На ходу,все працює, треба займатися кузовом, салоном, нова проводка, є диски на R14
машина на ходу економна бере 9 літрів газу
Авто моє, з доками, на газу 2 покоління з вписаним в тех.паспорт. Сів і поїхав. Акумулятор і резина нова. Нова- ремінь ГРМ, помпа, радіатор і печка, замінено мастило, двигун після капіталу, на антіфрізі. Все по телефону. Є центральний замок.
Потрібно прикласти рук,так авто на ходу,деталі по телефону
Можливий пригон, обмін Део Матіз 2007 рік, Авто в чудовому стані Мотор працює чудово, мастило не бере Коробка без зауважень Кузов варить, фарбувати не потрібно Електрика вся працює Любий вид переоформлення
Польська збірка. 1.5 бензин. Економне та дешеве в обслуговуванні авто. Можлива доставка до вас - 25 грн/км. Двигун масла не бере, не димить. Коробка ідеальна. Замінений повний комплект щеплення. Ходова нова. Обслужені гальма. Свіже масло, антифриз та фільтра, 06.06.2026. Пічка жарить. Електрика в авто справна. Центральний замок. Гума - літо, новенька. Деталі по телефону.
Продам свою автівку у зв?язку з виїздом
Продам Таврію,технічно справна.Холова і рульова рейка після переборки.КПП і двигун в нормі.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Двигун 1.6 16-клапанний працює рівно, без сторонніх шумів. Салон охайний та доглянутий. Автомобіль на гарних титанових дисках, має приємний зовнішній вигляд. По ходовій, двигуну та КПП зауважень немає. Кузов у хорошому стані. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. ? Огляд авто в м. Новий Буг ? Деталі за телефоном
Авто на повному ходу,зроблена повністю ходова части,замінено масла,фільтра.Лед лампи,саб,динаміки Kicx,по днищу повний порядок,присутні мінімальні рижики по порогах,я власник,Газ-Бензин газ вписаний.За більш детальною інформацією телефонуйте
Пасажир 1+8 пальне Газ-бензін, дві подушки безпеки, 15 база, три ресори, ручне регулювання сидіння водія, в салоні два ряди сідінь- вольво, шкіряні, можно підключити подогрів. Заманив масло, фільтра, свічки з проводами. Тел на СМС не отвечаю.
Машина все добре
Двигун димить. Під відновленя чи на запчастини. Тел. хозяїна
джета 2 на ходу,потребує кузовного ремонту,без акб, бензин-газ вписаний в тех паспорт.
Nissan Primera. Мотор, коробка, ходова супер. Днище поварене, по низу дверей є питання. Їде на дешевому спиртовому бензині прекрасно. Розхід біля 7л. Тонування по кру гу, сигналізація, центральний замок. 2 нові зимові колеса. Обмін на повний привід(навіть Ниву) в пріоритеті
Доброго дня , продаю власне авто , авто знаходилось в одній сім?ї,куплена була в салоні , рідний пробіг 190тисяч , мотор робили 4 тисячі назад , причини продажу , виїзд за кордон . Всіх гарних продажів . За делалями пишіть на Вайбер або авторіа не завжди можу взяти слухавку!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?