Машина на ходу, ГБО 4 покоління (газ не вписаний) є недоліки по кузову, польська збірка, документи в порядку
Служить мені 5 років, возив в Карпати і на моря, улюблений бусік, з яким час прощатись. Ломався часто, як і треба для машинки такого віку. Зроблено за цей час втричі більше ніж його вартість буквально (переобшито салон, замінено кпп, ходову, бензобак, двигун, вихлопну систему, був газ на попередньому двигуні, залишився бак, зараз треба ставити інше покоління). Є варений багажник на даху. Гарний звук з сабвуфером Kenwood. З актуальних робіт зараз - доналаштувати новий двигун, тиск вприску, на гарячому може не заводитись)
Мопед у відмінному стані, майже не їздив! Брав для себе, доглядав як за рідним. Продаю, бо зараз просто нема часу кататись. Зроблено: -нова помпа -розточений варіатор -нові карбонові ролики -нова пружина торкдрайвера усі запчастини Malossi Зберігався у гаражі, все чисто й акуратно. Акумулятор трохи підсів (довго стояв) і бажано замінити свічку - дрібниці. Мопед налаштований, їде чудово, вкладень не потребує. Сів і поїхав!
Продам авто в хорошому стані, коробка після ремонту, по підвісці питань немає, новий ГРМ з помпою, витрата 5-6л. Без торга!!!
Автомобиль технически исправен, ухожен. Полностью поменяна ходовая, рулевая рейка, капиталка двигателя. Установлен газ, вписан в тех паспорт. Заводится с полуоборота. В одних руках с 2005 года Рабочая лошадка. Машина находится в Солонянском районе.
Opel Vectra авто на ходу,газ /бенз. ,є деякі нюанси,яки не впливають на роботу авто. Всі подробиці по телефону
Машина в хорошому стані! Працює ідеально! Автомат також перемикає відмінно! Ходова без стуків і тд! З документами повний порядок! За свої гроші не знайдете!
Авто на повному ходу,вся інформація за тел.
після неб.дтп...газ4пок з Эл.клапаном..жвава все змінювалося і налаштовано...1 власник..немає каталізатора...переоформить возможно через дию..15 диски...бампера порог ляда(((
Продаж з переоформленням. Реальному покупцю можливий торг біля авто. Телефон: Микола
продам непоганий автомобіль з малим пробігом вкладення тільки пороги документи в порядку
Авто в доброму стані,сів - поїхав.Присутній невеликий торг.З документами все в порядку.Обмін не цікавить!
Якщо зацікавив автомобіль пишить на вайбер
Авто в доброму стані, сів і поїхав, двигун працює добре, масло на бере, газ вписаний, кондиціонер, підігрів передніх сидінь, сигналізація з атозапуском, доводчики всіх стекол, салон перетягнутий в еко-кожу, фаркоп, потребує зварювальних робіт (пороги)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?