2004 рік, газ/бензин, газ вписан, пороги зроблені, замінили радіатор пічки, стан добрий. Торг біля капоту.
Машина повністю на ходу,пошкоджень немає,є нюанс на передньому лівому крилі але не критично. Не гнила. Бампери красив сам але вже відпадає. Встановлений фаркоп. Є магнітола і колонка,прикурювач. Все інше по телефону
Телефонуйте
Продам Славута 1.2 2005 год Все працює без проблем їде дуже файно Обслужена Нові бронепровода Нові свічі Новий стартер Новий акумулятор Новий карбюратор Новий фільтр Новий магнітофон ( блютуз працює ) Машина на повному ходу без всяких проблем Є нюанс по кузову пороги де не де треба варити а так все нормально працює печка дуже добре
Автобус у відмінному стані, працював на доставці робочих, рідний пробіг, ферма повністю відновлена, пофарбований під лак березень 2026 р. Сидіння облаштовано ременями безпеки. Телефонувати на вайбер!!! Додатковий номер який постійно на зв'язку ********** Дмитро.
Машина на ходу, газ 4 покоління, вписаний, можливий торг.
Машина на ходу, завів, поїхав.
Продам авто у гарному стані,сів і поїхав,нічого робити не потрібно.
Все працює, гаражне зберігання, деталі по телефону
Продам Lanos Поляк 2008 рік. Двигун 1,5 газ євро 4 зареєстрований, диски легкосплавні на 14, центральний замок, сигналізація передні електро склопідйомники, бортовий комп'ютер. Працює добре на бензині та на газу, ходова в нормі. Господар за тех. паспортом. Подивитися можна в Новодонецькому. Перекупникам прохання не дзвонити не витрачати мій час. Тільки з переоформленням ціна 1800 доларів тел. ********** якщо немає зв'язку пишіть у телеграм
Продам таврію в хорошому стані все працюе сів поїхав газ бензин е страховка присутстуе хороший торг кому треба для роботи а просто для дому телефонуйте будем домовлятись
Автомобіль в хорошому стані. Задутий антикором, знешумлений, ходова в купі, двигун масла не бере. У фарах біксенонові лінзи. Двостороння сигналізація з центральним замком, два ключи з брелками, камера огляду сзаду, кондиціонер працює. Добре їде як на бензині так і на газі. Свіжа страховка. Дзвоніть, усе розповім докладніше. За готівку торг.
2011р. 1.5. Ходова повністю перебрана ( на запчастинах не економили, авто доглядалось постійно), газ/бензин, на зимовій гумі ( літо додається), центральний замок, спереді електро скло підйомники.
Продам Сенс 2013 року. По кузову днищу ціла, без гнилі. По комплектації газ 4-ого пок., ГУР, навіть підігрів передніх сидінь присутній., обогрів бокових дзеркал і заднього скла.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?