Власник! Авто купувались особисто і було доставлено на СТО товариша в США де й було обслужено, штат Miami. Відправлялась в Україну після зарядки авто в США. То ж не було глибокого розряду батареї. Купувались нові запчастини і відправлялись в Україну разом з автомобілем (всі фото і відео є). Лобове скло - нове, оригінал. Подушки Безпеки, панель також нові (не відновлювалась) Clean title. (Чисті документи, не тотал) Автопілот. Повний привід. Навігація і GSM модем - Європа. Зроблено всі планові ТО з заміною 12volt акумулятора. Зимою не було авто в експлуатації (при мінусовій температурі, адже це другий автомобіль в сім?ї) хоча є зимова резина. В 23 році заміна Tegra плати. Авто готове обслужено на профільному сервісі та готове до огляду на будь-якому Сто.
Продам власну BMW F30. Дуже гарна, комфортна та приємна в керуванні машина. Їжджу із задоволенням, тому продавати справді шкода. Хто купить — точно не пошкодує. На автомобілі с заводу гарна комплектація, кузовні деталі в рідній фарбі По автомобілю багато чого зроблено: -заміна всіх амортизаторів на bilstein - встановленні пружини eibach pro kit с заниженням для кращої керованості -заміна всіх гальмівних дисків та колодок на ATE - замінені всі технічні рідини та фільтра, ТО кожні 5000 км - замінено к-т ГРМ, вкладиші, масляний насос, водяну помпу, термостат, катушки запалювання, свічки, форсунки паливні -встановлено повітряний фільтр K&N та charge pipe посилений - встановлений downpipe - зроблений stage двигуна під 100 бензин (заправляю виключно upg 100) та акпп hxp, також знижено температуру ОР ( холодний термостат) -встановлено підсвітку салону ambient light - встановлені бампери та кермо m performance - замінена передня оптика та задні ліхтарі на европейскі - додатково активовані всі можливі функції кодування по автомобілю - зроблений антихром молдингів, колісні диски пофарбовані під стиль авто, гальмівні суппорта пофарбовані в синій колір, дах авто оклеєно в чорну плівку , передня оптика та протитуманні ліхтарі обклеєні в захисну плівку - стоїть нова літня гума та в комплекті нова зимова гума Та багато чого іншого, краще запитуйте, все розповім та покажу Прохання автобізнесменів не турбувати та не витрачати мій час , вдалих всім покупок та продажів
Продам власне авто. Модель: Dodge Challenger R/T Plus Shaker Колір: чорний Двигун: 5.7 HEMI Пробіг: 73 200 км Дата виробництва: грудень 2015 Модельний рік: 2016 Авто використовувалось як друге - виключно для поїздок вихідного дня та подорожей трасою. Зберігалось у критому паркінгу, у чохлі. Без агресивної експлуатації, дрифту чи бернаутів. Стан максимально наближений до ідеального для свого року. Відновлення після США виконано виключно по оригіналу, без нюансів, робилось для себе, а не на продаж. Комплектація: Shaker Plus, Harman Kardon, електролюк, Apple CarPlay / Android Auto, підігріви / вентиляція сидінь, Super Track Pack, тощо. Деталі комплектації можна перевірити за VIN-кодом або window sticker (останнє фото). Доробки / захист: - кузов повністю затягнутий у чорну поліуретанову плівку, лак у збереженому стані, але плівка значно полегшує догляд - кастомний H-pipe вихлоп із заслонкою - можливість їздити тихо або отримати повноцінний звук атмосферного V8 - кастомні дворежимні задні ліхтарі з жовтими поворотами (динамічний / статичний режим), розроблялись на замовлення Колеса / гума: - 2 повні комплекти нової гуми Goodyear (зима / літо) - ковані 20” диски - гальмівна система Power Stop (диски та колодки) Технічний стан: - повністю справний, без зауважень - регулярне обслуговування оригінальними витратними матеріалами - заміна оливи - до 7 000 км або раз на рік Щойно після планового ТО: - олива - фільтри - антифриз - гальмівна рідина Салон у відмінному оригінальному стані, без затертостей та яскравих прикрас з аліекспресу. Вся історія відновлення та обслуговування присутня. Перевірка на СТО вітається. Причина продажу: авто не використовується за призначенням та останнім часом більше стоїть ніж їздить. Треба просто побачити це авто, щоб впевнитись, що це один з найбільш доглянутих Челенджерів в Україні. Ціна: $35 000. З продажем/обміном не поспішаю. Допомоги у продажі не потребую. Всім мирного неба та вдалих покупок/продажів.
Своє авто у відмінному стані, заміна всіх масел і повна в акпп(акпп 8ст), дороге ГБО, відмінна музика, два ключі, автозапуск, авто без вкладень, не битий безпека вся завод, леди.
Авто свіжо пригнана з США В ХОРОШОМУ СТАНІ Технічно справна, вкладень не потребує. Чистий та доглянутий салон, комфортна комплектація. Мотор та коробка працюють ідеально. Оригінальний пробіг, підтверджений документами.
Авто в гарному стані, доглянуте, всі масла фільтра замінені, мастило та фільтр в коробці, ГБО обслуговувалось вчасно, як і все інше. Вся безпека ціла, купляв для себе , вже три роки на ній, без нарікань Є газ вписаний розхід Газа 16 літрів середня, по місту, по трасі 11 підігрів передніх сидінь клімат передній двох зон, задній клімат також, є люк. Також є гума літня и зимова, в гарному стані всі питання дзвоніть, розповім
Продам свою машинку!!! АВТО ПОВНІСТЮ ЦІЛЕ!!!БЕЗ ДТП!!! Шукала машинку саме для себе,тому обирали обов'язково цілу, не биту та з малим пробігом.При покупці був пробіг 68 тис.км.Зараз-88.В Україні-я перша та єдина власниця.Авто 5- те в сім'ї,тому пробіг насправді такий!!!Машинка без ДТП, все ціле, та своє рідне. Брали,як постраждалу в повені,але так як брали для себе,не на продаж, перед аукціоном замовляли перевірку ,щоб розуміти на скільки вона була потоплена.Як видно з фото з бідфакс ,вода була тільки до порога і в салон вона не потрапила.З євакуатора машина з'їхала сама,без допомоги. Ніколи проблем ніяких по ній не було.На сто була тільки для проходження планового ТО. Це заднє приводний кросовер,тому авто трохи економніше ,ніж така ж ,але з повним приводом. Стан машинки дуже гарний у всіх аспектах-і двигун ,і коробка і кузов.Салон світлий(саме з таким шукала) також в гарному стані. Нічого робити не потрібно-сів і поїхав!!!Майбутній власник чи власниця буде задоволений на 1000%.Ви купите не тільки авто,не тільки Bmw,а те,що буде дарувати вам незабутні враження від керування ним) Торг у капота!!! Можливий обмін на Мерседес Спрінтер!!!
Авто з надійним та економним двигуном.. автомобіль обслуговувався вчасно, готовий до перевірок..
Продам надійний автомобіль у гарному технічному стані — повністю готовий до експлуатації, як то кажуть, «сів і поїхав»! Історія та експлуатація: З 2022 року машина дбайливо експлуатувалася виключно в Європі по якісних дорогах та на хорошому пальному. Обслуживание (ТО): Максимально регламентне та своєчасне. Заміна мастила та всіх фільтрів проводилася суворо кожні 7–10 тис. км. Технічно авто без жодних проблем. Витрата пального: Дуже приємна й економічна — від 7 до 10 літрів на 100 км, залежно від вашої манери їзди та циклу (місто/траса). Стан: Двигун, коробка передач та ходова частина працюють ідеально. Машина їде дуже бадьоро, але водночас м'яко й комфортно. Важливий нюанс щодо продажу: Продаж у зв'язку з купівлею нового автомобіля. Зверніть увагу: сам я наразі перебуваю в Європі, але автомобіль знаходиться в Україні, повністю готовий до перегляду та переоформлення (всі деталі організації показу розповім особисто). На будь-які питання з радістю відповім у месенджерах. Пишіть, домовимось!
До Вашої уваги: Пассат Б8 у відмінному стані , можно сказати в ідеальному!!!!! Один хозяїн на Україні. Кузов без ДТП , має красивий вигляд та добру динаміку. Комплектація повна: без ключовий доступ , з дистроніком та адаптивним круіз контролем, парктроніки по кругу, електро фаркоп , електро багажникі.т.д. Мотор на відмінно, коробка Акпп 6 ступка мокра в ідеалі, ходова в нормі. На даний момент вся обслужена та непотребує грошових вкладів взагалі… торг , торг…….
Audi A3 Авто в хорошому збереженому стані,пробіг рідний,не вимагає вкладень,повністю обслуговувана,все працює як має працювати,двигун працює ідеально,ніяких запотівань немає,КПП також працює ідеально,на останньому ТО замінено:колодки по колу,масла з фільтрами,по ходовій частині без зауважень.Дуже економна витрата палива,і в той же час прекрасна динаміка.За додатковими питаннями телефонуйте
Авто в хорошому стані.Експлуатувалося дбайливо, рідний пробіг, екологія на місці. Усі документи в порядку. Додаткова інформація по телефону.
Пригнаний з Німеччини в 2018 році, один власник в Україні. Реальний пробіг, сімейне авто, не використовувалось в комерційних цілях. Автомобіль в гарно у технічному стані, на 160тис замінене мастило АКПП, повністю обслужений Комплектація: Avantgard Місць 6+1 Акустика Burmester, амбієнт підсвіта, адаптивнний круіз, асистент полос та спуску, сліпі зони, камери 360, фари LED Intelligent Light System, 3х зонний клімат, підігрів/вентиляція, пам’ять передніх сидінь, webasto, перед в бронеплівці Додатково: Три ключі+ пульт webasto Столик
Продаж авто тільки з переоформленням. Авто у гарному стані
моя доплата до 5 тис
Чудове авто. Хороша комплектація. Охайний та цілий салон.
Мерседес бананчик 15 року народження , на повному приводі та повній комплектації, він у плівці nardo grey , у amg обвісі , з amg кермом , з регульованим вихлопом ( стоїть заслонка ) з шкіряними сидіннями то шкіряними поліками , з чорною стелею , з люком панорамою на всю стелю , з літніми та зимовими комплектами резини , з повним каско до листопада 26 року , з оригінальною європейською підшитою оптикою, з пам?яттю та підігрівом передніх сидінь , з музикою харман , з безрамочними дверцятами . Особисто що по ній робив - це купив зимову резину , зробив каско , переєрестрував на себе , зробив поліровку та кераміку , поміняв свічки з катушками , поміняв термостат , установив спойлер і буковки 4 matic , поміняв бачок антіфрізу і патрубки , поміняв ричаг лівий в зборі з трьома салінблонками та стойки стабілізатора обидві , зробив вихлоп на заслонці , поміняв передню оптику на рестайлінгову європейську, зробив бесключові доступи та поміняв камеру заднього виду , так реставрував сідушку водія бо поторичлась нитка Нюанси - так як це плівка то по ній очевидно є недоліки по двох бамперах На відео все про неї розказано , також встановив проставки (15мм перед , 20 мм зад ) Поміняв передній ричаг , тяги по два боки , бачок тосолу , патрубки системи охолодження
Доброго дня. Продам чудовий сімейний автомобіль у повній комплектації .Америка, з мінімальними пошкодженями.Кузов та техніка у відмінному стані. Автомобілем будете задоволені. Торг присутній біля авто.
Logan 2015 року . Двигун 1.2 бензин / газ,працює справно. Кузов в рідній фабі Кондиціонер заправлений.
Ексклюзив BMW X5 M50d. Максимальной комплектац. Паливо-дизель. Потужність 294кВт/ 455 PS Обьем- 2993 ссм. Один власник. Колір- «М» космо Шварц металік. Дизайн салона- повністю з шкіри. Витрати пального: загальн- 6.91 л/ 100 км, міський- 8.01л/100 км, траса- 6.31л/100 км. Держава виробник - НІМЕЧЧИНА. BMW X5M50D 2015 офіційний автомобіль , повна сервісна історія в рідній фарбі ,мультифункціональний руль обробка торпеди шкірою INDIVIDUAL - обробка стелІ - 4-зонний клІмат-контроль навІгацІя україна PROFESSIONAL премІум Пневмо подвеска Дотяшки камера заднього виду + система камер кругового огляду SURROUND VIEW адаптивнІ LeD Фари ЛазернI - протитуманнІ фари Лазерні парктронІки, комфортнІ сидІння , ел.регулювання сидІнь з пам'яттю пІдІгрІв + вентиляцІя передніх сидінь підігрів задніх адаптивний круїз-контроль сервопривід кришки багажника дотяжка дверей - SOFT CLOSE мультифункціональний щиток панелі приладів проекційний дисплей. Премиум музыка Авто придбане у офіційного дилера. Обслуговування виключно на офіційному сервісі, всі регламентні роботи виконувались заздалегідь, заміна мастила кожні 7000-8000 тис. КМ, -жодних ДТП та фарбованих деталей, -в наявності 2 нових комплекта дорогої гуми (зима/літо, пройшли по одному сезону).- - Додатково встановлений надійний протиугонний комплекс. -Авто без перебільшень в ідеальному стані, -найдорожча комплектація , використовувалось паливо лише високій якості. Перевірки та технічний огляд може бути лише на офіційному сервісі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?