має. Замінено антифриз та масло в двигуні 3000 кілометрів назад, також замінено та обслужено гальмівні колодки. За додатковою інформацією звертайтесь, якщо не на зв'язку - телефонуйте за допомогою мессенджерів.
Продам авто в гарному стані без ДТП . Рідна фарба. Гаражне зберігання. Обслуговувалось вчасно. Рама в доброму стані. Люк. Гарний стан салону. Рідний руль. Встановлене газове обладнання. Кого зацікавили моє авто дзвоніть відповім на запитання.
Добрий та хороший автомобіль. Значних вкладень не потребує. Ідеально працює, ніщо не гримить і не стукає . Хороший як для великої сім'ї так і для роботи. Присутній хороший торг. За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону.
Продам оригінальний американський катер Lund від світового лідера Brunswick Boat Group у комплекті з надійним японським мотором Honda 50. Сто сорок мото годин )Ідеальний, збалансований комплект як для професійної риболовлі, так і для сімейного відпочинку. Справжня американська якість корпусу в поєднанні з еталонною японською надійністю мотора. Човен розроблявся для великої води: має неймовірну морехідність, м'яко ріже хвилю, дуже стійкий у статиці та безпечний на великих водосховищах.довжина 4950мм ширина 1930мм Електоро якір minn kota dn40 Тролінговий двигун minn kota copilot
Продам авто в гарному робочу стані заводський тюнінг. Підключаємий передній привід хаби працюють, без ДТП в рідній фарбі, підкраси були незначні. Мотор масла від заміни до заміни не вживає, коробка автомат тіптронік працює без проблем. Салон в гарному стані в салоні авто не палили. Торг біля авто інша інформація по телефону. Прохання автосалонам, площадкам перекупчикам не турбувати, обмін також.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?