двиг 2 4 требует настройки клапанов и насоса выс давления нет 3 передачи
Продам ланос. Двигун робився 15 000 тому .Газ знятий (віддам у комплекті) .Машина зі слідами війни ,працює все. Кожен день їзджу .Є питання зі шрузом (почав торохтіти). Сигналізація двостороння, 2 ключа, 2 брелка
Автомобіль після ДТП. Авто на ходу. При пробігу 265 замінено ремінь ГРМ з помпою, і ременем допоміжного обладнання. Останнє ТО при пробігові 290. Економне так компактне авто, ідеально підходить для міста. Присутній торг.
Продам ракету, в нормальному стані, документи в нормі,без АКБ він є але не тримає заряд.Пороги і піддомкратники гнилуваті.
Автомобіль купувався для власного щоденного використання («щоб їздити»). Приїхав на місце стоянки своїм ходом, двигун працював рівно, все було добре. ?Після приїзду помітив, що почали підтікати ущільнювальні резинки під форсунками. Замінив їх на нові, але після цього машина перестала заводитися (скоріш за все, десь є дрібний нюанс по паливній або зборці, треба прикласти руки). Продаю як є, бо взагалі не маю часу цим займатися.
Продам Джили СК в нормальному стані , салон на тверду трієчку, кондиціонер працює добре , встановлена нова рульова рейка з гідропідсилювачем , коробка передач повністю перебрана , встановлений газ 4 покоління новий , генератор та стартер обслужені , масла та фільтра замінені , їде добре двигун працює без нарікань , акб в нормальному стані , нові шарові , нові рульові накінечники внутріні та наружні , відбалансовані всі диски , замінені два шруза , нові стойки стабілізатора є і втулки але не встиг поставити , є і недоліки згнили пороги авто , потрібно відрегулювати задню ліву дверь , потрібно замінити прокладку клапаної кришки , цікавить продаж тільки з переоформленням , ціна вказана торгу не буде
Авто в хорошому стані Не гнилий Техніка хороша Зад не просілий Двигун ом602 2.5 дизель після капітального ремонту КПП 5 Ступінь механіка Переоформлення Торг обмін
Нове щеплення, масло поміняне, кондиціонер робочий. За детальнов інф ормацією пишіть в приват. ном тел +**********.
Продам автомобіль Таврія ЗАЗ-1102 2004 р.в. Автомобіль в нормальному робочому стані. Є дефекти по лакофарбовому покриттю не критичні. Без ДТП. Шини зимові майже нові, а також додатково комплект літньої гуми на дисках в гарному стані. По роботі мотора і КПП зауважень немає. Восени 2025 року при 106000 км пробігу було проведено ТО з заміною масла в моторі фільтрів та антифризу.
Продам Opel Vectra у хорошому стані. Автомобіль без проблем заводиться та добре працює. Газ/бензин. Кондиціонер працює. Усе справне, вкладень не потребує — сів і поїхав. Торг біля капота. ??
Авто в дуже хорошому стані. Газ 4 вписаний, працює ідеально і на бензині і нагазу! Мотор працює ідеально, не троіть масла не бере, ні грама! Дно, стакани, пороги в ідеальному стані! Салон дуже збережений, встановлені додатково склопідйомники, змішаний розхід газу 8л. По ходовій все замінено, перед зад, нічого не стукає не грюкає. Щепленя в хорошому стані! Пічка в мінус 20 жарила! Є пару рижиків, авто не нове, але на це буде торг біля авто! Будь який вид переоформлення
Skoda Felicia 1997 р., 1.6 MPI Стара добра “Філя”. Авто на ходу, двигун 1.6 MPI. На свої роки виглядає й почувається достойно. Як і будь-який автомобіль майже 30-річного віку, любить увагу та час від часу просить щось підремонтувати. Комплектація та додаткові плюси: сигналізація; центральний замок; передні електросклопідйомники; підігрів заднього скла; протитуманні фари; титанові диски; фаркоп; складаються задні сидіння; шумо- та віброізоляція; блокування задніх дверей. Встановлене ГБО, наразі не використовується (потребує уваги/налаштування), за бажанням можна відновити роботу. Пороги мають сліди корозії, критичних сюрпризів немає. Не бита. Продаж без казок про “стан нового авто” — усе чесно, приїжджайте дивитися. Чекаю вашого дзвінка, якщо не відповідаю, тоді повідомлення у Vibеr Аргументований розумний торг біля капота.
авто на ходу, решта питань по телефону або пишіть, только переоформление
Сузуки адрес 125 інжектор у хорошому стані рік тому купив контейнер є страховка
Продам Ланос 1.6 газ/бензин на механіці. По комплектації: ГУР, АБС, електро-скло підйомники спереду, кондиціонер, магнітола, центральний замок, сигналізація. Установлено новий аккумулятор, є гарантія на два роки. Тонована в круг окрім лобового. Тоновані задні фари. На титанах, 2 комплекта резини зима, літо. по стану як механічно так і кузов на 4/5, є мінімальні нюанси, їде добре. З нюансів прогорівший резонатор, рижики на пасажирській двері, подряпина на задньому лівому крилі. З документами повний порядок, газ вписаний, продаж з переоформленням. Можливий обмін з моєю доплатою. До 22.06 актуальна ціна 2200
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?