Авто на ходу,в гарному стані ,стоїть літня резина,мост не стукає,пороги та днище не гниле,багажник відкривається ключем,світло-фари та стопи працюють,коробка передач не клинить ,пічка гріє добре ,масло залите нове,атифріз новий.
Продам Тоурег 2007 року рестайлінг Без пневми Машина у відмінному стані Рідний пробіг Мотор 2.5 дизель (не 3л, немає проблем з ланцюгами) По мотору питань немає Витрата приємна ) Нещодавно обслуговувалась паливна По коробці питань немає, не штовхає, не затягує (3.000км змінено масло з піддоном фільтрами) Роздатка працює відмінно Знижені , між осьовим блокуванням Ходова повністю Обслугована Нові 4 стійки і все необхідне (гумки сайлетблоки кульові, колодки) По кузову питань немає Диски R19 Світло Led (ближній Туманки) Є знімний Фаркоп По салону доглянутий Підігрів передніх сидінь Клімат контроль Кондиціонер холодить чудово Піч гріє Круїз контроль Є вебаста Вмикається автоматично в мороз Також можливий запуск з кнопки Музика стоїть не штатна (магнітофон з блютусом, всі 4 двері компонентна акустика алпайн, підсилювач кенвуд) За документами повний порядок Я власник За машину не соромно Володію давно З усіх питань дзвоніть-пишіть
Всі питання по телефону:нуль дев'яносто вісім,дев'яносто,двадцять чотири,сімсот шістнадцять.
Авто в доброму технічному стані , по лфп є сліди експлуатації як у всіх. Двигун потужний і надійний повністю обслужен. Ходова без нарікань . Коробка обслужена . Сервіс кожні 8 тис.км . Не працює екран рідний ( мерехтить ), андроїд принципово не ставлю . Вкладень не потребує , є 2 комплекти зима/літо все на дисках.
Mercedes-Benz C-Class W204 • 2008 • 1.8 Kompressor • Автомат Авто в хорошому стані, повністю обслуговане та повністю готове до експлуатації. Надійний і динамічний мотор 1.8 Kompressor + плавна робота автомату = ідеальний варіант для міста і траси. ? Пробіг: 175 тис. км Колір: чорний Кузов і салон у хорошому стані. ? Технічний стан • Двигун працює рівно • Вся ходова зроблена — нічого не стукає • Клімат справний • Компресор сухий, тягне добре Авто обслуговувалось вчасно, нічого робити не потрібно — сів і поїхав. • Встановлено дороге LED-підсвічування по всьому салону, управління з пульта (дуже красиво і акуратно виглядає вночі) ? Комплектація • Автомат • Клімат-контроль • Парктроніки • Мультикермо • Круїз-контроль • Підігрів передніх сидінь • ABS • ESP ? Документи • Всі документи в порядку. • Авто повністю готове до переоформлення • Будь-які перевірки ? Переваги • Чудовий зовнішній вигляд • Приємний та доглянутий салон • Економічний і надійний мотор • Пробіг чесний ? + Комплект дисків R 18 на літній гумі Ціна відповідає стану. Торг біля капота.
Продається надійний,економний автомобіль,гбо 4 покоління,коробка автомат.машина справна,їздить добре.тільки переоформлення!кондиціонер працює,пічка і підігріви сидінь працюють.всі питання по телефону або повідомлення, ,кожен день на ходу,до продажу не готувалася
В авто є все для комфортної їзди, все працює без нарікань, обслуговувалося вчасно. Автоматична коробка, повний привід, підігрів передніх сидінь, клімат контроль, круіз контроль, люк, шкіряний салон, гбо, зимова гума.
Авто в гарному стані. нічого робити не потрібно. обслужена, кузов оброблений, зроблене ТО, все працює.
У продажу Шевроле Лачетті універсал,2007 года , авто 3 роки було в сімї, в дуже хорошому стані , кузов в заводі , пороги цілі, днище обработано , 196 тысяч пробега, газ вписан , каталики на месте , сервисная книжка , гаражное хранение , к продаже не готовилась , комплект оригинальных дисков с резиной и докаткой отдам , единственный минус шумит выхлопная надо заменить резонатор , продажа не срочная , перекурам и площадкам не беспокоить , задаром не отдам
Авто на свої гроші треба прикласти руку. ЛКП не в найкращому стані. Помити та наварити тисячу з верху не получитьця. Перекупів прохання не торбувати торгу не буде, можу послати дуже сильно та далеко
Автомобіль без проблем на ходу. Проведено кузовні роботи, замінені погони, поварена задня ліва арка. Пофарбовано все крім капота, багажника, криші. Замінено ГРМ, прокладку ГБЦ, лобове стікло (відео чому мінялось є була тріщина).
Авто хороше купив стоїть бо на фронті хочу продати ,масла , фільтра, колодки тормозні передні поміняні !
Авто в гарному стані, деталі за телефоном
все вопросы по телефону
потрібно замінити стойки передні і тормозні діски по кузову треба перекрасити дві деталі крило і ляду по мотору робити нічого непотрібно
Продам,власне авто в гарному стані,абсолютно без вкладень)) Кузов в гарному стані без ДТП Двигун 1.6л газ/бензин простий надійний,недимить негудить,масло від заміни до заміни)) Ходова вся повністтю обслужена Готовий до перевірок на СТО Гарний торг біля машини Більше інформації за номером +**********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?