все робить кондик передні підземники газ вписаний
Авто в ідеальному стані без жодних проблем!!! Всі росхідники замінено на 70 тис !!! Надійне , сів і поїхав! Перекупам не дзвонити!
Продам авто в хорошому стані, з перших рук, їздила тільки на дачу.
Продам дуже гарне авто. Рідна фарба та пробіг, жодного підкрасу та натяків на корозію.
Машина в ідеальному стані! Кузов як новий! Максимальна комплектація! Кондиціонер працює! Встановлено газ!
Авто в гарному стані газ вписаний в техпаспорт з документами порядок
Авто справне ,на ходу, Літня гума нова, є зимова. Газ вписаний в ТП . Більш детальні питання за телефоном.
Машина своя. Стан на фото. На ходу. Два ключі. Своєчасна заміна витратних материалів. Було встановлено ГБО (зараз знято). Зимова та літня гума.
Машина в хорошем состоянии, двигатель работает хорошо, как на газе так и на бензине, не дымит, масло не берет. , кузов без вздутий, днище и пороги хорошие, кузов первоначально был обработан , салон чистый, газ 3го поколения, ходовая хорошая, в ходу приятный, переоформляется, звоните до 21.00
Вітаю Один власник з салону 2013 р , машина вся в рідній фарбі, не варена не фарбована, салон в гарному стані,обслуговувалась завжди вчасно Машина на кожен день,сів і поїхав
продам авто в хорошому стані низи дверей пороги живі тріщина на лобовому щеплення нове газ четверте покоління , стан салону хороший стоїть екран навігація торг біля авто цікавить Обмін з вашою доплатою
По кузову є нюанси на фото видно ходова зроблена на ходу кожин день торг біля капота
Продам Sens 2014 року в унікальному для своїх років стані. Реальний підтверджений пробіг - всього 30 000 км. Машина від першого та єдиного власника (дідусь)(я виходить другою), у 2024 році переоформили на себе всередині сім'ї. Головні особливості: Пробіг 30 000 км.: Машина більше стояла в гаражі, ніж їздила. Стан вузлів та агрегатів відповідає пробігу. Заводські деталі: На панелі приладів ще збереглася рідна захисна плівка! Під килимками також заводський поліетилен. Кузов у рідній фарбі: Машина не бита, у ДТП не брала участі. Метал у відмінному стані, без гнилі та корозії. Технічно: Двигун, коробка та ходова частина – як у нового автомобіля. Нюанси по кузову (видно на фото): Перший власник через вік (85 років) залишив дрібні сліди експлуатації – є вм'ятина на передньому правому крилі та притертості на лівих дверях (водійській та пасажирській). Спеціально нічого не витягували та не фарбували, щоб зберегти заводське ЛКП. Також змінювалося лобове скло (була тріщина). Салон у робочому стані, до продажу не готувався, хімчистка не робилася – все як є, без прикрас. На фото підтвердження дати випуску акумулятора BARS – січень 2014 року (маркування 6401.). АКБ рідний, заводський, досі у рідній захисній плівці та ідеально заводить машину. Це найкраще підтвердження гаражного зберігання та чесного пробігу На задній підвісці й досі збереглися заводські паперові бирки. Це прямий доказ того, що машина не бачила зимової експлуатації, солі та реагентів. Знизу стан нового автомобіля, все в заводській фарбі без натяку на корозію Ціна остаточна, перекупів із пропозиціями "заберу за 1500" прохання не турбувати. Машина для тих, хто розуміє, що таке ресурс 30 тис. км. Хороший торг реальному покупцю у капота. Продаж лише з повним переоформленням. Машина знаходиться у [Слов'янську]. Телефонуйте, відповім на всі запитання!
Продам хороший авто на свої роки.Вкладень майже не потребує,є пару моментів по телефону розповім,не критичні,на їзду не впливає.На ходу кожен день.Другий власник. 2014рік,43000 пробігу,масла фільтра свічки та провода замінені.Красить варить не потрібно,майже новий автомобіль.Адекватний торг присутній.
На машині їздила дівчина берегла її, машина технічно справному стані , зберігається гаражі , оригінальний пробіг.
Телефон **********.
Доброго дня продаю Сенс з рідним пробігом з переоформленням
Ціна без торга ( НЕ ТРЕБА ЙТИ ДО МАШИНИ ЯКЩО НЕГОТОВІ ПЛАТИТИ ) ЦІНА НАЙНИЖЧА В УКРАЇНІ З документами порядок ! Daewoo sens 2012року 1.3 газ бензин ( розхід смішний ) Стан на повному ходу ! Світло ксенон По електриці питань немає ! Не троіть працює добре ! Нормальна резина з хорошим залишком Ходова не стучить Новий акумулятор По кузову нюанси все видно на фото ! Не гнила , пороги цілі ! Треба замінити замок на багажнику (ціна питання 200грн) З часом треба буде замінити вижимний підшибник( від нього є характерний шум ) Загалом авто заводиться і їде !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?