Машина у ідеальному стані.без царапін,все зроблено,масла фільтра поміняні,додаю нову резину на титанових дисках з новою зимовою резиною,нова літня хєнкок. Диски оригінал. Кто придбає не пожалкує, продаю за ненадібнвстью тому що є інше авто.
продам автомобіль в доброму стані можливий обмін
Продам Opel Insignia 2013 року випуску (модельний 2014 рік) 2.0 дизель, 103 kw Авто в дуже хорошому стані, приганяв для себе з Німеччини.
Пропоную Вашій увазі хороший автомобіль. На 198тис.км зроблено ТО. По ходовій та мотору зауважень не має. Є питання пишіть або телефонуйте.
Причина продажи Виезд за кордон.
Пригнаний із США із незначними ушкодженнями. Якісно відремонтовано, пошкоджені деталі замінені на нові. Багата комплектація. Більше деталей за тел.
Продається авто в чудовому стані. В ДТП не була. Торг можливий у капота.
Авто у бережному стані. За 9 місяців власного користування пробіг 1600 км. Так як маю у власності 4 авто. Продаж не терміновий, прохання автобізнесменів і автомайданчиків не турбувати. Ціна адекватна поміркована. Авто варте уваги! Бежевий салон в охайному бережному стані, новий комплект Єва килимки. Все зроблено і підібрано зі смаком. Авто не полірувалось, і не хімчистилось.
всі питання по телефону все порядку сів і поїхав..це ж тайота..
Все вопросы по телефону:
Продам авто у доброму стані. Нарікань по двигуну, коробці, кузову немає. Із не термінових замін по ходові лише тяга стабілізатора (правий бік) та чехли на седіння по бажанню. Адекватний, обґрунтований торг біля капоту. Любий вид переоформлення, бажано зняття з реєстрації.
Авто варте Вашоі уваги! Не потребує жодних вкладень, сів і поіхав. В Украіні перший власник, жодних навантажень на авто не було, купувався сугубо для родини а саме для дальніх подорожей, за час користування показав себе відмінно. Автомобіль у гарному технічному стані, коробка, двигун, ходова без нарікань, масло не бере, ТО/Окм, усі ремонти та заміни робились вчасно та для себе, до авто відносились дбайливо, працює кожен елемент. Економний дизельний двгун об'емом 1.9, з витратою 8л., по місту, рідний пробіг 410 т.км., довга база, фаркоп, центральний замок, антиблокувальна система (ABS), імобілайзер, бортовий компютер, комбінований 7+1 салон пасажир зі столиком та поворотними сидіннями другого ряду, нова зимова гума 2023року на оригінальних легкосплавних дисках, усі деталі по телефону, можливий адекватний торг біля капоту.
Машина була пригнана з Америки в 2021 році, обирав сам для себе, в ДТП НЕ БУЛА. Машина була без жодного дефекта по кузову,були проблема з двигуном - заміна распредвалів. Заміна мастила кожні 7тис. По двигуну, коробці та ходовій - без питань. На обмін як у всіх, на 2000$ дорожче. Торг біля авто.
Продам своє авто у відмінному стані, НЕ Бита,і Не Крашена, Другий власник, газ 4-го покоління, датчики світла, дощу, клімат контроль, автомат, повний привід, ел.скло підйомники, ел.зеркала, холодильник в бардачку, підігрів сидінь. Заміняні всі масла і всі фільтри, новий акб, газ повністю обслужений. Авто працює як часи.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?