Машина у хорошому стані, один власник з моменту пригону з Франції, приганяли самі - для себе..Мотор - коробка у відмінному стані..Кузов - без ржавчини.На додаткову інформацію відповім по телефону **********
авто на ходу кожен день їздить,мотор коробка без нарікань ,по кузову є дрібні нюанси,газ є але не вписаний.нова резина.
Офіційна, без зауважень, готов до перевірок
Продам Tesla model s P85. в ідеальному стані і на максимальній комплектації. ЄВРОПЕЙКА,не Биток з Америки.підтримує Supercharger по всій Європі. пробіг рідний, вся в заводській фарбі. Хром пакет, Premium пакет. панорама,підігрів всіх 5 місць,пневмопідвіска з пам'яттю,електробагажник. Перший власник в Україні. вся обслужена,нова АКБ,нові передні тормозні диски з колодками. всі сайленблоки нові,масло і сальник в редукторі замінено,антифриз тоже замінено. вкладень не потребує взагалі. підтримує швидку зарядку.Є оригінальний перехідник СCS Combo2. 85 кіловат. на одному повному заряді проїжає 450-500 км,в залежності від стилю їзди. 2 ключі з чохлами. 2 комплекти колес на оригінальних дисках. Soh 90%. РеАльному покупцеві хороший торг. Обмін на дешевше Електроавто з вашою доплатою. ціна на обмін 18000$. Розгляну всі варіанти.
Автомобіль технічно доглянутий і справний. ТО і заміна розвідників проводилася вчасно. Має нюанси по кузову. Легкосплавні 17 диски. Додаткова інформація в особисті
Авто у відмінному стані, було пригнано з США, всі деталі по телефону.
Вітання.продам у гарному стані без капіталовклалень,не гнилий не розірваний пікап...на 340т був замінений двигун,мастило заміна 2тис тому з фільтрами. все працює все їзде.сів поїхав.гарних продаж усїм
Продам сітроен з надійним мотором 1.6 дизель. Влітку середній розхід 5 літрів, взимку 6 літрів. Траса 4-4.5 літрів. Заправлявся лише на ОККО. Другий власник. Машина в мене 3 роки. Машина обслуговувалась на офіційній СТО. Вся історія й пробіг підтверджується. Технічний стан без нарікань - все робиться вчасно. Заміна масла раз на 8-9 тисяч. По кузову є недоліки - сколи й подряпини. Було невеличке ДТП - виправляли без фарбування. Літня гума на літих дисках, зимова на штамповках. Всі деталі розкажу по телефону. Торг біля автівки.
в сім'ї з 2017 року, 64400км рідного пробігу, по технічці нове авто,по кузову незначні вм'ятинки.
Авто у дуже збереженому стані. Жодного підкласу немає. Працюють всі без винятку функції та обції авто. За час користування замінено акумуляторні батареї, компресор кондиціонера, відремонтовано електро кришку багажника та відремонтована ходова частина. Заміна масла та фільтрів кожні 10 тис.км. Два комплекти резини. Використання авто переважно по трасі. Газу не було і немає. Готовий до перевірок на СТО. Для своїх років стан ідеальний!
Доглянутий та надійний робочий коник. Вилікувані хвороби (вирізана гідропідвіска та встановлена посилена спортивна Iron Man (+5см)). Реставрована паливна система, грязьова гума, нова мультимедія. На 542000 замінено: Комплект ременів ГРМ, приводні ремені, втулки/стойки стабілізаторів зад та перед, хрестовини кардана,передні шруси. На 549 000: мастила (двигун, коробка, роздатка, мости), фільтри (мастила двигуна та коробки , паливний,повітряний), охолоджувальна рідина. Шарові опори. Рама ціла, не згнивша. Потребує заміни коробів. Адекватний торг! Українська реєстрація, тільки переоформлення. Продаж в звʼязку з наявністю іншого авто. Всю додаткову інформацію надам. Пишіть на ОЛХ/Whatsapp.
Продам власний Мерседес в робочому стані В автомобілі все справно,ніяких проблем немає Торг біля авто
Автомобіль у дуже гарному стані. У сім’ї це третій автомобіль, придбаний виключно для перевезення на весілля та святкові заходи. За автомобілем ретельно доглядали, регулярно обслуговували, зберігався в гаражі. Три ключі. В Україні — перший власник. Оригінальний пробіг — 160 тис. км.
Хороший автомобіль Їздила дружина. Машина надійна і обслужена.
Мерседес вито пробіг 630км,кондиціонер,віановські сідушки,без гнилі,пофарбований,техогляд пройдений,їздив по европі,моторчик гарний ппацюе відмінно,мастило Aral 5w30,кожні 10000км,розхід пального 8л на 100 траса,місто 9,коробка 6 ст,міст не вие,гарне авто
Продам авто в гарному стані.Я власник по техпаспорту.Встановлений газ 4 покоління (вписаний в техпаспорті).Тонований,присутній фаркоп.Технічно справний.Повне переоформлення.Стан відповідно фото.Всі інші питання телефонуйте відповім.
Авто в гарному стані. Батареї вистачає 180-250 в залежності від напруги в мережі та пори року. Були замінені тормозні диски та колодки по кругу. Передні ричаги також мінялись. Обслуговування все проходило в майстер сервіс вул.Біологічна 18. В ДТП не була.
Автомобіль від власника! В ідеальному доглянутому стані!!! Все обслуговувалось вчасно, по техніці питань не має! По кузову теж ідеальний! А саме головне в автомобілі розход палива 3- 4 літрів бензину! Всі запитання по телефону! Гарних продаж!
Доброго дня,до вашої уваги власний автомобіль в гарному стані,по США з невеликими пошкодженнями,з останнього що зробив це: замінив новий акумулятор,абсолютно нова зимова гума менше тижня як перевзув,замінив газовий редуктор стоїть дуже якісний і дорогий а також всі фільтра шланги все нове,стан автомобіля відмінний. Запрошую на огляд всім гарного і мирного дня!!! АВТОПЛОЩАДКИ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?