іде добре зроблений кап ремонт,поміняні всі розхідники, перебрана електрика . авто робилось під себе і для щоденного користування, змінились обставини. переєстрація робиться. фото можливо зробити по потребності
Продам максіскутер SYM Citycom 300i (2016) Продам свій надійний і економічний максіскутер SYM Citycom 300i, привезений із США фактично новим (нічого не робилось). - Пробіг на момент привозу: 160 миль (250 км) - Пробіг актуальний: 14 100 миль (22 500 км) - Офіційна реєстрація в Україні: 04.2019 - Один власник в Україні Технічні характеристики: • Двигун: 265 куб. см • Витрата пального: 3 л / 100 км • Охолодження: водяне • Живлення: інжектор • Багажник: місткий, вміщає 1 шолом • Світло: LED • Гума: рідна Стан і обслуговування: - Повністю прозора історія експлуатації - Бережне використання та своєчасне ТО (є всі записи з датами та пробігом) - Масло мінялося кожні 2700–3000 км (Motul 10W40, iPone 85W140) - Замінювалися тільки витратні матеріали (рідини, фільтри, колодки) - Технічно все оригінальне, без жодного втручання - Зберігання в теплому паркінгу Додатково: - Встановлений вітро-термозахист Tucano Urbano, який захищає від холоду та дощу, легко скручується та фіксується при потребі. Дуже зручно в холодну пору. Недоліки: - Виключно косметичні нюанси по пластику, які були ще з Америки та деякі з’явилися в процесі експлуатації. Скутер справний, доглянутий і працює бездоганно. Дуже зручний для міста, економічний , дуже приємний у щоденному використанні і дарує купу позитивних емоцій! Весь час зберігається в теплому паркінгу. Продаж тільки з офіційним переоформленням. Причина продажу: перехід на клас вище. Телефонуйте — із задоволенням відповім на всі питання. Можливий огляд і тест-драйв.
Була на ходу давно стоїть Техпаспорт на мені переоформляється
Автомобіль в гарному стані,не кончений не затяганий,гідро підсилювач керма,кондиціонер,передні скло підйомники,підігрів дзеркал,магнітола,дорога всезезонна гума KUMHO SOLUS, замінено масло в двигуні та кпп,страховка до 2027 року.Працює як на газу так і на бензині.
Продам автомобіль у гарному стані,авто повністю відремонтоване,після кап ремонту двигуна,на авто грошей не жаліли,поршнева,кільця,клапана ANP,зчеплення-Luc,новий радіатор,наві патрубки,нова дросельна заслонка,зроблено то двигуна після обкатки -2000,антифріз Hepu,новий акб,нова задня гума,нові передні супорта,передні стійки,опорні пілшипники,задні пружини,барабани,гальмівні циліндри,задні та передні підшипники ступичні,нові всі задні ліхтарі,привода внутріші та зовнішні нові,авто робилося для сім'ї щоб їздив пенціонер,двигун дуже економний,на даний час авто стоїть без потреби,телефонуйте з радістю відповім на всі питання
Продам свою BMW E34. Володію 5 років. По авто зроблено багато чого. Авто потрібно фарбувати.
Продам Матіз автомат 2008 в робочому стані з кондиціонером. Двигун працює рівно, чек не горить, олію не їсть. Фарбування автомобіля із незначними дефектами, що відображено на фото. КПП працює рівно без ривків. Встановлено сигналізацію та центральний замок. Салон у чохлах. Присутня ГБО, але відключено. Детальна інформація по телефону.
Машина обслужена. Їздить кожного дня. Додається літня гума. Торг. Всі питання відповідаю.
авто бралося з салону для себе,будь яке переоформлення,можливий торг дзвонить ********** домовимось. Валентин
їздила жінка машина у нормальному стані підкраси по кузову двигун, коробка, ходова в нормальному стані. колеса зимні диски титанові електроніка в ідеалі все інше по телефону
В доброму стані. Редуктора з ваз 2103.кпп 5ст з фіат.Двигун після кап, ремонта, коленвал 1.7. Замінена роздатка, закріплена на трьох подушках.Газ-бензин, вписано в тех. талон. Резина кама флей. Торг біля авто.
Продається ЛуАЗ 969 М Фаетон. Стоїть мотор 1,9 дизель, мотор вписаний в техпаспорт. Рульова колонка ВАЗ, замінено всі 4 колісних редуктора, мости і роздатка працює, зроблено тормоза, працює ручник, обшитий оцинковкою і утеплений пінопластом і обшитий автотканиною, стоїть автономна пічка, до -10 немає потреби вмикати. Бампер з 8го швелера і 40 й труби. Світло, стопи все працює, додатково стоять ще ЛЕД фари, які можна вмикати окремо від всього світла. Світло в салоні теж є. Гума всюди їде, сніг, вода, пісок, болото. На цьому моторі проїхав максимум 700км. В машину вкладено багато сил і коштів. Реальному покупцеві торг. Телефонуйте через
Авто після аварії. заводиться. розбитий акумулятор і фара. і пошкоджене праве колесо. всі агрегати цілі.
мотор мінявся, днище с порогами варили в тому році,стоїть газ і вписан до техпаспорту.працює однаково як на газу так і на бензині.ходова норм.по коробці є нюанс некритичний.авто на ходу . тільки з переоформленням.я власник
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?