Продам сімейний автомобіль у хорошому стані. Усі питання по телефону.
Продам Форд фокус 2015 року випуску, в ідеальному стані, другий власник по Україні.
Живенький GTS за хорошу ціну, газ ніколи не стояв, авто для тих хто розуміє що купує, авто має дуже низький пробіг, не скручений, хоч їздити на правильній тачці, подзвонив, приїхав, дав готівочку, і поїхав катати малих «на веранду» Ти купуєш не транспортний засіб для пересування по місту, ти купуєш емоції, та річ яка робитиме тебе щасливим кожного разу як їхатимеш їм. Авто на лівому березі, на Радужному
Продам нісан x-trail t31 Авто в хорошому технічному стані. Є нюанси по кузовні частині не критичні. Витрата газу середня 11л/100км. Хороше економічне авто, повний привід. Не підводило жодного разу.
Продам автомобіль в хорошому стані їздить жінка комплектація гарна за детальною інформацією звертайтесь в особисті дуже економний
Авто у повному технічному стані, нічого робити не потрібно, 2 комплекти резини! Авто офіційне, всі власники були родичами! На авто грошей не жаліли, все обслуговували вчасно за потреби міняли на якісні запчастини! Продаж у зв?язку з виїздом за кордон!
Продаю поло 14 року. Машина на ходу. Пробіг рідний, не скручений. Все решта по телефону.
Фольксваген транспортер 2002р. 2.5тді. 75kw.
Пропоную вашій увазі BMW 3 серії з мотором н47б20б, на 2л автомат ZF . В машині вчасно мінулись всі фасла й фільтра(кожні 8тищ км). На машині встановлено тонування 5%, а також ргб підсвітка ВСЬОГО САЛОНУ!!! По машині є підкраси в області 2 дверей(криша,капот,ляда,2 двері і крила - не крашені) мотор робить тихенько, а коробка перемикає плавно. Всі стекла рідні!!! Машина без ДТП. Гарний доглянутий бежевий салон з двохзоним клісат контролем, а також з печкою ззаду. Машина збиралась в Німеччині. НА гарній зимовій гумі і крутими титановими дисками. Пишіть на телеграм за номером або дзвоніть за цим же номером!!!
Рестайлінг (FL) першого покоління, відрізняється середніми габаритами, що робить автомобіль зручним транспортним засобом. Комфортний при їзді за містом та у місті. Придбаний з салону. Один власник. Технічне обслуговування проводилось вчасно згідно регламенту. Комплект зимової гуми. Заміна АКБ ? грудень 2022 року. Є пошкодження лакофарбового покриття («рудики») фото дозволяє побачити.
2010 рік,2.4 газ/бензин,автомат.Америка.7-ми місцева.підключається повний привід,андроїд магнітола з камерою заднього виду,CarPlay.Замінено задні аморики,кульові,стійки стабілізатора з втулками,масло в коробці та двигуні 1500 км назад,вся система охолодження разом з радіатором, гальмівні колодки по колу. Старт-стоп, без ключовий доступ,2-х зонний клімат контроль.авто вкладень не потребує сів поїхав.двигун масло не бере жодної краплі.Зв?язок через Viber,Telegram,WhatsApp після 17.00.торг.телефон для зв?язку
Перша реєстрація в Україні, один власник, у володінні рік. Рестайлінгова версія, вийшла з конвеєра вкінці 2010, по документам 10 рік але вважається вже 11. D2 рестайлінговий 8 клапанний мотор, вважається більш економічним, надійнішим і трошки потужнішим за дорест версію. Механіка 6 ступка. Замінено комплект ГРМ+помпа, 2 подушки двигуна, патрубок. Також замінені передні амортиразтори,нова піввісь(права), замінено задні супорта та колодки. Екологія на місці, регенарція вмикається. Встановлені передні проставки 2мм. Кузов - все в рідному окрасі окрім : ліве переднє крило подвійний окрас + місце 5/7 см шпаклівка Всі арки по 1-2 см підкрашені в колір 200 мікрон Салон - чистий охайний , всі кнопки функціонують, мультимедіа працює. На приборці пробіг 197 але рідний 234. За рік не взяла ні грама масла, їде добре без турбоям і смикань. Зимою в -15 заводилась без проблем. Торг присутній при огляді по факту.
Продам своє авто, пробіг рідний, машина в хорошому технічному стані нічого робити не потрібно, 2 ключі. На 104 тис.км зроблено повне ТО. Масло мінялось кожні 7-7.5тис.км. Хороша комплектація - датчик світла, круїз контроль, 2-зонний клімат контроль, підігрів сидінь, CarPlay і багато іншого. Є незначні нюанси по кузову - готовий уступити. Всі питання по телефону. Торг лише біля капоту.
Пропоную чудовий автомобіль з оригінальним пробігом та весь в рідній красці. На автомобілі 3 тис. км. тому повністю відкаріталений двигун (близько 4тис.$), ходова та коробка в чудовому стані. Дав комплекти гуми. 1.5 тис. км. як поставив газ, але поки його не використовував, так як двигун ще на обкатці. Кожна кнопка працює, панорамний дах дарує неймовірні відчуття влітку. Має три ряди сидінь, в купі 7 місць, що не одноразово ставало у пригоді подорожуючи великою родиною. Можна ще багато розповідати про плюшки та переваги але краще раз побачити і відчути це на собі. Загалом класний позашляховик з приємною витратою палива, готовий до будь-яких випробувань. Вкладень ніяких не потребує. Обмін цікавить тільки на бус від 2010р. Всім вдалого дня і приємних покупок.
Авто не була в ДТП, в рідній фарбі з оригінальним пробігом. Особисто пригнаний з Німеччини у 2017 р., наявні фото усіх документів по ввезенню авто в Україну. Один власник в Україні.
Продається власне авто, купувалось в Україні. Володію понад 5 роки, дуже задоволений, ніколи не підводило. Найзручніше авто в місті (ззовні невеликі габарити, високий кліренс дозволяє заїжджати на будь-які бордюри), всередині має просторий салон. Реальний розхід палива - 8-10 л у місті. Оригінальні деталі доступні, не викликає труднощів утримувати авто в гарному стані. Газу на авто не було. У місті приємна динаміка, на трасі при обгоні також не підведе. По техніці має коробку автомат (гідротрансформатор), та звичайний атмосферний двигун. В комплекті до авто є металевий захист двигуна, зимова гума Нокіан, шипована, запаска.
Продам гарний власний автомобіль, який використовувався для сімейних потреб повністю обслужений. Замінено ланцюг, олії, фільтра, гальма.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?