продам авто, газ не вписан, э моменти по кузову на фото некоторие видно ну і машинка ж не новая як ні як, заводиться на газу і працює чисто на газу, щоб працювала і на бензині потрібно настроїть, часу настроювать немає так як військовий. на звонки не завжди відповідаю тому лучше пишіть. Так же цікавить на обмін.
Продається Део Нексія 2011р Мотор 1.5 газ -бензин 153тис рідного пробігу Один власник з салону! Машина на бойовому ходу. Технічний стан ідеальний,мотор, коробка працюють відмінно. По кузову є рижики але не гнела,вся ціла, всі оригінальні вікна. Є сигналізація два ключі,центральний замок,стіклопідйомники, хороша музика? В комплекті літні скати на дисках) Деталі у вайбер
Продам своє улюблене авто. Другий власник. Авто повністю обслуговане технічно. Ніяких питань по роботі, готове до будь-яких перевірок. Пробіг оригінальний, не скручений-48 тис.км. Максимальна комплектація - передні електросклопідйомники, гідропідсилювач керма, кондиціонер. Додатково встановлені: спортивний руль, реєстртор з камерою заднього вигляду, лінзи, протитуманні фари. Використовувався автомобіль акуратно, сидіння завжди були в чохлах, в салоні не курили. Кузов в доброму стані без іржі. Є не великі вмятини на передньому крилі. Мета продажу- виїзд за кордон. Машиною користувалась жінка, тому пробіг мінімальний. Торг біля капота. Тільки повне переоформлення. Є питання-пишіть (Ватцап, вайбер)
Продам автомобіль після ДТП. Газ/бензин. Двигун автомобіля працює добре, до двигуна зауважень не має. Щоб авто було на ходу потрібно замінити передній ричаг, на фото видно. Під відновлення або на запчастини.
Пропоную вашій увазі мотоцикл у зразковому технічному та естетичному стані. Я є другим власником. Протягом усього часу експлуатації до техніки ставилися з належною повагою та особливою увагою. Ключові переваги: Безаварійна історія: Мотоцикл не брав участі в ДТП, не має жодних падінь (навіть статичних) чи косметичних притертостей. Весь пластик та силові елементи збережені у заводському виконанні. Обслуговування: Суворий регламент сервісного обслуговування. Заміна мастила та витратних матеріалів проводилася вчасно із використанням виключно оригінальних компонентів. Доопрацювання: Встановлена вихлопна система Akrapovi?, яка забезпечує правильний «породистий» звук та оптимізує роботу двигуна. Зберігання: Мотоцикл зберігається у сухому гаражі під чохлом. Повний комплект документів, юридично чистий, готовий до переоформлення.(можливе переоформлення через ДІЮ)
Доброго всім часу мот повністю на ходу, стоїть електронне запалювання, нова ризина двигун живий редуктор встановлено на тягу, проводка працює мот куплявся для себе та для свого використання. Більше цікавить обмін на мопед 4т ніж продаж. Або таврію старушку під мелкий ремонт.
авто в хорошому стані, вся інформація по телефону!
Продам автомобіль у хорошому стані на свої роки Мотор повністю обслужений, ходова частина зроблена — вкладень не потребує. Двигун працює рівно, заводиться з пів оберту, без сторонніх шумів чи стуків. Їде впевнено та приємно. По документах повний порядок — будь-який вид переоформлення. Є нюанси по кузову: питання по дверях лакофарбове покриття капота та переднього крила Але авто однозначно варте своїх грошей. Хто придбає — не пошкодує, машина ще довго буде служити вірою і правдою. Дзвоніть або пишіть — домовимось Можлива оплата в USDT Можливо обмін на авто або мотоцикл з моєю, так і з вашою доплатою.
Продам мотоцикл Suzuki rm-z 250 2009 у гарному стані Потрібно подивитися до вилки Мотор люба перевірка стоїть новий кулінвал циліндр поршень клапана Стоїть з 2021 року деколи виїжаю є лапки для другого пасажира За фото або відео пишіть на вайбер
автомобіль в хорошому технічному стані, все працює, сів та поїхав, перереєстрація на нового власника.
Жива техніка, 2 комплекти резини, газ вписаний, реальному покупцеві торг, більш детально по телефону, двигун 1.7, є доробки по салону, торпеда з Opel Vectra, передні склопідйомники електронні
Авто повністю покрашене поварене зроблений мотор потрібно замінити щеплення
Машина на ходу, ГБО 4 покоління (газ не вписаний) є недоліки по кузову, польська збірка, документи в порядку
Служить мені 5 років, возив в Карпати і на моря, улюблений бусік, з яким час прощатись. Ломався часто, як і треба для машинки такого віку. Зроблено за цей час втричі більше ніж його вартість буквально (переобшито салон, замінено кпп, ходову, бензобак, двигун, вихлопну систему, був газ на попередньому двигуні, залишився бак, зараз треба ставити інше покоління). Є варений багажник на даху. Гарний звук з сабвуфером Kenwood. З актуальних робіт зараз - доналаштувати новий двигун, тиск вприску, на гарячому може не заводитись)
Мопед у відмінному стані, майже не їздив! Брав для себе, доглядав як за рідним. Продаю, бо зараз просто нема часу кататись. Зроблено: -нова помпа -розточений варіатор -нові карбонові ролики -нова пружина торкдрайвера усі запчастини Malossi Зберігався у гаражі, все чисто й акуратно. Акумулятор трохи підсів (довго стояв) і бажано замінити свічку - дрібниці. Мопед налаштований, їде чудово, вкладень не потребує. Сів і поїхав!
Продам авто в хорошому стані, коробка після ремонту, по підвісці питань немає, новий ГРМ з помпою, витрата 5-6л. Без торга!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?