Продам Mazda CX-5, 2012рік, дизель • ? Надійний, комфортний та економний кросовер у гарному стані! • ? Основна інформація: • Двигун: дизель 2.2 (дуже економний — середня витрата 8.4 л/100 км) • Коробка передач: автомат • Пробіг: 195 900 км • Привід: передній • Колір: сірий • Салон: чистий та охайний, встановлені нові чохли • Клімат-контроль, круїз-контроль, мультируль • Камера заднього виду, парктроніки, система RVM, електропакет, мультимедіа • ? Авто технічно справне, двигун і коробка працюють чітко. Підвіска без сторонніх звуків, все ТО проходили вчасно • ? Кузов у гарному стані, без дефектів. На фото видно реальний вигляд авто • ? Документи в повному порядку. Авто на мені • ? Ціна 15700$ • ? Знаходиться в м. Самар, Дніпропетровської області • ? Телефонуйте або пишіть — домовимось про огляд • Перший власник в Україні • Watsapp,signal,viber.Повністю обслужена,поміняний ланцюг ГРМ
Продам свій сімейний автомобіль. В ДТП не був. Не крашений. Повністю справний стан. Щойно замінено пневмопідвіску. Не потребує додаткових вкладень.
Французька Газова Установка.Зимова і Літня гума.
Від власника ( не перекуп) Без проблем Газ бензин v6 атмосферний 3,5л Гаражне зберігання Торг біля авто Марафєт не наводив , є як є Европейка Безключевий доступ , кнопка старт стоп Магнітола андоїд ( раді вейз , і онлайн радіо) рідну віддам ( робоча) На r19
Автомобіль в дуже гарному,та доглянутому стані,обслуговувався завжди вчасно,на пробігу 273000 було замінено-комплект ГРМ ,мастило в КПП,новий комплект теплообмінника разом з корпусом(їх слабке місце),нові тяги стабілізатора,та шарові опори,зроблений розвал сходження ,по двигуну питань немає ніяких,весь сухий,турбіна працює гарно також без підтікань та запотівань,машинка запускається в будь-який мороз з пів оберта,є відео докази в -16 градусів,це означає що паливна система та свічки накалу у відмінному стані екологія присутня нічого не вирізалося коробка працює відмінно перемикає плавно та швидко у всіх режимах ,по кузову має дуже гарний вигляд,корозії та рижиків ніде немає,затонована якісною плівкою по колу,встановлене якісні бі лед лінзи -200$ світло просто ідеальне,в секцію дальнього додатково встановив лед лампи,також є відео як світить,машинка на максимальній комплектації,преміальна музика з заводським сабуфером,звучання вас вразить, Кого зацікавить телефонуйте,більш детально все розповім до 23:00 Можливий гарний торг,та обмін на дешевше авто! Також,за домовленістю,можу пригнати автомобіль у ваше місто
Великий комфортний седан, досить швидкий та маневрений як для свого класу Купувалось авто у офіційного дилера в Україні Я четвертий власник , користуюся авто 2 роки Попередній власник користувався послугами автопідбору для купівлі Авто у чудовому стані, за час користування не було ніяких проблем Машина завжди вчасно обслуговувалась , є сервісна книжка, файл , де вказано що коли робили та ремонтували і акти виконаних робіт за весь час експлуатації Встановлене якісне ближнє LED світло Монітор, камера заднього огляду Клімат контроль 2-зонний Підігрів лобового скла Захист двигуна - кольчуга Сигналізація Пандора з міткою та секреткою для відкриття капоту Комплект ЄВА ковриків Великий багажник Шини літо - Goodyear ( куплені минулого сезону нові) , зима Hankook ( також в гарному стані) Є незначні сліди експлуатації на кузові , які дуже легко виправляються ТО робив кожні 8000-10000 Хочу оновити авто, тому і продаю Щиро рекомендую машину, дуже задоволений користуванням, м’яка підвіска, великий, комфортний та просторий салон, швидкість та маневреність , приємно їздити як по місту , так і по трасі, невеликий розхід - місто 6-7.5 в залежності від манери водіння , траса 5-6 в залежності від швидкості. Готовий до перевірок на сто
Продам власний автомобіль в відмінному стані.Купувався в грудні 2012року у офіційного диллера Ford. Єдиний власник Автомобіль не битиий, не фарбований, весь в рідній фарбі. . Гаражне зберігання. Пробіг 100% оригінал. Є сервісна книжка і два ключі. Дуже комфортний і економний . В авто не курили. Кому потрібен дійсно хороший автомобіль з правдивим пробігом, звертайтесь.
Добрий день. Хочу продати своє авто, bmw 1 серії (f20) 2012 року, 1,6 бензин, механіка. Авто пригнав з Німеччини в серпні 2024 року для своєї дружини. Станом на сьогодні оригінальний пробіг 133 000 (що підтверджує сервісна книжка), за цей час проїхала по Україні ~2-3 тис км. Рідна фарба, стан авто як новий. Авто повністю обслужено, в Україні замінена цеп ГРМ+масла, фільтра. Також відремонтований турбокомпресор, замінено 2 ваноса. Літня резина на колесах R17 (видно на фото), зимова на залізних дисках R16. Старт/стоп. Сервісна книжка з Німеччини. Авто готове до перевірку на будь якому СТО.
Продаю своє авто , бо із-за війни стало зайвим, авто зараз в м.Охтирка Сумська обл. Авто в гарному робочому стані, стан кузова чудовий,нова резина , 2.0л дизель витрати на трасі 6-7л . Сажовий фільт вирізаний. Коротка база. Тільки продаж.
Авто в дуже гарному стані, повністю справне, облаштоване всіма необхідними зручностями: Фаркоп, який знімається; Камера переднього та заднього виду; Кондиціонер, клімат-контроль; Два ключі; Майже новий комплект зимової резини на титанах (3 шт.), від?їздив лише один сезон; Планшет із налаштованою програмою навігації, на системі Android, заінстальовані усі необхідні програми (wi-fi, YouTube, можливість приєднання до телефону і тд.) Задні сидіння в розкладеному вигляді повноцінні, досить зручні.
Доставлена з США. Комплектація premium plus. Машина експлуатувалась в межах міста. Після останньої заміни мастила проїхала близько 1-2 т. км. Машина технічно справна. Телефонуйте для більш детальної інформації.
Авто в хорошому стані без нарікань пригнаний з Німеччини перший власник в Україні всі розхідники замінені в хорошому доглянутому стані.ЦІКАВИТЬ ОБМІН НА ВАНТАЖНОГО БУСА!!!
Продам сімейний автомобіль.Обслуговувався завжди вчасно.Всі деталі по телефону. Торг присутній!Срочно
Продам авто Volvo XC60 2012 року випуску, дизель (Д3), 1.98, євро 5, передній привід, чорного кольору, автомат, пригнане мною у червні 2022 року зі Швеції. Гарний комфортний надійний автомобіль як для міста так і для далеких поїздок. Авто в чудовому стані, купляв для себе, рідний пробіг 262000 км. За півтора роки експлуатації жодних нарікань та зауважень. Із багатьох попередніх це перше авто, яке дарувало мені багато приємних емоцій та вражень навіть після тривалої їзди на ньому. Тут у всьому відчувається скандинавська надійність і педантичність. Вражає простір салону та висока посадка, при моєму зрості 190 см і вазі 100 кг тут все зручно і комфортно. Привабливі моменти: дизайн кузова, представницький салон, якісні матеріали та збірка салону, високий кліренс - 23 см, легка керованість, об'єм багажника, витрати палива, лоджений кузов, шумоізоляція, відмінна прохідність та вартість обслуговування. Авто тримає дорогу відмінно, прискорення миттєве, на світлофорі вставляє усі седани і кросовери свого класу. Взимку салон швидко нагрівається а влітку комфортну прохолоду забезпечує потужний кондиціонер. Багата комплектація: запуск кнопкою, багатозональний клімат контроль, круїз контроль, підсилювач керма, електросклопідйомники, задній партронік, швидкий підігрів усіх сидінь з пасками безпеки, електропривід дзеркал з регулюванням, датчики світла та дощу, постійна світодіодна підсвітка, омивач фар, фаркоп. Турбодизельний двигун працює тихо і рівно, коробка передач перемикається плавно, ходова обслужена, їде тихо і м'яко. Комбінований шкіряний салон у гарному стані, в ньому ніхто ніколи не курив, килимки рідні вольвовські, затоноване скло. Мультимедіа: USB, Buetooth, магнітола, CD, акустика. Безпека: подушки безпеки (Airbag), ABS, іммобілайзер, галогенні фари, центральний замок, сервокермо. Автомобіль пістя ТО, повністю обслужений (ГРМ з роликами, ремінь генератора, масла, фільтри, дозаправка фріоном). Зимова гума + літня, два кнопочні ключі, сервісна книга.
Продам автомобіль .Мотор,коробка,підвісна без зауважень.Пройдено повне ТО.Перевірка на любому СТО.2 ключа.За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону.
Перший власник в Україні. Все по комплектації працює. Авто доглянуте. Дуже економне. Торг мінімальний.
Авто не крашене , рідний пробіг , обработана , всі питання по телефону
Продам своє авто.поміняв всі розхідникі.масла.встановив андроїд.камеру зад.виду.нова гума 22року.чохли на сидіння.в рідній фарбі.перевірено 100%.Перша регистація 2013р.Причина продажу купівля кроссовера.або обміняю з моєю доплатою...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?