Мотоцикл куплений у салоні, я перший власник. У користуванні 2 роки, пробіг — усе, що є на спідометрі. Spark 250, на документах. Мотоцикл у ідеальному стані, на ньому майже не їздили. Технічно та візуально все доглянуте, сів і поїхав, вкладень не потребує. Можливий невеликий торг у межах розумного.
продам ваз 2111, 1.6 16v, потрібно варити днище, по ходовій частині та мотору і КПП питань немає, газ 4 покоління, повний бак, бензину пів бака, переоформлення через Дия присутній торг
Продам авто в гарному стані,в автомобілі пряцює все гарно від мотора до електрики,авто вкладень не потребує,торг є
З точки зору технічних характеристик, то мот в гарному стані. Потрібно лише замінити акумулятор (з мене). З точки зору косметики є нюанси (є на фото), трошки коцнутий бак. За ці гроші мабуть немає кращого моту, сів поїхав, причому поїхав будь-куди. По трасі спокійно їде 100-115 км/ч, по бездоріжжю їздити взагалі кайф. Продаю бо хочу більшу кубатуру.
продам авто сів і поїхав
? Mazda 626 2.0 бензин | 1994 рік Продам надійний і простий автомобіль. Машина пригнана з Америки, в хорошому технічному стані. ? По техніці: • Двигун 2.0 – працює рівно, не димить, масло не бере • Ходова зроблена, нічого не стукає • Коробка без питань • Сів і поїхав ? По кузову: • Є нюанси по кузову (видно на фото) • Без серйозних ДТП • Машина рівна ? Додатково: • Тоновані вікна • Простий і дешевий в обслуговуванні автомобіль ? Документи: • Можливе переоформлення ? Ціна: 1600$+ торг біля авто ? Знаходиться: [Тернопільська область. Тернопільський район.] ? ? Дзвоніть/пишіть — домовимось
Продам Bajaj Pulsar 180 у хорошому стані. Мотоцикл надійний, економний та комфортний у керуванні. Двигун 180 кубів має хорошу тягу та впевнено їде як по місту, так і по трасі. Вчасно обслуговувався, вкладень не потребує. Чудовий варіант для щоденної їзди та подорожей.
Сімейне авто, в гарному технічному стані, але є нюанси по кузову. По ходовій та двигуну питань не має. Обслуговувалось все вчасно. Все працює, є склопідьомники. Пробіг реальний. Салон чистий. Їздили мало. Є 2 комплекти гуми на дисках.Переоформлення.
Продається авто на кожен день машина в хорошому стані авто в щоденній експлуатації, їздив сам, салон в хорошомі стані всі деталі по телефону торг присутній
Машина на ходу, у використанні кожен день. За всіма питаннями дзвоніть
Усе гаразд, з обліку знімається, термінових вкладень не знадобиться Только переоформления
Авто сів і поїхав. Ходова відремонтована, сече десь до глушителя. Трохи гнилі пороги та двері, днище. Стоїть газова установка 2 покоління але не вписана в реєстраційний талон. Стоїть зимня резина майже нова.
Авто експлуатували для їзди в офф-роуд. Повністю обслужена, на ходу, пороги поварено, цілі. Є дефекти по кузову. За деталями по телефону.
продам опель вектра а в горошому стані сів поїхав
Авто батька, п'ятий рік стоїть в гаражі. Є потреба в косметичному ремонті, фарбуванні. Авто на ходу.
Продам Renault Clio Symbol 2007 року. Двигун: 1.4 л бензин 16-клапанний (98 к.с.). Коробка передач: 5-ступінчаста механіка. Ходова обслужена, нічого не стукає і не гримить. Кузов в нормальному стані, не гнилий. Днище, пороги та арки цілі. Є дрібні експлуатаційні сліди. Салон: охайний, чистий, еко килимки. Комплектація: Гідропідсилювач керма. Електросклопідйомники. Клімат-контроль. Мультируль. Центральний замок, сигналізація, імобілайзер. Підігрів дзеркал, заднього скла. Два ключі. Документи впорядку, продаж з переоформленням на нового власника.
Продам авто в непоганому стані. Всі питання за номером. Торг біля капоту! )
Продам свій автомобіль в гарному стані.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?