Автомобіль знаходиться в ідеальному стані, жодних вкладень не потребує, витрати палива до 5л, повний фарш, готовий до будь-яких перевірок
Продаю доглянутий Ford Focus у комплектації Trend Sport. Офіційне авто з Winner Automotive, куплене новим у 2013 році. Я – перший і єдиний власник. Пробіг: 196 тис. км Двигун: 1 л. бензин, механіка Стан: Відмінний, обслуговувався по регламенту, гаражне зберігання Останнє ТО: • Замінено ремінь ГРМ • Щойно замінене масло в коробці передач Комплектація: • Двозонний клімат-контроль • Підігрів сидінь. • Підігрів лобового скла • Мультируль, бортовий комп’ютер • ABS, ESP, подушки безпеки Додатково: • Бі-LED фари • Круїз-контроль • Захист двигуна та КПП • 2 комплекти гуми (літо + зима в чудовому стані) • Бризговики, тонування
Хто шукає машинку для себе буде задоволений, за час експлуатації у мене тільки позитив, все вчасно обслуговувалось.
В продажі ✅ 🔪 BMW 525D 📆 2005 р.в 💸 8850$ + торг 🛠️ 2.5TDI + Stage ⚙️ Автомат 🛣️ 423 тис/км 👤 Один власник в Україні 🏠 Бережани (Тернопільська область) 📞 **********
Авто на ходу сів і поїхав, фільтра масла поміняні.Продаж одразу з перереєстрацією.За більш детальною інформацією звертайтеся в приват.
Продам власний автомобіль, авто з 2023року в одній родині. Надійний та економічний Kia K5 2015 р., двигун 2.0, газ LPI (заводська система). Пробіг рідний 385 тис. км — нормальний для цієї моделі, авто обслуговувалося вчасно. Мотор працює рівно, автоматична коробка (звичайний гідротрансформатор 6-ти ступка) перемикає плавно. Газова система LPI працює ідеально, замінені газові фільтри. 20.10.25 замінено гальмівні диски та колодки. Авто використовується щоденно, повністю справне і не потребує вкладень.
Продаю власний автомобіль я другий власник в Україні,машина вчасно обслуговувалася і має належний стан.Масла фільтра як в моторі так і в коробці поміняні.Мотор працює ідеально як годинник,мінялись в моторі ланцюги повністю рем комплект,а також вкладиші,помпа,всі прокладки все зроблено.По ходовій ніяких зауважень немає все вчасно поміняно.Салон в гарному стані не затертий,в машині не курили.Колеса добрі майже як нові на титанових дисках.Вікна всі рідні.Тільки є моменти по лакофарбових деталях,трохи покоцані бампера.Машина майже вся в рідній фарбі тільки два елементи пофарбовані без шпаклівки.Також трохи обліз лак на капоті і багажнику але я її таку купляв і не хотів нічого фарбувати їздив так,мені воно на швидкість не впливало.Машина вартує вашої уваги.Порошу перекупщиків не турбувати за безцінь я її не продам
Автомобіль на ходу повністю обслужений деталі в приватні повідомлення .
Пригнане з США з пошкодженнями «вандалізм». Замінений передній бампер, заднє бокове скло. По технічній частині все супер, сів та поїхав. Масло в коробці і двигуні мінялось вчасно. Двигун 2.0 G4NH 150 к. с., з економною витратою палива - 8-10 місто, 5-6 траса. Замінені передні колодки, масла та фільтра. Встановлений металевий захист двигуна. По авто нічо не потрібно робити. Можна поставити ГБО при бажанні. Для звязку краще пишіть телеграм/ вайбер. Скину доп фото/відео.
Гарний стан! Не великий РІДНИЙ пробіг! Авто пригнане з Норвегії в грудні (до ПДВ)! Максимально можлива ємність батарея – 36 кв. в поєднанні з 136 сильним двигуном. Реально можна проїхати на одному заряді 240 км. в економному режимі і гарантовано 200 км. в динамічному з кліматом (перевірено особисто!). Є тепловий насос, що дозволяє економити енергію на обігріві салону. Машина тиха, шустра, гарно керується, практична та економна. Кузов без ДТП (2 елементи косметично перелаковані до 200мк)! Салон не знищений чистий (без хімчистки). Авто перевірене та протестоване! Добра комплектація: лед світло фар +автоматичне дальнє/ближнє, без ключовий доступ та запуск, адаптивний круїз контроль, датчики світла, дощу та тиску в шинах, вітрове скло з підігрівом, підігрів передніх сидінь, двозонний клімат контроль, USB, AUX, CarPlay, Android Auto, якісне звучання аудіо системи, мультикермо, камера заднього огляду, парктроніки, порт швидкої зарядки CCS та інше. Дмашня зарядка та кабел до станції, 2 КОМПЛЕКТИ КОЛІС НА ДИСКАХ! Оглянути та протестувати авто можна в р-ні автовокзалу на Стрийській (навіть якщо не плануєте купувати, але хочете попробувати, що воно таке – звертайтеся не встидайтеся). Не проти огляду на СТО чи експертом! Торг мінімальний та тільки після огляду! Повний бак енергії в подарунок, а позитивні емоції та економію коштів гольфик вам точно даруватиме кожного дня).
Рено гранд еспейс 4 7 місць, в гарному стані, масла фільтра замінено, гуру, гальмівна рідина теж. Обмін на Меган,сценік , кенго, дастер. Купувався в Україні в салоні, рідний пробіг
Продаю свою машину. В Україні я перша і єдина власниця. В Польщі теж їздила жінка. Поляки купували і приганяли з Германії для себе.Базова комплектація.Пригнана мною до України в 2022 році для особистого користування. Машина використовувалась чотири роки переважно для їзди по місту. Трасу теж тримає добре. Встановлений газ офіційно ще в Польщі. Коробка автомат, не пинається, все працює без питань.Масло не жере, не тече. Мотор сухий.За чотири роки не підводила. Вчасно технічно обслуговувалась. Що робилося мною за чотири роки? 2022 Після покупки повна заміна масла 5W40 та всіх фільтрів. заміна дисків, заміна задніх гальмівних колодок 2023 рік заміна акумулятора, ступиць, правого пильника, шарової позаду, заміна свічей. Заміна лобового скла ( камінь потрапив і пішла тріщина як раз по центру),тому вирішила міняти. 2024 рік Заміна опори і підшипників, пильників та відбийників, амортизаторів+ шруз, заміна моторного мастила та всіх фільтрів. Заміна лампочки лівого поворотника та заміна мотору вентилятора печі. 2025 рік в грудні Заміна задніх гальмівних шлангів (металевий провід правий та лівий позаду).Заміна мастила 5 w40 Kroon oil EmperolЗаміна фільтрів Wix ( WA 9432), MARN filter ( Hu612). Як видно, машинка нервів не робе. Тільки планова заміна розходних запчастин. Пробіг реальний. Здебільшого їзда по місту на роботу, і переді мною так їздила полячка. Причина продажу, купівля іншого авто з більшим об'ємом двигуна і розмірами. По дну машини та порогам питань не має. Не ржаві. Зимова гума придбана в кінці 23 року, їздила мало. Працюю близько від дому. Є набір літньої гуми теж як новий придбана теж у 23 році. Кожна кнопочка працює. Розгляну обмін з моєю доплатою до 3 тис
Audi A4B8 2014 рік, Quattro 2.0 бензин, Гідротрансформаторна коробка ZF 8HP (Tiptronic). S-line зовнішній та внутрішній. Комплектація premium plus. Приїхала з Канади з мінімальними пошкодженнями (дивіться по vin) •Quattro (справжній Torsen а не муфта) •Топова коробка ZF •S-line •Чорна стеля, чорний шкіряний салон •Кермо на 3 шпиці (s-line версія) •Люк повністю справний •Адаптивне тонування всіх дзеркал •Підігріви сидінь та дзеркал •Датчики сліпих зон •Круїз •ММІ система (повний блютуз) •Чиста гучна музика •Безключовий доступ всіх дверей. Запуск з кнопки •Память сидіння •За кермом є пелюстки •Топова оптика •Спортивна підвіска, можна вибирати між режимами •Партроніки задні та камера •Омивачі фар - нульовик (фільтр), - кульок (радіатор), - Blow-off. Тюнінг робили в Канаді, машина їде дуже бодро, має приємний звук роботи мотора та турбіни. Цепка без зміщення •Екологія на місці •Спортивні диски r18 •Хороша резина все сезонна Машина приїхала по кузову ціла, замінив лише два радіатора та зробив повне ТО Є повна історія карфакс Якщо не можете зателефонувати по номеру - пишіть в будь які месенджери
Skoda Superb 2009 року, офіційний європейський ліфтбек у повній комплектації. Бензиновий мотор 1.8 працює рівно, автомат перемикає плавно. Салон доглянутий, комфортний, багато місця ззаду, клімат-контроль, мульти-кермо, круїз, парктроніки, гарне світло, електро-пакет і штатна мультимедіа все в робочому стані. Ходова зібрана, по техніці без сторонніх звуків. Машина доглянута, комфортна і надійна, відмінно підходить для міста і траси. Готова до експлуатації. Підробниці по телефону.
Продам своє власне авто, майже в ідеальному стані, двигун 1.6 бензин, все працює повністю все без зауважень, всі вікна рідні по колу, включаючи лобове, кузов без єдиної рижика, чи будь якої корозії, є невелика притертість на задньому крилі(на фото видно), нова зимова гума матадор, кому цікаво зверніть **********, +**********, торг лише біля капота
2006 рік 4,7 газ-бензин Пневма в порядку. Пробіг рідний З технікою все добре. 7 місць Зроблено гарне світло. Постійний повний привід Усі шибки рідні.
Продам власне авто в гарному технічному стані. Пригнане зі Швеції та розмитнене в Україні. Завжди вчасно обслуговувалось. Зараз стан на фото після фарбування переднього бампера, заміни передніх підкрилків та нижньої решітки бампера. У комплекті 3 ключі, Сервісна книжка, 2 комплекти дисків ЛІТО R18, ЗИМА R 16. Також оброблені кути та нижня кромка дверей авто. Відповім на запитання в телефонному форматі або в чаті.
Авто в гарному технічному візуальному стані.Ціна без торгу.і без форкопа з +₴.по кузову без ДТП і корозії. двигун заводиться з півоберту не димить масла не бере. по електриці все працює кожна кнопка. салон гарний не порваний не затертий. технічні вузли обслужені і працюють. нова резина новий акумулятор.з документами порядок
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?