Продам ваз 21099 Газ/бензин Треба замінити краб і гранату А так працює все без нарікань Гарна гума Мотор 1.5 Можливий обмін Телефонуйте
Продаж терміновий. Авто потребує косметичних робіт(покраска та лакування). Можливий торг біля авто. Телефонувати:
Авто в хорошому стані, економне та доступне в обслуговуванні. Ідеальний варіант для щоденних поїздок. Проведено свіже обслуговування заміна: Ременя , роликів ,масла, фільтр топливний воздушний , помпа. Зимова резина.
Требует кузовных работ по днищу.
Машина в гарному стані, їде бодро, в салоні чистенько, добре обслужена, зроблена крута саморобна вихлопна труба, тому без уваги ви точно не залишитесь. Пробіг на фото вказаний після капіталки двигуна.
Мотор добрий.Кузов цілий тримається купи.Пропало зчеплення,потрібно замінити циліндрик.
Продам авто в нормальному стані, я власник (переоформлення) Двигун 2 літра дизель з невеликим розходом Дуже вмістке авто з просторним салоном Все працює, вкладень не потребує Стан видно на фото, присутні сліди експлуатації.
Автомобіль має гарний технічний стан. Нещодавно був проведений ремонт ходової частини. Двигун та коробка працюють відмінно. Нова резина. На будь-які питання відповім по телефону. Фари: Світлодіодні Матеріали салону: Тканина Запасне колесо: Повнорозмірне Оптика: Протитуманні фари
Гарне авто, техеічно справне. Всі питання в чат на дзвінки не відповідаю.
Авто в гарному стані, "сів і поїхав ". В мене він з 2010 року, у бортовому журналі авто всі роботи що проводилися записані у хронологічному порядку. Машина не гримить, все працює добре. Я наїздив на ній 22000 км за 14 років, пробіг не зматував.Продавати за дарма не поспішаю, тому перекупи проходять далі.
Всі деталі по телефону
продам авто в робочому стані кожен день на ходу продаєця по причині потрібні кошти кого цікавить апішіть в телеграм відповімв лубий час
Автомобіль на свій вік в чудовому стані! Все працює, не має проблем з автівкою! Їде гарно навіть при такому об'ємі двигуна! Багато зроблено! Присутня сервісна книжка! Все розповім при огляді автівки!
Торг
Опель Кадет 1,6 газ/бензин, 1988 року моноінжектор, машина кожен день на ходу, на свої роки досить непоганий стан, обклеїв карбоновою плівкою, поки з однієї сторони на днях обклею іншу сторону і багажник, по машині багато чого робилось, є сигналізація, капіталка двигуна 4тис , якщо зацікавило дзвоніть, все розкажу, якщо потрібні доп фото скину те що вас цікавить
деталі по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?