Продам власний автомобіль обслужений вкладень не потребує.,можливий обмін на інше авто
Продам фабію, по кузову є сліди часу, але технічно вона абсолютно справна, коробка автомат працює ідеально, двигун також. Автомобілем користуюсь кожен день, сів та поїхав. Більше інформації по телефону
Авто в нормальному стані кузов поварений,мотор зроблений рік назад, коробка без проблем салон в нормальному стані газ стоїть але не вписано є нюанси по лако красочному Машина вкладь не потребує Переоформлення
авто в чудовому стані один господар з салону рідний пробіг без вкладень огляд у будь-який день правий берег
авто в хорошому стані ,кондиціонер працює ,нова гума
авто після дтп
продам Daewoo Lanos,поляк, мотор 1,6 16 клапанів,гума зима,передня оптика нова з лед лампами, кондиціонер,передні склопідіймачи електро, Ланос з повною комплектацією клас SX,газ вписаний
Авто в гарному стані, корозії немає, всі мастила і тех. жидкості замінені, АКПП працює добре. Газ зареєстрований.Салон кожаний. Музика BOSE. Ходова в гарному стані, ричаги замінені.Я власник, авто зберігається постійно в гаражі. Потрібен ремонт двигуна . Є фото і відео авто .
Можливий торг
Продам ваз 2101 на уверенном ходу коробка и подвеска в норме по электрики все работает без нареканий, масло не берет двигатель экономный стоить зимняя резина Из минусов надо поменять левый порог прогнил и вмятина на крыле Возможно обменяю на ваз 2106 больше нечего не интересует Цена указана без торга
Продам ТЕРМІНОВО !!!! авто 2010року, мотор 1.5+ ГБО 4 покоління (вписане), присутні кілька рижиків не значні, дно оброблене і не гниле. Сигналізація є (потрібно толкового майстра для її ремонту). Машина 1 рік знаходилась у зоні бойових дій, служила та виручала кожного дня( там і отримала всі пошкодження: Шкло переднє, заднє, бокове праве заднє...все шкло замінили, переднє є з незначними тріщинами... Авто переоформимо на нового власника. Ми були б дуже раді, якби вона повернулась до ЗСУ, та служила хлопцям.. * - Софія * - Юра
Продам гарне авто.По техніці норм ,запускається в любу погоду,по кузову має сліди експлуатації,нічого критичного,нове лобове скло.Без торгу взагалі,ціна мінімальна.
Продам авто Chery Jaggi в гарному стані 2008 року газ/бензін ГБО- 4 покоління , зимова гума Я власник тел:**********
Машина для ЗСУ, машина на розбір, у нормальному стані сів поїхав, по ходовій все добре, є два комплекти титанів, зміння гума у відмінному стані + запасна гума на зиму, також є літня гума, по машині є проблеми з дверима, видно по фото, помер блок АБС, і горить чек, чек горить через лямбда-зонди, стеля висить, салон у хорошому стані, є на водійському сидінні дірка невелика
Машина вся поваренная, осталось покрасить
Гарне авто. Потребує обслуговування. Резина нова. Переоформлення обов'язкове.
Продається 2104 (кришка капота 2107) у хорошому робочому стані. Двигун 1300. Олію не бере зовсім. Коробка 4ст. Ходова у хорошому стані. Все працює. Оновлена покраска кузова. Хороший технічний догляд. З 1998р. один господар. Тільки офіційне переоформлення. У кузова є сліди експлуатації.
Продаю ВАЗ 2109 газ бензин. Нова гума, новий стартер,фари,є якісь запчастини в багажніку. Пацанський вихлоп, круті БМВ-шні сідушки ,магнітола,музика. Є рижики на порогах (на швидкість не впливає) ходова,двигун при кучі ,коробка без нарікань акумулятор 2025 року. Стоїть електронасос на бензин.По роботі ,я вважаю що потрібно змінити бронєпровода і свічки (це 500-700 гривень) ,а так все чудово. Машина продається в м. Миколайові ,зв'язок з власником є контакт дам. Ціна як є з МАЛЕНЬКИМ ТОРГОМ ТОБТО 1000,1200,1350,1397 і.т.п доларів не пропонуйте не займайте мій час і свій. Машина коштує своїх грошей торг МІНІМАЛЬНИЙ на газ і свічки з проводами) .ПІДКРЕСЛЮЮ ТОРГ МІНІМАЛЬНИЙ в "срочному викупі ,я не нуждаюсь. Машина найде людину яка зрозуміє і візьме за цю ціну. Всім гарних продажів і придбань!!!! Не пишіть в ВАЙБЕР ,Я ЙОГО НЕ ЮАЧУ. ТЕЛЕГРАММ ,АБО ВАЦАП. ДЗВІНКИ З 09:00 ДО 17:00 Додаткові фото просіть,зроблю
Авто після ДТП, 158 тис рідного пробігу, масло не брав, робити нема часу, під розбір або відновлення. Газ вписаний. Знаходиться м.Одеса, на черьомушках стоянка біля бару 2man поворот з іцхака Работа на інглезі. Дзвонити **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?