Продаю власне авто. В користуванні вже понад 4 роки. За цей час наїздив на ньому 45 тис. км і не мав жодних клопотів. Авто обслужене і в чудовому технічному стані. Двигун працює відмінно — не димить, масла не бере (зовсім!!!), тяга добра на всі 116 к.с) Моторна олива заливалась тільки оригінална. Остання заміна масла і всіх фільтрів 2 тис. км тому. Під час цього ж ТО замінені задні гальмівні диски, колодки, гальмівна рідина та обслужені супорти. Ланцюг ГРМ замінений одразу після придбання мною авто, оскільки інформації про попередню заміну не було, а ризикувати я не став. Ресурс ланцюга — 120 тис. км, з яких я виїздив 45 тис. км. Взимку авто заводилось при -20 градусах без проблем. Автомобіль має дуже гарну комплектацію для цієї моделі. Присутні косметичні недоліки, які видно на фото. Ці недоліки єдина причина, чому ціна по низу ринку, особливо враховуючи комплектацію. Машина вже на якісній свіжій літній гумі. Також до авто є комплект якісної зимової гуми. Можлива перевірка на будь-якому СТО на ваш вибір. Також підходить будь-який варіант переоформлення.
Пригнаний з Германії. В Україні з 2021 року, проїхала 36000. Обслуговування своєчасно. Дзеркало з автоматичним затемненням. Салон чистий не палили. Піддон картера замінив на металевий. Ремені та ролики нові. Гальмівні колодки нові. Докатка PIRELLI(не використовувалась). Задні амортизатори нові. Резина нова 2025. З низу стан як новий, ржи взагалі по кузову немає. Машина в гарному стані.
Продам 2114, 2011рік, двигун 1.6 стоїть ГБО-4 вписано в Тех Паспорт,електро педаль, новий АКБ, центральний замок, сигналізація,по кузову без гнилі, днище пороги цілі, не варились, мотор коробка без питань, сів поїхав
Продам Renault Grand Scenic 3 2012 року. Надійний дизельний двигун К9К 1.5 dcі з механічною коробкою передач. Розхід пального вас приємно здивує. Оливу міняв кожних 5-7 тис. км тільки по оригіналу. Торік замінив помпу і грм. Підвіска без зауважень. Стоять нові амортизатори спереду і ззаду з новими пружинами. Є пару подряпин по кузову. Машинка в доброму стані. Вартість 8500 тис. дол. Бонусом буде два комплекти ковриків та літніх шин з литими оригінальними дисками.
До ДТП була в доброму стані.мотор після капітального ремонту був 1000 км назад,по Кпп проблем не було.1 власник в Україні.за всіма подробицями краще звоніть на телефон.реальним покупцям буде торг
Машина в хорошому стані, доглянута, їде м’яко і впевнено. По мотору, коробці та ходовій питань немає, все працює як треба. Автомат переключає плавно, без ривків. Салон світлий, чистий, не затертий, в хорошому стані. В машині не курили. Авто виглядає дуже гарно, приємний колір, без критичних нюансів. Є комплект зимової резини Авто повністю на ходу, нічого робити не потрібно - сів і поїхав.
Продам сімейне авто , перший власник в Україні, приганяли для себе з Америки , рідна фарба , мотор працює як годинник ,без долива масла , коробка обслужена ,без пинків , ходова - м'ячик , гума зима літо , люк не тече .
Audi Q7 3.0 TDI Quattro S-line Black Edition | 2012 | 7 місць Авто користуюсь кожного дня. Доглянутий власний автомобіль у хорошому стані. Без пневми! 8-ми ступений АКПП (ZF) — просте і надійніше в обслуговуванні. Рідний пробіг! Готовий до будь яких перевірок на СТО! Комплектація: - Black Edition - S-line пакет (заводський!) - Панорама - Чорний потолок - 3 ряди сидінь (7 місць) - Лепестки перемикання передач - R21 S-line диски - Електричний форкоп - Шкіряний салон - Клімат-контроль - Круїз-контроль - Підігрів сидінь - Парктроніки Стан: • Двигун працює рівно, без сторонніх звуків • Коробка переключає плавно • Ходова частина обслужена • По електриці все справне Все працює, нічого робити не потрібно! Дивіться відео! Торг аргументований біля авто. Деталі по телефону. Якщо не можете додзвонитись пишіть дзвоніть в Телеграм/Вайбер/Воцап!
Авто в гарному стані, зарядка в комплекті, закрадається від звичайної розетки, хороший варіант за адекватні гроші, запас ходу до 100 км в залежності від сезону, присутній торг
Продам авто . У власності три роки . Потребує вкладень ( заміна сальників клапанів ) Авто на ходу , в експлуатації. Місяць тому мінялись ролики , ремінь ,термостат. Подробиці по телефону.
Продається Opel Astra J 2012 CDTI 2.0 Спцвипуск Adam до 150-ї річниці заводу Опель. Пригнав самостійно з Бельгії в 2017 році. Перший власник в Україні. Обслужене авто. Щоденно у використанні. Повна комплектація: датчик дощу, підігрів керма, дзеркал, передніх сидінь, двохзонний клімат контроль, круїз-контроль. Всі деталі за телефоном
3.0 TDI 245кс.
Авто у збереженому стані, у рідній фарбі, комплект зимової гуми.
Машина у відмінному стані! Рідний пробіг 77 тис. км! Хороша гума, сигналізація! Салон як новий!
Перекупів і майданчики прохання не турбувати. Реальному покупцю нормальний торг.
Я третій власник!!! Авто для людей, які люблять виділятися з натовпу, бути індивідуальними!!! Кабріолет з жорстким металевим панорамним дахом, працює безвідмовно! Не тече! Має легендарний двигун К9К поєднаний з 6-ступеневим АКПП, запускається кнопкою! Авто у гарному технічному стані, залишитесь задоволені!
всі питання по телефону
Гарне , економне, містке авто на якому можна без перешкод проїхати тишу км , і не втомитися. Повністю обслужено, ремені ГРМ, та навесного обладнення, новий радіатор кондиціонера. Тонована парктроніки. Мультікермо. Дзвоніть все розповім
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?