Продам шкоду,вкладень на даний час не потребує сів поїхав економне авто,за авто доглядав,салон після хімчистки салону мийки двигуна і ретельної очистки кузова,було замінено передні тормозні диски усі колодки передні і задні замінені усі фільтра і масла,також передня оптика відреставрована і захищена броне плівкою,ще передні крила хтось шпаклював цієї зими відвалилась є дирка в крилі міняв повністю все щеплення можливий торг на місці телефонувати за номером **********-Віталій
!!!!!!Пробіг 4к!!!!!!! продам мото вайпер, фактично новий, після купівлі пройшов обкатку та проїхав один сезон, все працює, сів і поїхав, є не великі нюанси по пластмасі, є не значні подряпини, в мотор не лазив, по проводці теж нюансів немає, не на обліку, а так все з ним нормально масло мінялось, реальному покупцю торг, пробіг 4к
Надійне авто. Вже два роки стоїть безвиїзно у гаражі . Літня та зимова гума на окремих дисках. Передні сидіння з Міцубіші. Зявилися рижики по кузову .
автомобіль доброму технічному стані. 1.3 газ/бенз(газ не вписаний) літні/зимові колеса. 43 тис рідного пробігу. газ обслуговується кожних 8-10 тис. км. трохи зачіплений правий бік авто. Можу більше фото скинути в приват. машиною не користуються вже майже 2 роки.
Продам ВАЗ 2107, ВАЗ 2107 на ходу, сів і поїхав, переоформлення будь-яке, газ вписаний.
Продам автомобіль в дуже чудовому стані, новий акумулятор,встановлено газ,по машині нічого робити не треба,сів і поїхав.
Авто в гарному стані, гаражне зберігання.
Простий надійний мотор. Їде дуже м'яко Машина зроблена для сім'ї та дому , дальніх поїздок , 7 місць , салон трансформер !!!
Продам Део Нексія на ходу потребує ремонту кузова додаткові фото і інформація про авто по телефону.
Продам вантажний скутер / мопед yamaha. 49 ( 50 ) кубів , 12" колеса, пробіг 34423 Нові колеса. Все перебрано. Повна передпродажна підготовка. Новий акумулятор. Документи в порядку Заводиться як з кнопки, так і з ніжки. Їде впевнено Пишіть, телефонуйте, пропонуйте торг
Продам авто в хорошому стані для своїх років багато что стоїть нове , а также треба трошки вкластися а вкладання у задню частину кузова ,по ходовій усе стоїть нове , подробно по телефону машина на полному ходу сел та поїхав Газ/бензин 4 поколение газ вписаный
Продам Хонду в доброму стані сів поїхав за деталями телеграм або звонить ну на звінки рідко відповідаю
За свої гроші чудовий автомобіль. Зручний, надійний, витривалий. Такий собі ішачок + комплект зимових шин Hankook Winter i*cept iZ2 W616 185/60 R14 86 T - 8000 грн
авто в доброму стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?