Реальному покупцю буде хороша знижка!!! Комплектація Elegance. 2 ключі. Рідний пробіг - Перевірено у електрика + є сервісна книжка 1-го власника з Німеччини. Двохзонний клімат контроль - працює ідеально! Авто в рідній фарбі з невеликими слідами використання, характерні до віку, старався викласти все на фото. Мерси W211 мають оцинкований кузов. Газ 4-го покоління . Економія їзди без втрати потужності. Двигун має хорошу тягу як на бензині так і на газі. Розхід газу по трасі 9л по місту залежить від їзди Масло в двигуні заміна кожні 10тис, остання заміна 290тис, між замінами доливка масла 500г, коли авто на газу, це норма, вважаю що двигун масла не бере. За період експлуатації в авто було замінено всі рідини такі як антифриз, тормозна рідина, масло в АКПП. А також було замінено всі можливі сайленблоки, пружини, водяний насос + ремені на моторі. На все є чеки з датами... Нещодавно зламався датчик наявності переднього пасажира SRS. Це єдина помилка яка світиться на табло. Більше інформації можу надати по телефону. За вашим бажанням готовий до перевірки на СТО. Торг на місці . На смс можу не відповісти краще дзвоніть. Запрошую до оглядин.
Авто в хорошому стані є незначні царапини по кузову так все працює мотор добре коробка автомат гарно перемикає вся інформація по телефону
Відмінний стан,доглянутий, без ДТП.Технічно справний, мотор і коробка працюють добре.Чистий салон, вся електроніка працює. Вчасно проходив ТО. Економний і надійний. Була заміна турбіни (нова). В подарунок багажник на кришу. Нова гума.
Продається Passat B7 -рік випуску:2011р -пробіг 209 тис.(рідний) -двигун 2.5 -тип палива:газ-бензин -шкіряний салон Опис: Авто в чудововому стані.Газ вписаний в техпаспорт.Регулярно обслуговувалось на сто.В комплектації підігрів передніх сидінь,кондиціонер,підігрів дзеркал,паркторіки задні,двохзонний клімат-контроль,присутній люк. Є коврики EVA.Салон в збережоному стані. Робилась під себе.Масла, фільтра вчасно змінювались.Мотор працює ідеально. Мінімальне ДТП в Америці.Все професійно відремонтовано.Безпека подушок вся ціла. В салоні не курили! Виконувались: -тонування вікон -полірування кузова -регулярна хімчистка салону - передній пампер,фари та під ручками затянуто бронеплівкою. -задні стопи затягнуті притемнюючою плівкою. -замінені задні стопи на жовте світло(під Європу) Автомобіль в оригінальній фарбі,крім двох елементів. Торг можливий в розумних межах. Розгляну обмін на дешевше авто,з доплатою. Причина продажу:шукаю авто простіше для дружини початківця.
Продаю гарний ендуро мот. Замінив пластик, зберіг стоковий з фарою та стопом. Купувався у офіційного дилера у місті Київ. Стоїть глушитель FMF, захист двигуна алюмінієвий, кермо renthal. У ціну входить запасні деталі: Захист керма, нові гріпси х-grip, масло двигуна, фільтра воздушні та масляні, гальмівні диски с переду та заду, зірки передня 13, задня 52, сальники стойки, підшипники осі передні та задні, 2 комплекти пластику (стоковий, та фірми UFO), стоковий глушак, стокова фара, стоп, та борт комп, ланцюг 520 із замками, стокові підніжки, стокові курки та гріпси. Вкладень не потребує, обслуговувався вчасно. Участі в змаганнях не приймав.
Продам автомобіль у хорошому стані, вкладено багато грошей і сил, нові колодки в коло, новий АКБ, нова андроїд магнітола (не з дешевих), шкіряний салон у відмінному стані, М решітка, М накладки дзеркал і багато іншого, телефонуйте, все розповім, авто на механіці, 6 ступка, газ, Бенз, витрата маленька, їде бадьоро, страховка є, я власник.
Продам власне авто, машина в хорошому стані
Купувався новим в автосалоні у Києві, Я ДРУГИЙ власник, у моєму використанні 2 рокі, третє переоформлення в межах сімʼї, на дружину. (є підтвердження,техпаспорт та договір переоформлення) При покупці було встановлено ГБО (на 135 000 км), но не вписав. Автомобіль обслужений, є всі чеки. Замінено олію акпп,редуктора,роздатки 2 ключа Фарбовані елементи кузова без криміналу, вторинний окрас, ! УСІ проеми/криша/дверні стойки - не фарбовані !. Стекла все оригінальні ! Можу скінуть видео обзор с толщиномером
Продається Audi A4 Allroad 2013 року. Замінено ГРМ, рульову рейку, обслуговував АКПП, відремонтовано підвіску. Технічно повністю справний автомобіль. Масло НЕ бере, НЕ доливається!!! Я перший власник в Україні. У більшості автомобіль їздив по трасі. Зроблена приємна вихлопна система. Встановленні проставки на колесах. Колеса R19 Усі функції працюють. Готовий до будь-яких перевірок на будь-якому СТО!
Авто в хорошому стані! є підігрів сидінь, памʼять сидінь , електричне регулювання водійського сидіння,електричний ручнік ,передній привід Василь Всі деталі по телефону!
продам хороше надійне авто з надійним 2.5 двигуном. коробка не пинається, ходова не гримить. була вдарена в перед. замінено бампер. безпека вся ціла. вся електроніка працює. більш детально розповім по телефону.
АВТОМОБІЛЬ В ХОрошому стані ВСЕ ПРАЦЮЄ,ВСІ САЛОНІ КНОПОЧКИ ТАКОЖ, + КОМПЛЕКТ ЗИМОВОЇ РЕЗИНИ,всі запитання за телефоном **********Розумний ТОРГ реальному покупцю
Продам Ford S Max Автомобіль в гарному технічному стані Замінені ремні ролики масло і фільтра Є незначні сліди експлуатації Деталі за телефоном
Продам офіційний Kia Soul 2012 рік 1Власник!!! Комплектація: -Кондиціонер -Підігрів сидінь -Електропакет -Бортовий комп’ютер -Мультимедія Хороший стан 2ключі
Продам автомобіль пригнаний з Данії, в дуже гарному стані, є всі сервісні книжки, два ключи, авто повністю обслуговуванний, по технці немає жодних нарікань, по кузову також жодних нарікань (як новий). Має дуже гарну комплектацию, є все для комфортного вождіння, датчик дождю, датчик світла, електропідіймачі, мультимедія, підігрів сідушок, стар стоп і багато іншого. Авто варте вашої уваги! Телефонуйте, запитуйте.
Продам власне авто,Митсубиси Грандис по авто:кузов в нормально стані ні рижиків ні чого такого нема,так сколи царапки є,але це виправляється поліровкою,техніка в нормі двигун коробка все ідеально,ходовка зроблена:нові стойки,колодки,шарові,стабілізатори,наконечники,нова зимова гума,салон не обдертий охайний,пічка гріє гарно новий антифриз,масло,світло робилося для себе гарне лінзи лед,туманки лед,магнитола дорога CarPlay,короче авто обслужене і готове їздити кожен день, цікавить дзвоніть,на обмін дорожче
Автомобіль в гарному стані,в рідній фарбі.Комплектація S-line,коробкаS-tronic,все працює добре.Шкіряний салон з алькантарою.
Продам своє авто. Володію із 12 року. Пенсіонери їздять на дачу кілька разів на тиждень. 2008р.в. 2,4л витрата у місті 13, траса 9, змішаний майже 11. Все працює як годинник – мотор, коробка не штовхаеться. Встановлено дорогий Італійський газ 4го покоління фірми BRC, все сертифіковано та вписано у техпаспорт. Два комплекти гуми зимова та літня, стан гуми нормальний. Повнорозмірна запаска на литому диску (5й диск). Встановлена гарна акустика, USB-програвач. Встановлено задні регульовані розвальні тяги. Ксенон. Металевий захист днища. Двостороння сигналізація з авто запуском (можна прогрівати взимку та охолоджувати влітку перед приходом). Обслуговувалась на МС-2, вся історія там і є всі чеки, описи робіт. Інструкції, 2 ключі, 2 брелоки сигналізації. Стан авто - сів та поїхав.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?