Продам автомобіль у гарному стані,авто повністю відремонтоване,після кап ремонту двигуна,на авто грошей не жаліли,поршнева,кільця,клапана ANP,зчеплення-Luc,новий радіатор,наві патрубки,нова дросельна заслонка,зроблено то двигуна після обкатки -2000,антифріз Hepu,новий акб,нова задня гума,нові передні супорта,передні стійки,опорні пілшипники,задні пружини,барабани,гальмівні циліндри,задні та передні підшипники ступичні,нові всі задні ліхтарі,привода внутріші та зовнішні нові,авто робилося для сім'ї щоб їздив пенціонер,двигун дуже економний,на даний час авто стоїть без потреби,телефонуйте з радістю відповім на всі питання
Продам свою BMW E34. Володію 5 років. По авто зроблено багато чого. Авто потрібно фарбувати.
Продам Матіз автомат 2008 в робочому стані з кондиціонером. Двигун працює рівно, чек не горить, олію не їсть. Фарбування автомобіля із незначними дефектами, що відображено на фото. КПП працює рівно без ривків. Встановлено сигналізацію та центральний замок. Салон у чохлах. Присутня ГБО, але відключено. Детальна інформація по телефону.
Машина обслужена. Їздить кожного дня. Додається літня гума. Торг. Всі питання відповідаю.
авто бралося з салону для себе,будь яке переоформлення,можливий торг дзвонить ********** домовимось. Валентин
їздила жінка машина у нормальному стані підкраси по кузову двигун, коробка, ходова в нормальному стані. колеса зимні диски титанові електроніка в ідеалі все інше по телефону
В доброму стані. Редуктора з ваз 2103.кпп 5ст з фіат.Двигун після кап, ремонта, коленвал 1.7. Замінена роздатка, закріплена на трьох подушках.Газ-бензин, вписано в тех. талон. Резина кама флей. Торг біля авто.
Продається ЛуАЗ 969 М Фаетон. Стоїть мотор 1,9 дизель, мотор вписаний в техпаспорт. Рульова колонка ВАЗ, замінено всі 4 колісних редуктора, мости і роздатка працює, зроблено тормоза, працює ручник, обшитий оцинковкою і утеплений пінопластом і обшитий автотканиною, стоїть автономна пічка, до -10 немає потреби вмикати. Бампер з 8го швелера і 40 й труби. Світло, стопи все працює, додатково стоять ще ЛЕД фари, які можна вмикати окремо від всього світла. Світло в салоні теж є. Гума всюди їде, сніг, вода, пісок, болото. На цьому моторі проїхав максимум 700км. В машину вкладено багато сил і коштів. Реальному покупцеві торг. Телефонуйте через
Авто після аварії. заводиться. розбитий акумулятор і фара. і пошкоджене праве колесо. всі агрегати цілі.
мотор мінявся, днище с порогами варили в тому році,стоїть газ і вписан до техпаспорту.працює однаково як на газу так і на бензині.ходова норм.по коробці є нюанс некритичний.авто на ходу . тільки з переоформленням.я власник
Машина в хорошому стані, сів і поїхав. Термінових вкладень не потребує, є косяки (на фото їх видно), г/б, магнітола, тиждень тому купив і поставив нові ремені сірого кольору, виглядають шикарно, перешив "юбку" кпп в шкіру, підлокітники на двері теж в шкіру перешив, багажник великий. Масло, домкрат та інше йде в подарунок, якщо вам воно потрібно. По документах все добре, всі документи є, 2 ключі. Телефонуйте або пишіть.
По будь яким питанням телефонуйте
На ходу, все налаштовано, ходовка в чудовому стані, стоїть ГБО 2 покоління, механіка 4 ступка, хороша магнітола та 4 динаміки, є нюанси по кузову, не критичні так як машині 40 років.
Перший власник на Україні з 2020 року, всі питання по телефону який вказаний в оголошенню, якщо не в мережі дзвоніть на месенджер WatsApp! Механічна 6-ти ступка!Нове зчеплення, зроблено двигун!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?