Авто придбане для себе із США. У оригінальний комплектації. Має незначні пошкодження лакофарбових покриття. Без ДТП. Проведено технічне обслуговування: заміна фільтрів, моторного мастила, саленблоки ходової частини, замінено ланцюг ГРМ.
Авто куплено в офіційному салоні 2013 року. Рідний пробіг 68 тис. км., 1.4 л, бензин. Перший та єдиний власник. У салоні паління не допускалось. Добре доглянута, вчасно проводилось ТО. Додатково встановлені доводчики переднього скла
Продам власне авто KIA OPTIMA GDI 2014 року випуску. Була пригнана із америки з невеликим ударом передка. Фото є в наявності. Вся безпека ціла! Технічно машина в доброму стані. Є декілька нюансів по передньюму бамперу та невеликі подряпини на порогах. Але це не є великою проблемою. При бажанні реальному покупцеві на це зроблю знижку чи готовий усунути ці дефекти сам перед проведенням угоди, якщо новий власник не хоче займатися цим. Ціна питання доволі символічна. Що стосується технічного стану, то в машині все працює. Нічого не стукае, не гримить. Коробка переключає добре, без пиньків. По двигуну був зроблений кап ремонт 5000 миль назад. Тож двигун працює як новенький. Масла не їсть, їде добре та жваво. Також по машині було поміняне світло, нові амартизатори, колодки і т.д. Все що було зроблено по машині можу надати всю інформацію. Салон в машині із тканини, стан в загалом 8 із 10. Після хім чистки буде 10 Машину купував десь рік тому, в цілому задоволений єю. Причина продажу, покупка нового більшь динамічного і вартісного корча) Усі доп питання по телефону. Якщо не відповідаю пишіть на любий мессенджер, при можливості буду відповідати. Все ж у робочі дні можу бути зайнятий. Прохання прекупам і площадкам не турбувати!!!! Акції-шмакції не цікаві!!! Реальному покупцеві невеликий торг у капота) Всім гарного дня!
машина повністю справна, сів і поїхав,деталі за телефоном
Ford Focus 2 седан кінець 2007р.в.– експлуатація з березня 2008р., офіційна - один власник Комплектація максимальна «Ghia» двигун 1.6 бензин Тi-VCT (115 к.с.) 5-шв. мех. Розхід 5-6 л. при швидкості до 90 км/год. Кoлip чорний металік, оздоблення салону – чорний велюр Гідропідсилювач керма, ABS-EBD, круїз контроль, борт. комп'ютер, центральний замок, імобілайзер Підігрів лобового/заднього скла, датчик дощу /світла. LED лампи фар головного світла, протитуманних фар та салону з підсвіткою ніг Задній парктронік Подушки безпеки водія та пасажира, бокові подушки та шторки безпеки Електропривід передніх/задніх вікон та бокових дзеркал з підігрівом Атермальне скло, електрохромне дзеркало заднього виду, косметичне дзеркало з підсвіткою Легкосплавні диски R16, шини літо Bridgestone , зима Yokohama Двухзонний автоматичний клімат контроль. Двостороння сигналізація – 2 брелока Магнітола SONY СD mp 3 8 динаміків, AUX, Блютуз з мікрофоном, та прокладений кабель для відеореєстратора Дистанційний фліп ключ, з функцією автоматичного відкриття та закриття всіх вікон + 1 додатковий Вогнегасник, аптечка, знак аварійної зупинки та чохол-тент автомобільний зима/літо з підкладкою Металевий захист двигуна Кольчуга. Додаткова антикорозійна обробка днища. В 2023 р. пофарбовано диски. Новий аккумулятор FIAMM (Італія) з жовтня 2023р. Всі ТО (заміна мастила, фільтрів, запчастин) виконувались вчасно та з оригінальних запчастин, з записом в сервісну книжку На 112 тис.км заміна ременя та ролика ГРМ та приводних ременів Ford. На 123 тис.км виконана заміна масла і фільтрів, авто повністю обслуженє, все працює, гарний стан. Пробіг оригінальний 125 тис.км. Без ДТП. Бензин тільки якісний А-95 WOG, UPG Стекла всі рідні. Лакофарбове покриття оригінал. За весь час використання є пара маленьких слідів після парковок біля ТЦ. Зберігання в капітальному гаражі. Обєм багажника 530 літрів За авто постійно доглядали та ніколи не курили Продаж самостійний з переоформленням в ТСЦ. Торг !
повністю алюмінієвий. відмінний стан. довжина 8.5м. на два авто.гальма обслужені, нові колодки. колеса R12C дві запаски.
Авто в доброму стані, шести ступка, дзвоніть за номером все розкажу...
Авто повністю облужене та відповідає технічним нормам. 2.0 245к.с. турбо Всі деталі по телефону ватс. телеграм Андрій
Продаю гарну сімейну машину. В сім'ї їх зараз 2, на разі 1 треба продати. Дуже економічна, комфортна. *** ОНОВЛЕННЯ: щойно на 197000 замінене щеплення (оригінальні запчастини, фірмовий Skoda сервіс) та зроблене повне ТО. Автомайданчики прошу не турбувати, машину не лишаю, пофоткати не приїду.
Машина була придбана в Німеччині та використовувалась переважно лише на території Німеччини. Українська реєстрація була оформлена з метою доставки гуманітарної допомоги в Україну 3-4 рази на рік. Експлуатація автомобіля була дбайливою, ніколи не допускалася перевантаження. Запрошуємо переглянути автомобіль у четвер у другій половині дня.
Автомобіль в рідній фарбі,без жодних підкрасів та рижиків. Мотор працює без нарікань. Пробіг не скручений. Коробка працює без ривків. ГБО 4 покоління ,зроблено повне ТО. По всім питанням дзвоніть ТОРГ БІЛЯ КАПОТУ ПРИСУТНІЙ В МЕЖАХ АДЕКВАТНОСТІ.
Audi A5 2012 S-line у білому кольорі з потужним і економічним 2.0 TDI (177 к.с.), автоматичною коробкою і переднім приводом — ідеальне поєднання стилю, комфорту та динаміки; біксенонові фари з LED денним світлом, спортивний пакет S-line, підігрів сидінь, стеля салону затягнута в чорну тканину, салон у відмінному стані, авто гаражного зберігання, та гарантує надійність і готовність до будь-яких поїздок, а кожна поїздка перетворюється на справжнє задоволення від керування.
мотор масла не бере,їде добре ,передачі не вибивають,міст не гуде ,салон не зачуханий,по кузову гнилі нема!!!машина варилась ,грунтувалась з середини і запускалась мовілю , пороги, днище і всі скриті порожнини грунт наносився кислотний і вже по ньому все вскривалось трьох компонентним аж після все мастічилось бітумно-каучуковою мастікою... красилась не під прибор ,а так щоб було на роки краску використовували металік !!! І все покривалось лаком .!!!! резина 70% ,ходова не стукає не рипить Салон комфортний, комбінований.. Стоїть автономка. Usb розетки для пасажирів.. Усі сидіння регулюються Електро скло підйомники. Спрінтер 313cdi але мотор поміняли від ML270 2.7 -167к.с. пробіг двигуна в районі 250-300тис.!!!! Вписаний в Т.П Проводка все працює... Встановлено Фаркоп.... Фари нові світять добре.. Регуліровка дзеркал електро.. Нове лобове скло... Усі двері відкриваються закриваються чотко... Стоїть центральний замок... Передня ресора пластикова,зад по два листи ...хороший торг присутній біля капоту...!!!!
Авто в відміноому стані. Чистий 14 рік, модельний ряд 15 року. Максимальна ємність батареї, яка тільки може бути на цей автомобіль. Запас ходу на батареї: зима 40 км, літо 80-85. Всі функції працюють в штатному режимі. Салон чистий та свіжий, без дефектів. Встановлена українська та російська мова. Радіо працює на всіх частотах. Авто дуже гарно тримає дорогу. Достатньо висока та містка. З будь-яких питань дзвоніть. Торг в межах розумного. Можу скинути фото автомобіля до ремонту.
Машина в хорошому стані, капіталовкладеннь не потребує, Замінено масло в моторі і АКПП, махових,ГРМ ремінь в підоні, заміненістойки, пружини, колектор,колодки, внутрішні шруси, моторчик печки, новий АКУМУЛЯТОР! Два комплекта резини!Прошита навігація. Екологія вся на місті. Обмін тільки на АКПП!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?