Чудовий повнопривідний кросовер,з підтвердженим оригінальним пробігом,можна перевірити по CarVertical.Я другий власник,володію трохи більше 2 років.Вчасно обслуговую,на 149 тисяч зроблене ТО (масла,фільтра).Мотор працює рівно,коробка-плавно.Є задні парктроніки,камера заднього виду.Підігріви передніх,задніх сидінь.Є комплект зимової майже нової гуми на титанах.Прохання перекупів не турбувати.
Продам Citroen C4 Grand Picasso Exclusive 7-й мінівен, має багату комплектацію, в хорошому стані і вартий вашої уваги. Власне авто, є страховка! (міні каско) Надійний двигун, економний, динамічний, масла не бере, не шумить і не димить, заводиться з півоберта, вся екологія присутня і працює, вихлопна чистенька і сам двигун без підтікань масла та сухий. Кузов оцинкований, небитий, неперефарбований, всі стьокла рідні, лобове замінене (камінь скотиняка), жодин болтик не крутився, пороги, днище цілі, не гнилі. Шини літо на R17 дисках - нова перший сезон. Машина не нова, є сліди експлуатації, але на свій вік в адекватному стані. Салон в гарному стані, в салоні все працює і не знищено, є шторки на всі вікна заднього ряду. Штатна магнітола Philips спеціально розроблена для даного авто, з USB, AUX, CD, Bluetooth. Меню магнітоли русифіковане (нажаль української немає), повноцінний бортовий комп'ютер. Навігація з українськими картами обновлена. Присутня панорама, клімат контроль, кондиціонер робочий і заправлений, датчик світла і дощу, 8 подушок безпеки, заднє вікно кришки багажника відкривається, дзеркало день/ніч, передній і задній парктронік, робочі. Машина з додатковим освітлення салону - пакет світло. Підсвітка дверних карт, ручок, ніш для зберігання і.т.д. (дуже класно виглядає) Штатний фаркоп Thule, датчики тиску шин, денні ходові вогні, омивачі фар, два ключа, в ходу їде тихо, мягко, тримається купи, не веде. Машина обладнана штатною сигналізацією з датчиками руху в середині. Якщо є питання дзвоніть більш детально розповім.
Продам свій особистий автомобіль, купленими в офіційному салоні, в одних руках п?ять років, авто в гарному стані. Встановлено ГБО 4 покоління, газ вписаний в тех.паспорт. Авто повністю обслужене, два комплекти гуми. Всі питання за телефоном
Можливий продаж з ПДВ
Авто в дуже хорошому стані, який я пригнав для себе з Нідерландів. До автомобіля бережно відносився і всі ТО виконував добре!!! В ходові 3 тижні тому заміняв салінблоки(інше не потрібно було). Масло міняв раз у 8 тисяч. Їздив в більшості по трасах між містами. Для себе, ще установи Led-лінзи для комфортної їзди вечером і вночі. ГРМ, чистку EGR і заміну масла в коробці передач виконав тільки но, як пригнав на Україну. Екологія на місці. Від себе рекомендую свій автомобіль і новий власник буде задоволений авто. Прошу для перекупу авто не турбувати !!!
Авто професійно відновлено. Стан просто чудовий. Капіталовкладень не потребує.
Автомобіль в чудовому стані, обслуговувся на офіційному сервесі. Комплектація авангар
Я власник,перша реєстрація,авто з Італії Пробіг оригінальний,авто кожний день в їзді Стан ідеальний,все працює На обмін 14 Цікавить електрика
Авто у хорошому стані, надійний 2.0 дизельний двигун та дсг коробка DQ 250 Пробіг оригінальний, для цього двигуна це лише обкатка ) Гарний комфортний та економічний. Два комплекта гуми , та килимків. Торг присутній , дзвоніть пропонуйте!
Автомобіль в задовільному стані Без підкрасів по кузову взагалі Реальний пробіг Все в оригіналі Тормозні колодки рідні,залишок на фото Нова літня преміальна резина GOODYEAR Performance 2. Також є заводська оригінальна . Замінили в зв'язку з віком(потрібно віддамо стару) Салон в ідеалі. Автомобіль не полірувався і не хімчистився . Бережна експлуатація,гаражне зберігання Фото відповідають дійсності Для перевірок готові пройти будь яке СТО.
Машина в хорошому стані! Мотор не димить! Коробка перемикає плавно! Дуже экономная.
Офіційний автомобіль, придбана в Дніпрі, другий власник. Обслуговування згідно регламенту, заміна масла в двигуні проводилась кожні 8 тис.км.,19.02.25 було зроблено Т.О(масло,фiльтра)нова помпа,ролiки,ремінь,демфер колінвала,акумулятор, нові пружини 4 шт.,нові амортизатори передні,опори, стійкі стабілізатора,пильніки,гума 25 року r18..Салон в гарному стані,кожа, у чохлах,омивач фар ..Топова комплектація. Два ключа...20.01.26 було Т.О ,всi фільтра,масло Idemitsu (japan)Продаж за сімейними обставинами...... ПЕРЕКУПІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!
Доброго дня продаєм хорше авто ! Хорошим людям! Все в порядку і працює відмінно, варте уваги. 9ступінчатий автомат, газ-бензин- вписаний в .т.п. бак 60л. авто з мінімальним ушкодженням по дтп- при купівлі .електрика не стріляла ! замінено словами бампер, фара, деталі ходової! стан нового авто! чудовий варіант без капіталовкладень. Пробіг рідний, кузов цілий, тільки пройшла то на офіціалі. 100т. Розхід бензин в міському 11 газ 14 . Всім Гарних Покупок
Авто варте вашої уваги, рідний пробіг (будь які перевірки) Максимальна комплектація, гарний та економний автомобіль.
Сох 80... Автомобіль в гарному стані, пригнаний з Норвегії, розмитнений, пройшов сертифікацію. на укр.номерах
ВЛАСНИК з 2020 РОКУ! Зробив 4 перереєстрації.ПРИЧІП ,ЯК НОВИЙ! Причіп відремонтований капітально: Супорта (кап.ремонт) Тормозні дискі ,колодки (нові) Пневматика перебрана Нова резина Свіжопофарбований Новий тент
Продам гарне авто. Все працює нічого не потрібно робити, є все для комфорту. Звичайний автомат не робот!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?