Авто пригнане собі з Нідерландів, знаходилось в одні сім'ї. Стан дуже хороший, регулярно та якісно обслуговувалась, вкладень не потребує. Авто без ДТП, не фарбоване, салон в відмінному стані, хімчистки не потребує, кондиціонер заправлений. В наявності комплект зимової гуми, якісна. Розглядаю обмін на Jeep Grand Cherokee 2 покоління + доплата. Можливе переоформлення через Дію.
Продаю своє перше авто, в яке вклав багато уваги та коштів. За час володіння автомобілем було зроблено: -новий акумулятор 100$ -відполірував фари та поклеїв бронеплівку 100$ -обслужив газову систему та поставив додатковий фільтр, електро клапан безпеки газового балону. Налаштував топлевну карту газа. -зробив прошивку Євро2(прибрав чек) 110$ -поремонтував проводку -відкалібрував клапана двигуна(потрібно робити раз на 50-70тисяч) 110$ -ходовка(заміна амортизатора та втулок + правий подшибнік та подушка) 250$ -малярні роботи 660$ -почистив дросельну заслонку -ВСТАНОВЛЕНО акустичну систему за 300$ Звук просто пушка ))) Також вказую значні переваги мого автомобіля над іншими: -є ГБО(вписаний) -салон синя алькантара в хорошому стані(потолок теж) -є обезшумка -рідний пробіг -CarPlay -Дуже красиві Фари -два комплекти резини, кожна ще на 2-3 сезони -клімат контроль(працює без нарікань). Продаю, тому що купив infiniti :)
Поміняний грм обслужена Дрібні царапини сколи Без рижиків в ДТП участі не брала На повному ходу без капіталовкладень !!! Торг присутній !!! Деталі по телефону Термінова продажа !!!
Авто в одних руках, все обслуговувалося вчасно. Не битий не фарбований.
Автомобіль пригнаний із США у 2025 році. Хороший стан, після розмитнення здійснювався незначний ремонт на автосервісі.
Продаю власний автомобіль у хорошому, повністю справному технічному стані. Надійний, динамічний та дуже економний 2-літровий дизель на класичному автоматі. Пробіг: 204 тис. км (оригінальний, готовий до будь-яких перевірок). Витрата пального: місто — 8.4 л, траса — 5.5–6 л / 100 км. Що зроблено та як обслуговувалось: Коробка автомат (АКПП): Оновлена на 200 тис. км (був проведений якісний капітальний ремонт). Зараз працює ідеально, м'яко, як нова, наступний власник застрахований від головного болю з коробкою ще на сотні тисяч кілометрів. Свіже ТО, всього 400 км тому замінено моторну оливу та всі фільтри (паливний, масляний, повітряний, салонний). Машина повністю готова до експлуатації. Комфорт: Зроблена якісна часткова шумо- та віброізоляція (у салоні помітно тихіше, ніж у стоку). Кондиціонер заправлений, працює чудово. Задній парктронік. Стан кузова та салону: По техніці жодних питань, усе працює справно. По кузову є косметичні нюанси, не впливають на їзду і враховані в ціні. Салон охайний, не затертий, у машині не курили. Реальному покупцю — розумний торг біля капота. Обґрунтований огляд у Києві за домовленістю.
Вашій увазі Опель Інсігнія 2011 року 2.0 дизель з акпп, стан машини досить хороший, приємна комплектація та світлий гарний салон, електропривід багажника, на 18 колесах та рідних легкосплавних дисках, кондеціонер працює, коробка переключає, вікна опускаються, парктроніки працюють,мотор тяне, масла не бере, крутить досить бодро, двухзонний клімат, блютуз гарнітура, мультируль та круїзконтроль. По мінусах, коцнутий передній бампер трохи в районі протитуманки і задній в районі ляди (я вже таку брав) а також шкіра на боковинкі водійського сидіння, знову ж таки такою брав. В усьому іншому приємна робоча конячка, відкатав сам особисто два роки, за чей час лиш замінив стійки стабілізатора і радіатор кондиціонера ну і вчасне ТО бо за сальника на моторі знаю і пам?ятаю що його вчасно нада міняти.
Терміново, 17 модельний рік, Авто в доброму стані, без прихованих нюансів. Нова зимова гума,2 ключі, сервісна книга. На 226 тис замінено грм+ помпа, масло в АКПП, задні амортизатори,нові літні гуми та акамулятор. є акти виконаних робіт. Лед лампи, дістронік, лепестки переключення передач на рулю. Без ДТП. .
Шкода Октавія 2.0 дизель, 2017 рік , повністю обслужене на офіційному сервісі Шкода Євромоторс, з прозорою історією та підтвердженим не з крученим пробігом! Автомобіль повністю 100% в заводському окрасі, що немало важно для експлуатації. Технічний стан авто на високому рівні- Вам можуть по потребі перевірки на СТО в офіційному сервісі підтвердити особисто.Ця модель Октавіі з останнього випуску, яка ще йшла з заводу без очисної сечовини ( простіша і надійніша для наших стандартів Дизеля).Хороша багата комплектація автомобіля Лед ходові фари вирізняють від інших дешевших моделей цього ряду , ця опція зразу йшла дорожча з заводу на 1600€ ( не галоген жовтий) . В салоні авто багато функцій на великому екрані з українським текстом для зручності - бездротова зарядка телефону і т.д . Новий власник буде задоволений.Можу додати , що ресурс надійності цього авто можу з впевненістю сказати ,ще довго буде служити новому власнику.
продається авто Volvo v50. перший власник в Україні. було пригнане з Голандії в 2019 році. обслуговувалося для себе, повне ТО кожні 4-5 тис. кс. по кузову є моменти, все є на фото. по двигуну все працює як годинник. два ключі. детальніше за телефоном. торг.
Автомобіль в максимальній комплектації оригінальний пробіг на усі питання відповім по телефону
Продається автомобіль від 1 власника. Рідний пробіг 128 тис. Комплектація тренд. Без ДТП Механічна Кпп Замінений ремінь Грм на 95000 Гарний зовнішній вигляд та чистий салон. Два комплекти гуми (зимова та літня) на дисках. Є елементи які потребують підкрасу
Машина в нормальному стані. Всі запитання по телефону.
Авто в рейсовому стані. Вал р1 по кругу. АКБ нові. Авто з переоформленям,прицеп Б.Н. Страховка, ТО. до вересня.
Продаю комфортне авто, 2.0 дизель, автомат, салон шкіряний, кондиціонер, підігрів сидінь, все працює.Додаткових вкладень не потребує.
Продам власне свіжо пригнане авто, перші власники. Авто обслужене замінено масло, фільтра. Ходова не гримить, не стукає. Салон не затертий. Вся електроніка працює, кондиціонер, пічка працює добре. Замінені всі лампи ходових вогнів (туманки, ближнє/дальнє, ДХО, габарити (всі сині і краще освітлення чим було на жовтих)). Машина добре їде, автомат повний привід. На зиму супер. Всі інші питання кого які цікавлять в особисті, або (вайбер/телеграм)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?