Авто потребує кузовних робіт мотор коробка в хорошому стані присутній кондиціонер лише заправити стійкі+пружини нові ходова в доброму стані зимова гума перед-зад більше інформації по телефону!
Продам Citro?n C3 2003 рік Продаю надійний та економний Citro?n C3. Авто у хорошому технічному стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Ходова обслужена. Основні характеристики: • Рік випуску: 2003 • Двигун: бензин • Коробка: механіка • Привід: передній • Витрата пального: економна • Кузов: хетчбек • Колір: синій Салон чистий, доглянутий. Кондиціонер працює. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Чудовий варіант для міста або першого авто!!
.Газ вписаний . Центральний замок.Є комплект зимової резини на дисках .Коробка 5 ступка
Продам економне авто! Ідеальний варіант для жінки і не тільки, по авто багато чого зроблено: відреставрована головка, відрегульовані клапана, нові ролики і всі ремені, новий радіатор всі патрубки огхолодження і жидкості, замінено масло фільтри, півроку тому встановлена нова помпа, по ходовій все перебрано нічого ніде не стукає не скрипить вся як м'ячик! Новий акумулятор.Вихлопна система - нова гофра, по днищі все ціленьке, салон чистеньких охайний , кондиціонер працює , склопідіймачі також!!! В цілому авто в гарному стані нічого робити не потрібно сів і поїхав! При огляді авто можливий невеликий торг!!!
Продам своє авто ,авто виглядає дуже гарно .Технічно в доброму стані. Авто зроблено в стилі azelow
Квадроцикл у гарному стані все обслужено нічого робити не потрібно їде бодро,усе працює,по мотору та редуктору все добре резина у хорошому стані пройшов то, заміна масла у двигуну, заміна свічки, заміна масла у мостові,заміна реміня варіатора,все загерметизовано,новий вихлоп новий карбюратор, по косметиці 9/10,деталі по телефону
продаю Славуту інжектор, гума 2024 року, новий акумулятор
Продаю мікроавтобус РАФ 22031 1991 року. 8 місць. Не бита. Їздила років 5 тому. Стоїть у дворі, не використовується, тому що немає потреби. Потрібно перевірити колеса, можлива заміна гуми передніх коліс. Підремонтувати бензобак, запаяти. Зарядити акумулятор. Загалом, підремонтувати і на ходу. Фото спереду немає можливості зробити, ніяк зараз відігнати. Під час зустрічі все можна подивитися. Перед цілий, все нормально. Більше інформації за телефоном! Телефонуйте!
Продам, кузов цілий, не варився, варити не потрібно, все працює, не знищена, нормальна машина, використовується вкрай мало. Газ вписаний. Не був в ДТП.
Продам надійний мерс 2.0 газ бензин машина на повному ходу сів поїхав все працює 2.0 карбюратор
Продаю свого залізного друга - Suzuki DR 125SE. Ідеальний варіант для новачків, поїздок по місту або бездоріжжя. Надзвичайно легкий і простий в обслуговуванні. Документи в повному порядку. Новий акумулятор, колодки, тормозний шланг і багато чого іншого. Мотоцикл готовий до сезону. Причина продажу — перехід на більший об'єм. Телефонуйте/пишіть у Viber або Telegram. Або дзвоніть по номеру 06******97 ***Це не 250куб. Просто немає моделі DR 125 в списку.*** Цікавить обмін на більше куб з моєю доплатою. ( Yamaha Diversion 600S) Спорт-турери, ендуро, олроад.
Потрібна капіталка двигуна,пороги їржаві,дніще на трієчку,лобове трохи задіте осколками,на їзду не вліяє,в правому передньому крилі теж дірка від осколку,резина літня 13а майже нова,запаска нуляча,акума норм на гарантіі,опєльок пройшов весь Авдос,ні разу не підвів,на гражданці не зміг,по суті на запчасті,а там може комусь є час та бажання займатись
Продам пежо партнер пасажир 2.0 HDI Турбо дизель їде добре запускається з пів оберту все працює любе переоформлення
авто на ходу потребує ремонту,акпп стає в аварію
двигатель в хорошем состоянии, машина на ходу приезжайте смотрите. Газ не вписан. На зсу продам дешевле есть нуанс по коробке
Нічого не підфарбовувалось, нічого не приховую. Чесна машина, бралась для себе. По двигуну, коробці, підвісці питань немає ніяких. Коли брав - пробіг був 70тис. Мотор не вскривався. Газ встановлював сам. Вписанний. Стоїть сигналізація, нова АКБ. По корозії є питання. Є вм`ятина в передньому правому крилі. Не вписався в поворот у пром зоні. На кузов ніяк не вплинуло. Але прикристь залишилась. Купив нове крило, але не встановлював. Машина їде бадьоро. Своїх грошей коштує. Вантажів не тягав. Продаю, бо завдяки родичам в сім`ї з`явилась іномарка. Відповім на всі запитання. У машині впевнений. До продажу не готував. Нічого не приховував.
сел поехал, все исправно 2 комплекта резины с дисками, гнили нет варить не нужно
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?