Продаю свою женску машину, з під себе, не з під таксі, не з під перепродажніка, на повному бойовому ходу, машина бомба петарда пушка, клімат двухзонний, круїз, на коже, вся в рідній красці не смотря на свої года, без ДТП, не гнила, сама охеренна і надежна коробка мною була успешно ушатана тому два тижні назад був виконаний повний капремонт акпп( зі старого тільки корпус) замінили все в середині, всі акти і чеки на руках, коробка тепер нова з гарантією в двісті тисяч пробігу, після цього ще зроблена регуліровка клапанов мотора, чеки так само є, самий топовий двіжок сказали, в машині зроблено все шо можна, нова рейка, наконечніки, тяги, внутрішні гранати передні, саленблоки по кругу, нові діски і колодки, стойки амортов, нові ( редуктор, фільтра ГБО) новий ремень генератора, нова помпа і натяжитель з роликом. Короче в машині із старого тільки я і кузов. О, ще встановлено нову лед підсвітку по всьому авто( дорого багато) більше 400 режимів підсвітки. Грошей на неї не жаліла бо люблю її хана, продаю тільки того шо пора пересідать на шось новіше, люба перевірка, любе сто без проблем, я знаю кожен болтік який в ній міняла, по кузову є як у любого авто коцки і царапки від жизні важкої, продаю тільки в хороші руки ніяким перекупам не продаю, с продажею не спішу так шо можете не стараться і не виписувать мені з різних акаунтів. Тому хто купить буде довольний.
Доп фари IPF, силовий передній бампер, лебідка, шноркель, силові пороги, за необхідністю перефарбу.
все вопроси по телефону
Автомобіль у хорошому технічному стані. Лакофарбове покриття не ідеальне, авто 2007 року. На 230 тис. було проведено заміну щеплення в оригіналі (2-х тактний маховик, цилінд, диск). На 250 тис. було проведено ТО із заміною демфера коленвала, помпи, ременів (оригінали). В машині все працює. Автомобіль знаходиться у м. Полтава, Машина більше року знаходилась в Іспанії. Контакт через WhatsApp, Signal
Продам калину в нормальному стані. Мотор не димить, масла не бере. Стоїть газове обладнання 4го покоління , на літній резині. Затонована якісною плівкою крім лобового скла, з сигналізацією, центральний замок.
Чудове авто для міста , газу не було , на таксі не стояла , економна. Підійде як перше авто По авто все ціле . Сів і поїхав В придачу літня резина , новий ремінь грм Продаж у звʼязку з потребою повнопривідного авто Краще писати на вайбер
Авто у повністю робочому стані. Регламенти проводились вчасно, по кузову та ходовій питань немає. Газ вписаний.
продам крутий неординарний мот. їде дуже бадьоро, керується майже як спорт, посадка зручна. будь де привертає увагу. звук супер крутий. продаж через зміну класу. трохи вже втомився навалювати і прийшов час скинути оберти. на початку сезону обслужений. гума 2025го року. є питання по касметиці, але роки беруть своє. можливий розумний торг.
тел.
СРОЧНО ПРОДАМ!!! Машина на ходу, їздить без проблем По кузову є сліди єксплуатації і местами рижики, видно на фото. Салон нормальний, ходовая робоча
Продаю свій автомобіль. Машина в дуже гарному стані. Пробіг 147 тис км - рідний (видно по стану авто). Машина їздила здебільшого в одному місті, зберігалася бережно, обслуговувалась вчасно. По техніці жодних питань: двигун працює рівно (як на газу, так і на бензині), масла не бере, не димить. Ходова вся перебрана — їде дуже м’яко, як і має їхати комфортний седан D-класу. По салону теж все працює, клімат справний. По кузову корозії немає взагалі. Встановлено та вписано ГБО 4-го покоління (працює ідеально, розхід приємний, 12л по місту. Електрика вся справна: підігрів дзеркал, зони двірників, всі склопідйомники — все працює до останньої кнопки. Подушки безпеки на місці, ABS працює, помилок по панелі немає. Салон чистий, охайний, не прокурений. Місця всередині дуже багато, багажник величезний. На дорозі стоїть впевнено, кліренсу вистачає для будь-яких бордюрів чи дачних доріг. Машина повністю обслужена: всі розхідники мінялися вчасно, грошей не шкодували. Продаж не терміновий, переоформлення будь-яке, але бажано через МРЕВ або Дію. Хто шукає чесну, комфортну та економну машину для себе — залишитесь задоволені. Торг можливий, але тільки біля капота.
Авто в доброму стані, готове до експлуатації, не "гниле" зручне маневрене, безвідмовне в любу пору року Ходова зроблена, кондиціонер заправлений і працюючий. новий ак умулятор Зручне для їзди в місті (і не тільки). Оптимальний варіант- як ПЕРШЕ авто для навчання. Перереєстрація обов'язкова.
Продам власне авто, в гарному стані. Повністю обслуговане на власному сто Двигун замінений на потужніший (C20XЕ опель 2.0л 16v, 150к.с), двигун в гарному стані з пробігом 126000км, в техпаспорт вписаний. Кузов в гарному стані, було зроблено дороге антикорозійне покриття. !Продаж не терміновий,торг мінімальний біля капота! Обов'язкове переоформлення, можна через ДІЯ
Деталі за телефоном! Замінено щеплення і передні ричаги ! Літня резина в подарунок!
Продам ваз 2115 в дуже хорошому стані по автомобілю все що требее зроблене ремонту ніякого не потребує Авто переоформлюється є страховка Всі питання за номером телефону МАКСИМ
кожен день на ходу,голову не парить,спокійна економна машина,яка не їсть бензин відрами,є можливість зняти задній ряд сідушек,влазить стіралка,і біше половини холодильника,салон трансформер,обслужена,мотор відмінно,коробка відмінно,електрика відмінно,але не відкривається задня права дверка(вклинив замок),ходову де не де треба обслужити,трохі грюкає,два комплекта резини зима-штампи р15,ліото-дискі р15,кондеціонер,печка дує добре,зимой проїжаю повсюду,є деякі нюасни по кузову
Продам своє авто, обслужене (тільки замінив масло), салон ухожений, в авто не курили, на зимовій резині, все працює, сів поїхав.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?