Chevrolet Orlando 2012. 2.0 дизель. АКПП - автомат. Має третій ряд сидінь. Фаркоп. Перший власник в Україні. Більш детальна інформація за телефоном.
Машина приїхала з Америки без пошкоджень, беспека ціла. Я 2 власник. Комплектація SE, було проведене ТО заміна всіх рідини та фільтрів, мастило в двигуні та кробці, по ходовій все в нормі, кондиціонер заправлений, новий акумулятор, нова зимова гума, кожна кнопка працює. З документами порядок є страховка до кінця року. Аргументований торг біля капоту.
Авто на повному ходу ,обслужена, масла фільтра замінені, Газ 4 покоління 107 рідний пробіг
Перероблена вихлопна система
Продам сімейний автомобіль ! Була перебрана вся підвіска 1,2к$ Цеп в нормі, недавно після то По кузову без дефектів За доп інформацією краще пишіть в ватсап Готовий до будь яких перевірок!
Машина у відмінному стані. Без капіталовкладень. Відмінний швидкий та економічний автомобіль преміум класу. ABT обважування, два комплекти ABT дисків. R20 зима, R21 літо, дотяжка дверей, бічна протримка передніх сидінь, задній клімат контроль. Авто у відмінному стані. Європа
Продаж автомобіля від власника. Автомобіль в ідеальному стані без перебільшень як технічно так і естетично кузов без Жодного підкрасу салон без потертостей і перешиваня мотор працює ідеально. Таких авто дуже мало надійний автомобіль у хороші руки перекупів прошу не турбувати.
Продам SsangYong Rexton II RX270 XDi 4WD, 2012 рік. Надійний рамний позашляховик з дизельним двигуном 2.7 XDi та механічною коробкою передач. Повний привід із понижувальною передачею (4L), що робить автомобіль чудовим варіантом як для міста, так і для бездоріжжя. Автомобіль на впевненому ходу, двигун працює добре, коробка передач та повний привід без зауважень. Просторий салон, великий багажник, підігрів передніх сидінь, електросклопідйомники, електродзеркала, кондиціонер. По кузову є сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Телефонуйте або пишіть, відповім на всі запитання. Торг біля автомобіля.
швидше сучасне економне 2 цилінди ,турбінами газ-бенз.3,8/100 високий кліренс
BMW 328 2012 року випуску в комплектації Modern. Задній привід, АКПП. ТО кожні 8 тис., Motul 5w-40 8100 X-cess gen 2. - безключовий доступ; - шкіряний салон; - пам?ять водійського сидіння; - підігрів передніх сидінь; - електроскладання дзеркал; - двозонний клімат контроль; - приборна панель з рестайлу. Не димить, мастило не бере.
все обслужено до маленьких дрібниць(грм з помпою замінено,також масло в акпп) двигун сухий, без нюансів. ходова без жодних стуків. машина без шпаклівки, є 2 підкраси. пробіг рідний, є свіжий звіт з carvertical. жодних капіталовкладень не потребує. все працює, кожна система та кожна кнопка. зараз на добрій зимовій резині, також є нова літня резина 2025 р. продаю у зв'язку з покупкою іншого авто. я власник, обовязкове переоформлення. можливий торг невеликий біля авто. Авто дійсно варте уваги...
Автомобіль у справному технічному стані: двигун і коробка передач працюють стабільно, без ривків і сторонніх шумів. Підвіска без зауважень, посторонніх звуків не виявлено. Салон доглянутий та акуратний, основні системи функціонують належним чином: кондиціонер працює ефективно, електрика без несправностей. Експлуатація — переважно в міських умовах. У цілому автомобіль не потребує термінових вкладень і готовий до подальшого використання. Додатково фото салону можу надати в особисті повідомлення.
Авто служило вірою і правдою але є потреба в продажі. Продаж терміновий тому розумний торг присутній. Авто використовується кожного дня. Повністю в робочому стані. На авто встановлено газ тисяч п'ятдесят тому. Щойно зроблено ТО,замінені фільтра та масла. Замінені газові фільтра. Газове обладнання на гарантії. Двигун 1,8 як на тойоті Авенсіс. Зовсім без проблемний. Працює як годинник. Авто в рідній фарбі але по кузову є пару не критичних нюансів які потребують косметичного впливу. По електроніці все працює відмінно. Машина простора та надійна.На авто зимова гума. Стоїть хороша магнітола, з МР3,ауксов,флешкою та блютузом. Всі інші деталі по телефону. Торг до перемоги))
Все працює сів поїхав,пригнана з США Кузов Оцинкований Мотор 1.8 Газ/бензин 140к.с розхід по городу до 9л Обмін з Вашою доплатою Також цікавить Бус
Зимова резина два сезони, літня 2025року, замінені ролики, ремені, помпа, охолоджуюча рідина. Економна, більше інформації телефоном
Свіжопригнаний Grand Scenic, в чудовому стані! На гарній літній гумі! Повністю готовий до постановки на облік! Багата комплектація BOSE!!! Клімат заправлений та працює! П?ятимісний Всі інші питання по телефону!
Продам власне авто, стан сів і поїхав. Два роки тому приганявся з Німеччини. Авто в хорошій комплектації. Мотор в ідеалі, працює рівно, тихо, не троїть та не димить. Коробка працює плавно, зауважень немає. Ходова частина в ідеалі, нещодавно повністю перебрана, з заміною стійок, гальмівних дисків та колодок, перебрані всі важелі з заміною сайлентблоків. Також замінені обидві подушки двигуна. Замінений правий ступичний підшипник. Авто обслуговувалось добре та вчасно, заміна оливи та фільтрів кожні 8-9 тис.км. Олива тільки Motul. Останнє ТО 1тис.км. тому. Салон в дуже збереженому стані, а авто не курили. По кузову є сліди від експлуатації, царапини, сколи. "Рижиків" та ржавчини ніде немає. З неприємних моментів по авто: скол на лобовому склі, тріщини задніх стопів, передній бампер по низу запіскоструєний (так як авто постійно їздить по трасі). В цілому авто без схованих сюрпризів, економне (розхід по трасі 5л; по місту 8л; змішаний в районі 6,5л). Автобізнесменів та всіх хто хоче допомогти з продажем прошу не турбувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?