Продам авто в хорошому стані повністю обслужене в Україні проїхало 15000 км, перший власник.Авто готове на перевірку.Торг біля капоту.Детальна інформація по телефону.
Авто в хорошому стані,е деякі нюанси,які не мають значних вкладень
Можливий обмін з моєю доплатою.
Фіат дукато на 3.0 двигуні. Найкращий в своєму класі. 160 кінських сил, їде дуже добре. Комплект цепків замінені на 500 тисячах. Демпфер з зчепленням також!! В одних руках 13 років!!! Мастило міняли кожні 10 тисяч! Вантажний відсік посилений трубами, також проварений. По лакофарбовому покриттю є декілька нюансів їх видно по фото. Кузов не гнилий абсолютно цілий. Двигун масла не бере, не димить! Аргументований торг біля автомобіля присутній.
Автомобіль пройшов повне обслуговування по двигуну, трансмісії та ходовій. Замінені всі рідини, передні та задні гальмівні диски та колодки.
Авто карте уваги
тягач VOLVO FH 42T 2007 року, в гарному технічному стані, на гарній резині, все працююче, на двох баках, додатково встановлена гідравліка.
Чесне робоче авто, на ходу, недоліки по кузову показав на фото, також місцями бажано робити днище, але не критично. На передній двері зліва, під наклейкою невелика вмятина, зашпакльована. Оригінальне кермо в наявності, якщо потрібно поставлю. Резина свіжа, другий комплект також присутній, теж свіжа, але без дисків. Нові противотуманки, ближнє світло ксенон. По електриці зауважень не має. Детальніше по телефону. Газ вписаний, по документам порядок. Переоформлення, або через ДІЮ. Об?єктивний торг присутній.
Продаю свое авто, не магазин, авто у гарному технічному стані, є незначні питання по ходовій(може зробиться поки не купили), Також незначні нюанси у салоні, встановлений газ фірми BRC, встановлювали газ 10 000 км назад, до цього їздила на бензині, є всі підтвердження. Якщо треба-готові до перевірки на Сто. Авто і сімьї більше 10-ти років Всі питання по телефону
Доглянута,гарний стан
Авто доглянуте, в гарному стані. на даний момент нічого по авто робити не потрібно окрім як заправити кондиціонер. в сім'ї авто майже 3 роки. повністю зроблена передня підвіска 500 км. назад залишось замінити лише передні стійки. дуже економічне авто.
Продам власне авто. Кожна кнопка працює, блокування, мости. Все обслуговувалося вчасно. Машина подарує шикарні емоції🙃 В плівці.
Автомобіль в ідеальному стані! Пригнаний із Німеччини! По брифу 2008 рік. Весь у рідній фарбі! Повне Т.О!Багата комплектація. Замінені грм, ролики, помпа, олії та фільтра 2 тис.км. назад! Хороша різіна
Економне авто,вкладень не потребує,то пройдено.
Авто із Швеції. Тут перший власник.Не бита.Кузов повністю цілий. Двигун сухий. Торг
Деталі за телефоном
Не биток і не втопленник. Офіцийний авто, покупався в Україні .Рамний позашляховик. Великий, надійний, комфортний, потужний і при цьому економічний, дарує впевненість на дорозі. Новий власник буде задоволений.Продаю, або обміняю на Jeep Commander, або Dodge Nitro 4.0 бензин. Стан - сів і поїхав. Машину обслужено. Фільтра й мастило в двигуні і коробці замінено 3 тисячі тому. Два комплекти резини. Стоїть андроїдна магнітола яка управляеться джойстиком. Музика Infinity саб також е. В машину вкладено багато грошей. Затонована гарною дорогою плівкою. Повністю технічно справний, вчасно мінялись всі витратні матеріали. Переоформлення.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?