Всі питання через Whats App, Viber, Telegram
Hyundai i30 1.6л з класичним гідротрансформатором та офіційним ГБО, після ураження вибуховою хвилею під час обстрілу. Машина на ходу, своїм ходом доїхала після пошкодження до місця стоянки. Двигун працює рівно, АКПП перемикає нормально, ходова та освітлення працездатні. Пошкодження: дах, двері, скло, кузовні елементи. Салон в цілому збережений: сидіння цілі, карти дверей цілі. Набирайте через WhatsApp, надам додаткові відео.
Продам авто у не поганому стані. Проведене ТО а саме: заміна ГРМ, сальників, передніх тормозних дисків із колодками, масло у моторі. На даний час по технічній частині потрібно подивитись до підвіски, по кузову потребують ремонту пороги і арки дно ціле. Реальному покупцю торг, всі питання по телефону або в смс.
Автомобіль на ходу, щодня в експлуатації. Двигун працює рівно, коробка перемикається без проблем. По техніці без критичних зауважень. Кузов потребує уваги щодо зовнішнього вигляду: місцями вигоріло лакофарбове покриття, є сліди експлуатації. Комплектація та особливості: Люк Литі диски Спортивні передні сидіння Спортивне кермо Хороша оглядовість і проста конструкція
ГРМ,масло фільтра замінені 100км тому.Технічно справне авто.Цікавить обмін на е39 з моєю доплатою
продам део сенс машина в хорошому бойовому ходу по техніці вогонь гума підвиває а так все добре газ вписаний але немає і не було, страховка з 20.06.2026
Даний транспортний засіб є класним рішенням для початківців та для катання по місту За період використання відбулась заміна пильника, сальника а також оливи в редукторі заднього колеса. Заправляю мотик 95 бензином від Укрнафта або ж UPG (це якщо ну дуже цікаво) Паливний бак в середині наче без іржі (фільтр паливний чистий) Технічний стан на мою думку наче класний Масло із двигуна не тиче. Олива для двигуна а також фільтр повітряний, масляний замінені (додаткових вкладень не потрібно) В комплекті із мотиком є кофри
Технічно справний все працює де не де є ржавчики колеса цілі. Кузов не битий. В салоні нормально. НЕМАЄ КЛЮЧІВ та заводиться без ключів. Двигун робить добре без проблем. Сцеплення нормальне.
Без ДТП.Комплект зимової резини на металевих дисках, автомобіль виконав свою функцію в нашій родині.На даний час не єксплуатується.Дзвінки чи смс Вайбер чи Ватцап. Територіально знаходиться в Звягелі. Показати зможе дружина.
Володію авто з 2008р.Гаражне зберігання.Йде комплект шипованої гуми(4шт).
Продам сенса 1,3 газ бенз працює як на бензині так і на газу по кузову є моменти але не критичні на повном ходу все працю окрім крутилок на пічку ціна без дисків 1100$машина кожного дня в ходу ) прошу звонити бажано на меседж р ) побите лобове ) на їзду не впливає
авто вчудовому стані
Мотоцикл в гарному стані, майже новий. Оригінальний пробіг 1700км. Додаткові питання по телефону
Продам авто в гарному стані, деталі по телефону, торг.
Продам авто, по кругу стоїть нова зимова гума R13, днище переварене крім порогів, доглянутий салон
-Встановлено ГБО, вписано в Тех.Паспорт, об'єм балону 68л -Кондиціонер працює, заправлений. -Піч добре гріє. -Є комплект зимової гуми на дисках -Капіталка двигуна зроблена на 456тис. Рахунки по ремонту є, фото також. -Машина експлатується щодня -По ходовій частині, швидше за все, передній правий пільник потрібно міняти, за бажанням на будь-яке СТО на огляд. -Є момент швидше за все в електроніки, автомобіль на холодну не тримає холостий хід. Дросельна заслонка була замінена на нову. -Для тих, хто хоче навчитися їздити, буде хороший варіант. -Продаю автомобіль у зв'язку із придбанням іншого. -З питань, дзвоніть пишіть.
Продається Шевролет ! Один власник з салону ! Ключі в наявності є трохи по кузову нюанси!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?