Я перший, і єдиний власник цього авто. Купував його з автосалону . Автомобіль отримував вчасне і якісне обслуговування, масло а моторі заливалось Zik і Xado , змінювалось на 8-10 тис. Мотор масло не бере. Не димить, В кпп масло також змінювалось принципово, кожні 80 тис. Заміна тормозної рідини і антифризу зроблено на 100.000км. Газу бере 9-10 л . що просто "мрія" при сьогоднішніх цінах на бензин, дізель. Кондиціонер працює, передні електросклопідіймачі працють, підігрів передніх сидінь працює. "Чек" на панелі не вибиває помилок. Каталізатор рідний і у відмінному стані. Якби не моє довгострокове відрядження, я б її не продавав. Надійне , економне, витривале авто, Найкраще співвідношення Ціна/Якість/комфорт/надійність, враховуючи які одноразові нові авто(мотори) зараз роблять. Пробіг Чесний. Є дрібні подряпини, вмятинки на кузові, ззовні. Зсередини кузова і під днищем все дуже добре, ніякої іржі. Встановлений фаркоп. Пишіть у вайбер, телеграм, на дзвінки не відповім зразу.
заз 11021 таврiя,авто на ходу,замiнено piк назад cтупiчнi пiдшипники,новa вихлопна система,новий ричаг кпп,нова шарова,вiдреставрованнi диски,резина добра,патрубки та термостат замiнений,новий стартер,шоколадка генератора,новi свiчки та бронепровода,пробiг 82тис,росхiд 6-7 л.на 100км,сидiння з iномарки,музика е,авто не гниле,на переднiх крилах е вздуття краски але без дiрок,бажано замiнити опорнi пiдшипники
авто після дтп. деталі за телефоном
автомобіль на повну ходу .двигун та ходова після капремонту , зчеплення нове , бажано ремонт по кузову . тел
Продам Славуту в гарному , збереженому стані, авто в одних руках з салону, мотор не димить, не сапунить , не троїть, працює рівно та тихо, без нарікань, рідний пробіг 45 тис. , в рідній фарбі, по техніці авто в задовільному стані, сів та поїхав в любий час в любу погоду, гарна нова літня резина, по електриці все справно, є музика яка грає, за ці гроші ідеальний варіант на кожен день, авто бере 5 літрів бензини! По ній не потрібно робити нічого!!! На двох арках є корозія!19,років автомобілю і жодного підфарбовування!Ціна на обмін дорожче!1000$
Стан відмінний.Кліренс піднятий з заміною пружин Салон обезшумлений,днище оброблене.Передні крила замінені(пофарбовані). Склопід. ц .замок.автосигналіз.Власник по.тех.паспорту
Пропоную Таврію.Оформлена на мою дружину,хотів щоб після мене щось їй залишилось.Зараз хочемо пересісти на щось чотиридверне.Нічого не треба робити.Від слова"зовсім".Віддам тільки у хороші руки!Бо вклав у неї душу.Купляв для себе.Гаражне зберігання.Можу помінятись на аналогічну ВАЗ 21099.Я пенсіонер.Їзджу мало і акуратно.З кількості запчастин видно,що машина готувалась не для продажу.Ціна дуже навіть адекватна.Двигун,коробка,ходова,все грає.Стан:я працюю на фірмі де є СТО.Замінені:радіатор,антифриз,патрубки,супорта,тормозні колодки,тормозні циліндри.Для зручності зробив задню полку.Поставив єлектробензонасос.Центральний замок робив сам,треба тільки два моторчики,решту все зроблено.Дещо дороблено чисто для себе.Комплектність:; колеса 4 зима,4 літо,2 повноцінні запаски(все в хорошому стані),КПП,рульова рейка,радіатор в комплекті з вентилятором,тормозні диски,передні тормозні колодки,ступіци,шроти,двигун двірників,пічка повністю у зборі,кран пічки,стартер,фари,вже не памятаю що там ще.Одним словом,ще пів машини.Рік-два,а можливо і більше вам тільки бензин заливати та масла міняти.Ціна вказана за базову комплектацію.Якщо з усіма запчастинами,то буде дорожче.Питання прошу задавати по телефону.На повідомлення не завжди можу відповісти.Продаж тільки з переоформленням.
Авто на ходу,є нюанси по кузову, деталі по телефону
Супер автівка! Свіже ТО. Новий АКБ. Може стати для когось файним подарунком. Можливий адекватний обмін! Торгу немає.
Не гнила Находу Вікна всі цілі електрика робоча стартир замінив кпп нормальна мотор підимлює торг на каву деталі по телефону або вайбер поганий звʼязок дзвоніть декілька раз
Продається ЗАЗ 968м. Машина перебрана до болтика. Обезшумлена у 2 слої. Оброблена від корозії. Перебранна торсіонна підвіска. Нові фари, стопи, передній та задній бампер. Тонування по кругу. Є незначні нюанси по кузову (сколи). Додатково до авто додається: нові підкрильники, нові оригінальні бризговики, "роги" ввімкнення фар/щіток скла під встановлення. Кому не подобається ціна, прохання не турбувати з питаннями: "чому так дорого?". Звичайно торг присутній, но не 1000$
Машина у харошому стані рідний пробіх Дитальніше потелефону.
Авто їздить кожного дня. Гарна робоча конячка. На всі питання відповім по телефону.
Гарний стан Нова резина Нова газова установка Вкладень не потребує
Всі деталі за номером телефону
Продам в хорошому стані.
Хороший не дорогий та економний автомобільчик. Кондиціонер, парктроніки, підігріви все працює. Ремінь і масла поміняні. Реальний пробіг 86 тис. км. Стан теж вогонь...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?