авто в гарному стані потребує дрібного ремонту, кондиціонер заправлений, задні двері є цілі віддам з авто більше деталей за телефоном
Автомобіль ,повністю обслужений ,працює що на газу і бензині,всі питання за телефоном.
Продається geon gns 300r в чудовому стані, мотор робить без нарікань, замінений карбюратор на nibbi 34 з прискорювачем, задня резина була замінена крос якщо потрібно скину фото резина пошті нова проїхала леше 200км, можу скинути роботу двигуна, мастило та фільтра мінялись вчасно! За доплату можу віддати рідний задній мотард в чудовому стані! Мотоцикл на доках з переоформленням!
Продам Мерседес А 160 W168. Чистий - охайний автомобіль. Машина пригнана в 2023 році з Німеччини. Один власник в Україні, користувалась жінка з листопада 2023 року. В березні 2024 було проведено велике комплексне ТО на понад 50 тис. грн., а саме: - літня резина - нова Pirelli - нові стійки амортизаторів; - металевий ланцюг газорозподільчого механізму (ГРМ). - полікліновий (ручейковим) ремінь. - реставрований генератор та стартер насос гідропідсилювача, компресор кондиціонера. - замінено помпу та охолоджуючу рідину, мастило в коробці. - в двигун залито мастило Aral, заміна було в кінці 2025 року, наїзджено ~ 1800 км - замінено свічки запалювання, високовольтні дроти запалювання. - катушка (молуль запалювання). - проведено піскоструменеву обробку днища з подальшим антикорозійним захистом (замовіленням) Є н?юанси по кузову на фото показано. Було невелике ДТП в?їхали в задній бампер на фото показано.
Продам ваз 21.06 мотор в хорошому стані заводиться з півтичка кузов ржавий
Мотоцикл куплений у салоні, я перший власник. У користуванні 2 роки, пробіг — усе, що є на спідометрі. Spark 250, на документах. Мотоцикл у ідеальному стані, на ньому майже не їздили. Технічно та візуально все доглянуте, сів і поїхав, вкладень не потребує. Можливий невеликий торг у межах розумного.
продам ваз 2111, 1.6 16v, потрібно варити днище, по ходовій частині та мотору і КПП питань немає, газ 4 покоління, повний бак, бензину пів бака, переоформлення через Дия присутній торг
Продам авто в гарному стані,в автомобілі пряцює все гарно від мотора до електрики,авто вкладень не потребує,торг є
З точки зору технічних характеристик, то мот в гарному стані. Потрібно лише замінити акумулятор (з мене). З точки зору косметики є нюанси (є на фото), трошки коцнутий бак. За ці гроші мабуть немає кращого моту, сів поїхав, причому поїхав будь-куди. По трасі спокійно їде 100-115 км/ч, по бездоріжжю їздити взагалі кайф. Продаю бо хочу більшу кубатуру.
продам авто сів і поїхав
? Mazda 626 2.0 бензин | 1994 рік Продам надійний і простий автомобіль. Машина пригнана з Америки, в хорошому технічному стані. ? По техніці: • Двигун 2.0 – працює рівно, не димить, масло не бере • Ходова зроблена, нічого не стукає • Коробка без питань • Сів і поїхав ? По кузову: • Є нюанси по кузову (видно на фото) • Без серйозних ДТП • Машина рівна ? Додатково: • Тоновані вікна • Простий і дешевий в обслуговуванні автомобіль ? Документи: • Можливе переоформлення ? Ціна: 1600$+ торг біля авто ? Знаходиться: [Тернопільська область. Тернопільський район.] ? ? Дзвоніть/пишіть — домовимось
Продам Bajaj Pulsar 180 у хорошому стані. Мотоцикл надійний, економний та комфортний у керуванні. Двигун 180 кубів має хорошу тягу та впевнено їде як по місту, так і по трасі. Вчасно обслуговувався, вкладень не потребує. Чудовий варіант для щоденної їзди та подорожей.
Сімейне авто, в гарному технічному стані, але є нюанси по кузову. По ходовій та двигуну питань не має. Обслуговувалось все вчасно. Все працює, є склопідьомники. Пробіг реальний. Салон чистий. Їздили мало. Є 2 комплекти гуми на дисках.Переоформлення.
Продається авто на кожен день машина в хорошому стані авто в щоденній експлуатації, їздив сам, салон в хорошомі стані всі деталі по телефону торг присутній
Машина на ходу, у використанні кожен день. За всіма питаннями дзвоніть
Усе гаразд, з обліку знімається, термінових вкладень не знадобиться Только переоформления
Авто сів і поїхав. Ходова відремонтована, сече десь до глушителя. Трохи гнилі пороги та двері, днище. Стоїть газова установка 2 покоління але не вписана в реєстраційний талон. Стоїть зимня резина майже нова.
Авто експлуатували для їзди в офф-роуд. Повністю обслужена, на ходу, пороги поварено, цілі. Є дефекти по кузову. За деталями по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?