Автомобіль на повному ходу. Ходова в хорошому стані. Стоїть нове щеплення. Замінено на новий гідро підсилювач руля. Зимова гума в хорошому стані. Дно не гниле.Встановлено ГБО 4 покоління.
Volkswagen jetta mk2 1.8л газ/бензин карбюратор. Машина в хорошому стані, їде бодро, збита, добре тримається дороги. По авто багато чого робилося, новий радіатор, перебраний генератор, нове зчеплення, перебраний стартер, ходова збита,поміняні всі бачки під капотом, резину недавно купив 6мм протектор, хороший акумулятор 75ah, також стоїть гідропідсилювач, люк відкривається, не тече, нове лобове скло, двигун працює рівно, не троїть, на холодну перші 5 секунд після запуску синій дим, тягу має хорошу, йде впевнено, коробка в хорошому стані, всі передачі вмикаються, люфту немає, втулки куліси перебиралися, є багато дрібних моментів по кузову, потрібно підварити, роки беруть своє. Стоять лінзи 3 дюйми, злизана решітка, hella обвіс ( велика рідкість), задні стопи hella black, диски keskin r15 різноширокі, проставки, хороша музика, сабвуфер і підсилювач, магнітола pioneer, стоїть прямоток, звук приємний басистий, машина виглядає впевнено і привертає увагу. Дзвоніть, пишіть, продаж терміновий, можливий торг.
Авто в хорошому стані Без ржавчини не бита не крашина мотор,коробка без нарікань
Продам ваз 2106 приїжайте загружайте, можливий обмін на мотоцикл
Продам Рено кенго в хорошому стані всі деталі за телефоном
Продам рено 11, машина була на ходу до аварії, відломане заднє праве колесо від торсіоні, а так є все окрім частин кузова правої сторони. Мотор 1.7, F3N B 7 18 перебирав особисто, кольца, вкладиші, направляючий полумісяць, всі сальники та прокладки. Компресія 10. Є газова установка, новий редуктор. Новий радіатор, поміняв перед ДТП, токож права полувісь нова, нова корзина кпп та диск
Машина в гарному стані! Я її власник з 2004 року, працює все без зауважень. Їздив мало, оливу міняв раз на рік за часом. В ДТП не була. ГБО не стояло. Гаражне зберігання. 2 комплекта коліс на дисках
Авто в хорошому стані. Без гнилі . Польська збірка з рідним мотором. По ходовій зауважень не має.
Продаю власне авто, по ходовій по мотору кпп нарікань немає, повністю ходова частина була перебрана рік тому гальмівна система також всі записи є, мотор масла не бере не димить встановлено гбо 2 покоління, також встановлена аудіо система сабуфер і колонки в круг, по кпп наріканнь немає не гарчить не вибиває. Реальному покупцю непоганий торг, по всім питанням дзвоніть пишіть;)
Продам ВАЗ 2107 Газ/Бенз 2004 р.в. Газ вписаний у тех.паспорт Двигун 1.5, коробка 5 ст. Сигналізація, центральний замок всі 4 двері, балон 50 літрів, гума літня хороша, встановлено фаркоп, тонована в коло, музика, на ковпаках, АКБ BOSCH, машина у відмінному стані, компресія 11 у всіх циліндрах, працює кожна кнопка, заводиться і їде, за документами я господар ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ. Пробіг оригінальний 143 000 км. З мінусів: По кузову є над чим попрацювати Продаю через непотрібність, машина діда я другий власник ТОРГ біля авто
Замінив трос КПП, Замінив ремінь генератора, Замінив задню праву ручку дверей, Здам на запчастини.
Продам KTM 50 Мотоцикл у хорошому стані, все працює справно. Двигун працює добре, заводиться без проблем. Використовувався акуратно. Продаємо, бо дитина вже виросла і потрібен мотоцикл більшого розміру. Гарний варіант для початківців та навчання їзді. Деталі по телефону.
Всім доброго дня продам свій власний автомобіль в гарному технічному стані автомобіль використовувався кожен день під час використання автомобіль ні разу не підвів добра маленька компактна машинка. В машині робилося все вчасно Іза її маленьких розмірів маленька витрата палива що економить гроші плюс додатково є газ ВІДДАМ РЕЗИНОВІ КОВРИКИ САЛОНУ ДОДАТКОВО В машині працює кондиціонер Продаж автомобиля у зв'язку з покупкою нового авто телефонуйте
Scrambler 300 . Мотоцикл з мінімальним пробігом. Без вкладень . Для ідеального руху. Стильний мотоцикл у відмінному стані. Байк чудово підходить як для міста, так і для легкого бездоріжжя. Основне: • Об'єм: 300 см³ • Стан: відмінний, без вкладень • Пробіг: мінімальний • Запуск: з пів оберту (на ключах автозапуск) • Документи: у порядку ( оформлений) будуть питання , звертайтесь!
Авто на ходу торг присутній обмін рівноцінний !
Авто на ходу, хороша резина, масло міняв 2 тис. км. назад, дніще і пороги з одного боку гниловаті, немає тормозів(але поставив новий тормозний циліндр, не має часу доробити) БЕЗ ТОРГУ!
Продам автомобіль потрібно займатися ремонтом кузова. Комплектуючі для ремонту маю. Після ремонту ціна буде інша. Газ вписаний і присутній на авто.
авто на повному ходу сів поїхав тл
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?