Продам свій особистий автомобіль, купленими в офіційному салоні, в одних руках п?ять років, авто в гарному стані. Встановлено ГБО 4 покоління, газ вписаний в тех.паспорт. Авто повністю обслужене, два комплекти гуми. Всі питання за телефоном
Можливий продаж з ПДВ
Авто в дуже хорошому стані, який я пригнав для себе з Нідерландів. До автомобіля бережно відносився і всі ТО виконував добре!!! В ходові 3 тижні тому заміняв салінблоки(інше не потрібно було). Масло міняв раз у 8 тисяч. Їздив в більшості по трасах між містами. Для себе, ще установи Led-лінзи для комфортної їзди вечером і вночі. ГРМ, чистку EGR і заміну масла в коробці передач виконав тільки но, як пригнав на Україну. Екологія на місці. Від себе рекомендую свій автомобіль і новий власник буде задоволений авто. Прошу для перекупу авто не турбувати !!!
Авто професійно відновлено. Стан просто чудовий. Капіталовкладень не потребує.
Автомобіль в чудовому стані, обслуговувся на офіційному сервесі. Комплектація авангар
Я власник,перша реєстрація,авто з Італії Пробіг оригінальний,авто кожний день в їзді Стан ідеальний,все працює На обмін 14 Цікавить електрика
Авто у хорошому стані, надійний 2.0 дизельний двигун та дсг коробка DQ 250 Пробіг оригінальний, для цього двигуна це лише обкатка ) Гарний комфортний та економічний. Два комплекта гуми , та килимків. Торг присутній , дзвоніть пропонуйте!
Автомобіль в задовільному стані Без підкрасів по кузову взагалі Реальний пробіг Все в оригіналі Тормозні колодки рідні,залишок на фото Нова літня преміальна резина GOODYEAR Performance 2. Також є заводська оригінальна . Замінили в зв'язку з віком(потрібно віддамо стару) Салон в ідеалі. Автомобіль не полірувався і не хімчистився . Бережна експлуатація,гаражне зберігання Фото відповідають дійсності Для перевірок готові пройти будь яке СТО.
Машина в хорошому стані! Мотор не димить! Коробка перемикає плавно! Дуже экономная.
Офіційний автомобіль, придбана в Дніпрі, другий власник. Обслуговування згідно регламенту, заміна масла в двигуні проводилась кожні 8 тис.км.,19.02.25 було зроблено Т.О(масло,фiльтра)нова помпа,ролiки,ремінь,демфер колінвала,акумулятор, нові пружини 4 шт.,нові амортизатори передні,опори, стійкі стабілізатора,пильніки,гума 25 року r18..Салон в гарному стані,кожа, у чохлах,омивач фар ..Топова комплектація. Два ключа...20.01.26 було Т.О ,всi фільтра,масло Idemitsu (japan)Продаж за сімейними обставинами...... ПЕРЕКУПІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!
Доброго дня продаєм хорше авто ! Хорошим людям! Все в порядку і працює відмінно, варте уваги. 9ступінчатий автомат, газ-бензин- вписаний в .т.п. бак 60л. авто з мінімальним ушкодженням по дтп- при купівлі .електрика не стріляла ! замінено словами бампер, фара, деталі ходової! стан нового авто! чудовий варіант без капіталовкладень. Пробіг рідний, кузов цілий, тільки пройшла то на офіціалі. 100т. Розхід бензин в міському 11 газ 14 . Всім Гарних Покупок
Авто варте вашої уваги, рідний пробіг (будь які перевірки) Максимальна комплектація, гарний та економний автомобіль.
Сох 80... Автомобіль в гарному стані, пригнаний з Норвегії, розмитнений, пройшов сертифікацію. на укр.номерах
ВЛАСНИК з 2020 РОКУ! Зробив 4 перереєстрації.ПРИЧІП ,ЯК НОВИЙ! Причіп відремонтований капітально: Супорта (кап.ремонт) Тормозні дискі ,колодки (нові) Пневматика перебрана Нова резина Свіжопофарбований Новий тент
Авто в гарному стані. Газ вписан у техпаспорт. Більш детальна інформація за телефоном
Продам гарне авто. Все працює нічого не потрібно робити, є все для комфорту. Звичайний автомат не робот!
Причеп в гарному стані, повністю готовий до експлуатації. Розмір будки 7м.?2.45м.?2.5м.,повна маса 18т.,тара 6т.
Авто в гарному стані, на 210тис км замінені масла в двигуні, коробці, в редукторі і роздатці! Дуже гарна комплектація з безключовим доступом і панорамою.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?