Робоче авто з фаркопом. На ходу, без торгу. Тех. стан дивіться на місці. Гаражне зберігання. Зовні видно царапини на фарбі. Документи в порядку. Магнітола йде в комплекті Потребує заміни розсхідників.
продам заз сенс 2012 року випуску по автомобілю питань немає мотор коробка без питань по кузову також все ціле сколи присутні звертатися за телефоном "**********" Євген на всі питання які на телефон не відповідаю пишіть скину номер
Стан сів-поїхав. Були переварені пороги та арки. На кузові присутня незначна вм'ятинка, по причині деформації металу при варці арок. Тріщина на лобовому, на їзду не впливає. Авто з пробігом, дрібні некритичні нюанси в такому віці можуть бути, на що існує невеликий торг. До машини додається нове моторне масло, масляний фільтр та сітка-фільтр картерних газів. Переоформлення через дію.
Кузов без дірок, без іржі, оброблений пушсалом, задні арки цілі, передні стакани на дві розпорки, верхня і нижня, гума нова.
Продам гольф 3 1,8 моно По авто все видно на фото ( потребує косметики) кузов не гнилий, задні арки цілі , просто полущилась фарба , двигун 1,8 моноінжектор працює нормально не димить не троїть масла не бере , їде дуже бадьоро як на свої роки , є моменти по ходовій але не дуже критично, 2 комплекта резини зима літо , як для молодого пацана тачка огонь , кожен день на ходу ,детальніше по телефону Переоформлення обов'язкове Торг
Авто на ходу, справне та використовується щодня. Двигун працює добре, їде впевнено як на бензині, так і на газу. Повний привід. Ходова зроблена, нещодавно замінені масла та фільтри, автомобіль обслуговувався вчасно. Є дефекти по кузову та місцями корозія, тому ціна відповідає стану автомобіля. Хороший варіант для щоденної їзди та роботи. За деталями звертайтесь у приватні повідомлення або телефонуйте все розповім
Мотоцикл ИЖ ПЛАНЕТА 7-108. Мотоцикл після повного відновлення. Двигун був капітально відреставрований-циліндр розтрачений до 2-го ремонту,поршень сучасний але з хороших(не китайський.Колінчатий вал придбаний на ринку,теж запаси радянських часів.Картер відправлявся на завод,всі посадочні місця під підшипники були розточені,завтулені та підігнані з необхідними допусками під підшипники,площини теж фрезирувалися з дотриманням необхідних умов,після чого двигун акуратно зібраний на герметику victor reinz,всі підшипники звичайно нові,є фото процесу зборки двигуна. Карбюратор новий К-68. Замість контактів встановлено електронне запалювання фірми Vape з заміною катушки запалювання. Всі підшипники в колесах нові,переважно FAG,сальники в колесах нові. Маятник перероблено на підшипники,в маятнику встановлено 14 маленьких підшипників. Вилка повністю перебрана,стакани пофарбовані порошковою фарбою,нові сальники,спеціальне масло для мото-вилок. Передні гальма працездатні,повністю реставрований супорт,пофарбований порошковою фарбою,встановлено новий поршень фірми Frenkit,новий ремкомплект резинових ущільнень,нові колодки. ГТЦ(машинка) нова від іншого мото. Щеплення перероблено на гідравлічне,машинка нова,робочий циліндр від Daewoo lanos. Абсолютно всі деталі в полімерному покритті (порошкова фарба),окрім дрібниць типу гайки маятника,натягувачі ланцюга і тому подібні дрібні деталі. Фара і задній ліхтар від Java,оригінальні,повороти сучасні. Є багато знімків процесу відновлення,все описане вище можу підкріпити знімками. Документи є,всі номери співпадають.Звязку з власником немає тож скоріше за все не переоформлюється але можливо щось зміниться. Є відео роботи мотоцикла.
Ford focus mk1 2.0 (145кс) газ-бензин Авто в хорошому стані на свої роки. Ходовка в хорошому збитому стані. По салону доглянута. Ціна відповідна до стану За питаннями пишіть. Торг реальному покупцю
Авто в гарному стані. Кузов гарний як на фото. Мотор 1.9тди надійний без дефектів. Грм,ролики,помпа,міняно,12тис назад. Масла фільтра міняно. Пороги міняні,нові. Іде дуже бодро. Турбіна працює на всі 100%. Заводиться з пів тику,не димить. З документами порядок,перепис без проблем. Торг адекватний біля авто. Дзвоніть,розкажу все як є!
Авто було пригнане з Європи ще дуже давно, за цей час було багато вкладено в машину. Машина 1997 року, відповідно і стан кузова не може бути новим прямо. Нещодавно були замінені Стійки і гранати. По вашому доп. ремонту тільки замінити важелі передні і заправити кондей, до цього просто руки не дійшли. На даний момент вже використовую більш новий автомобіль, тому продаю мій перший. Готовий до ваших пропозицій і питань.
Авто на ходу,є нюанси по кузову, деталі по телефону
Зроблено капітальний ремонт двигуна , потребує зварювальних робіт порогів
Авто на ходу сів і поїхав робити нічого не треба газ бензин дзвонити розповім ********** можливо обмін на щось інше
Продам Мерседес Віто 638, 2,3т.д. Двигун працює добре, не димить, олію не жере (від заміни до заміни). Коробка працює добре. Гума зимова нова, ще комплект дисків з гумою ( на віддачу). Машина щодня на ходу.
Ваз 2101 в гарному стані з переоформленням. Гарна резина на титанах. Газове обладнання. Страховка по 27.03. 2027. Єсть фаркоп. Гарна акустика. Сидіння з бмв. Кпп п?яти ступка. Ходова вся перебрана. Гарне світло. Двигун не димить. Машина хозяйська.
Авто в хорошому стані. Деталі та додаткові фото надам по телефону.
Машина на ходу підійде як перше авто ,трудяга в село
Продам Део Сенс 1 3 Газ-Бензин КПП не вибиває не нудить працює рівно ходова не стукає.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?