Продам автомобіль пригнаний з Данії, в дуже гарному стані, є всі сервісні книжки, два ключи, авто повністю обслуговуванний, по технці немає жодних нарікань, по кузову також жодних нарікань (як новий). Має дуже гарну комплектацию, є все для комфортного вождіння, датчик дождю, датчик світла, електропідіймачі, мультимедія, підігрів сідушок, стар стоп і багато іншого. Авто варте вашої уваги! Телефонуйте, запитуйте.
Продам власне авто,Митсубиси Грандис по авто:кузов в нормально стані ні рижиків ні чого такого нема,так сколи царапки є,але це виправляється поліровкою,техніка в нормі двигун коробка все ідеально,ходовка зроблена:нові стойки,колодки,шарові,стабілізатори,наконечники,нова зимова гума,салон не обдертий охайний,пічка гріє гарно новий антифриз,масло,світло робилося для себе гарне лінзи лед,туманки лед,магнитола дорога CarPlay,короче авто обслужене і готове їздити кожен день, цікавить дзвоніть,на обмін дорожче
Автомобіль в гарному стані,в рідній фарбі.Комплектація S-line,коробкаS-tronic,все працює добре.Шкіряний салон з алькантарою.
Продам своє авто. Володію із 12 року. Пенсіонери їздять на дачу кілька разів на тиждень. 2008р.в. 2,4л витрата у місті 13, траса 9, змішаний майже 11. Все працює як годинник – мотор, коробка не штовхаеться. Встановлено дорогий Італійський газ 4го покоління фірми BRC, все сертифіковано та вписано у техпаспорт. Два комплекти гуми зимова та літня, стан гуми нормальний. Повнорозмірна запаска на литому диску (5й диск). Встановлена гарна акустика, USB-програвач. Встановлено задні регульовані розвальні тяги. Ксенон. Металевий захист днища. Двостороння сигналізація з авто запуском (можна прогрівати взимку та охолоджувати влітку перед приходом). Обслуговувалась на МС-2, вся історія там і є всі чеки, описи робіт. Інструкції, 2 ключі, 2 брелоки сигналізації. Стан авто - сів та поїхав.
Гаражне зберігання. Чудовий стан зовні і всередині. Плюси: 1)автоматична роботизована трансмісія з новим щепленням та вижимним; 2) непошкоджене авто. Телефонуйте і отримаєте чіткі відповіді . Два роки експлуатації в Україні без проблем. Додам до плюсів п.3) ювілейна партія, в такому оздобленні одна в Україні, комплектація максимальна. Тому є можливість отримати цей ексклюзив за ціною звичайного фіату! Фото достатньо для оцінки, запитуйте відео. Можливий обмін на щось цікаве, незвичне, непопулярне. Рівноцінний або Ваша доплата . Торг ...
Автомобіль 2016 року! В автомобілі все працює, рідний пробіг, обслуговується своєчасно. Є 2 комплекта резини та килимів(зима/літо) Автомобілем більшість часу користується дружина. По всім запитанням писати на Viber. Розумний торг присутній.
Продам власний автомобіль. Lexus доглянутий, виглядає як на фото. За час експлуатації в сім?ї проїхав близько 18 тис. км. Масло Toyota 0w20, бензин 95 ventus/100 сокар. Авто в суперовому стані, доїде куди завгодно. Крашений тільки передній бампер. Вся в оригіналі. Люба перевірка, за Ваші гроші! Більш детально по телефону! Якщо номер не відповідає, дзвоніть WhatsApp
Авто на повному ходу, було замінено щеплення, з мінусів невеличка тріщина лобового скла в правім нижнім куті, авто не димить масло не бере, заводиться без проблем в -20 градусів, новий АКБ стоїть, зимова резина на металевих дисках 80 процентів протектора, авто економне один мінус і причина продажі не вистачає багажника. всім гарних покупок!
Авто в дуже хорошому стані • Всі деталі в рідній фарбі • Двигун працює рівно • Коробка переключає плавно • Салон доглянутий • 7 місць • Безключовий доступ • 2 комплекта резини • Реальному покупцю торг
Авто в повністю справному стані. Їздить щодня. Ремонтувався капот і решітка після ДТП в США.Фото є по він коду. Все інше в дуже гарному стані. Двигун, КПП, ходова в ідеальному стані. Додаткові запитання по телефону.
Довга база (Grand). Стан відмінний, пробіг 1000% рідний, не змотаний. Двигун працює відмінно. В ДТП не був. Нові всі 4 форсунки оригінальні , Нове зчеплення. Новий маховик, Нова рульова рейка не реставрована.Нова турбіна GARRET, не реставрована, а нова з водяним охолодженням. Нові амортизатори по кругу. нові задні пружини.Замінений ланцюг ГРМ. Масло мінялось кожні 8-10 тис.км. масла не бере, і не димить. Новий АКБ. три комплекти ковриків в салон. Замінено гальмівну рідину, масто ГУР та масло в КПП. Нові всі гальмівні диски та колодки. Замінені сайлендблоки, шарові опори наконечник рульових тяг, втулки та стійки стабілізатора. Всі сім сидушок в наявності. Авто у відмінному стані. Авто варте уваги. Сів, завів і поїхав. В такому стані ви авто не знайдете. Продаю, так як в нозі стоїть протез і потрібно ставити ще один. важко їздити на механічній КПП.
Авто повністю обслужене, додаткових вкладень не потребує. 2 комплекти дисків, 2 комплекти хорошої резини. 2 пари ключів. Один власник в Україні, який любив і доглядав своє авто. Оригінальний пробіг - сервісна книжка по Німеччині, всі записи по Україні. Кузов повністю в рідній фарбі. Салон після хімчистки, стан 9/10. - економне авто, витрата палива по місту 8-10, трасса 6-7. - 2л TDI, 140 л.с. - 6ст DSG (мокра) - круїз-контроль - передній і задній парктроніки - двузонний клімат-контроль - система старт-стоп - мульті і серворуль - 10 подушок безпеки - Bluetooth-USB-MP3 - заводське рідне тонування - фари і ручки в плівці - сервісна книжка - в салоні ніхто ніколи не курив
Продаю свого залізного японця!! Офіційний мотоцикл 2017 року випуску, куплений в Мото Домі в 2019 році( підтвердження в сервісній книжці). 1)Два ключа. 2)Сервісна книжка. 3)Комплект нової резини Pirelli Angel GT( 2025 рік) - куплена на початку сезону в Інфошині. Резина приємна, мька, швидка на прогрів, та дуже гарно відпрацьовує в поворотах. . 4)Кастомний вихлоп , виконаний та спроєктований на замовлення на Only metal Cycles.За рахунок чого збільшився клиренс , що страхує від зайвого зачеплення на нерівній дорозі,та зменшилась вага, що дає додаткову легкість та значно підвищує характер мотоцикла на дорозі. 5)Демонтований задній пласт хвіст.Задній стоп та поворотніки замінені. Що придало мотоциклу чудовий вигляд та неповторність. 6)Встановлене доп. сітло - ліхтарі, перемикач виведен на кермо( ближній жовтий, дальній білий). Що дає водію впевненість у нічний час та чудову видимість на дорозі. 7)Встановлені металеві дуги, що дає дуже надійний захист та впевненість при будь якій боковій перешкоді та добре страхує водія при можливому падінні. 8) Зроблена бокова планка під номерний знак, що дає мотоциклу додатковий антураж байкерської атмосфери. 9)Дві різні моделі вітровиків( другий віддам в комплекті). 10)Встановлена решітка на радіатор. 11)Замінені курки. Т/О проводилось два рази на рік( останне було в травні). Замінені всі рідини: гальмована рідина, антіфріз,моторна олива Motul 10w40 7100, фільтр масляний, фільтр повітряний. На обслуговування грошей не жалілось. В комплект віддам , рідний вихлоп, рідні курки, гріпси які купляв окремо, рідні стопи та поворотники, задня сідушка для двійки також в комплекті. Гаражне зберігання та обережна експлуатація. В мотоцикл вкладено душу! Підійде як для новичка так і для впевнено в собі райдера. Дуже легкий в керуванні. Дуже жвавий та комфортний! Дуже яскравий та харизматичний
Перший власник в Україні! Приганяв для себе в 2021 році. Комплектація престиж. В прошлому році зробив велике ТО- заміна фільтрів, мастила в коробці автомат і роздатці. Почистив впуск, замінив свічки по оригіналу і масловідділювач оригінал. Всі подробиці по телефону. Всім гарних продажів!
Офіційна, щойно після ТО, без вкладень, повна комплектація. Додаю відео з детальним оглядом авто і заміром фарби. Офіційне авто, куплене у офіційного дилера Щойно після ТО (олива, фільтри, задні колодки). Зроблена діагностика — вкладень не потребує. Комплектація: - проекція - клімат 2-зонний - LED-світло - датчики світла і дощу - підігрів керма - підігрів сидінь - камера - парткроніки - складання дзеркал - пелюстки перемикання швидкостей на кермі - датчики тиску в шинах та ін. Гарна гума Good Year. Чистий і охайний салон, без запахів. Встановлений протиугонний комплекс. Можливі будь-які перевірки. Розгляну обмін. Оплата будь-якою валютою в т.ч. і криптою.
Не битий,не фарбований,повний привід працює, двигун в нормі,ходова відмінна, стоїть газ.На ходу кожного дня,клімат холодильник,резонанс в нормі.Деталі за телефоном.
Продам авто марки Skoda Superb 2010 року випуску з мотором 1.8 TSI, приганялась з Нідерландів Машина вмістка, маневрена і економна По мотору жодних зауважень, по ходовій теж жодного стуку По салону ідеал, сидіння всі збережені, кожна кнопочка працює Недавно замінив масло, використовую мотюль 5в30 Жодних вкладень не потребує від слова взагалі Мальований тільки капот, все інше в рідній фарбі Дуже гарна комплектація: памʼять і підігрів сидінь, повний електропакет (електроскладання дзеркал, підігрів) дотяжка багажника, багажник з кнопки, датчик тиску в шинах, мультикермо, круїз-контроль, адаптивні фари, куди руль, туди й повертають фари, датчик світла, сенсор дощу, двохзонний клімат, підсвітка дзеркал, підсвітка ручок з салону, задня шторка і сітка, ліхтарик заводський Два ключика Переоформлення Торг присутній Готовий до перевірок на будь-якому сервісі
Продам власний автомобіль у використанні кожного дня, по техніці все працює! По додатковим питанням звертайтесь за номером телефону!
Продам власний комфортний автомобіль в гарному стані. Обслуговувався завжди вчасно. Робити нічого не потрібно. Дуже гарна комплектація, максимальна. 2 комплекти нової резини. Вся в рідній фарбі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?