Доброго дня, пропонуємо свій автомобіль Рено Сценик, авто купували в офіційного дилера в м.Дніпро. Ми другі власники, володіємо з 2018 року, починаючи з пробігу 62000 км., історія обслуговування , записана в сервісній книжці по сьогоднішній день. Для ТО використовувалося масло Elf, варіатор та все агрегати обслуговувався по регламенту, включно з регулярною перевіркою зазорів клапанів. Є комплект зимньої гуми на легкосплавних дисках. Новий АКБ(вересень 23). Ні один елемент кузова не фарбований. Авто доглянуто,зберігалося в гаражі. Встановлено Гбо, stag 4, форсунки hana. Дякую за увагу, телефонуйте відповім на всі запитання.
Авто куплене у офіційного диллера в 2004 році. Нормальний робочий стан. Є питання по лакофарбовому покриттю. Рама ціла номер читається. Авто продається лише з переоформленням. На всі інші питання відповім при потребі.
пропоную вашій увазі свій приватний автомобіль в гарному доглянутому стані власник з 2015 року технічно авто без зауважень по кузові в досить пристойному стані в оригінальному окрасі салон гарно збережений обшитий та обезшумлений повний пасажир 8+1 запрошую на огляд реальному покупцеві торг біля авто
Продам власне авто пригнане для себе з США з незначними косметичними пошкодженнями без крила та бампера, з цілою безпекою. Авто рестайлингове. Дуже хороша та жива батарея з сохом 78%, що дозволяє авто проїжджати у місті до 140км у економічному режимі. У авто є порт швидкої зарядки chademo, що дуже спрощує поїздки на дальні відстані. Хороша комплектація з тепловим насосом( значно заощаджує розхід у зимку та збільшує ресурс батареї), велюровим салоном з підігрівом, шкіряним кермом з підігрівом, навігацією, блютуз системою. Електричні дзеркала з підігрівом, круїз контроль. Фари Лед, туманки. Нова резина
Авто на свої роки в доброму стані, не потребує вкладень. Обслуговувався завжди вчасно якісними запчастинами. Продаж в зв' язку з тим що є інше авто. Торг біля авто. Салон в гарному стані для своїх років.
Авто пригнане з Франції. Два комплета коліс. Гарна комплектація. Огляд можливий у Вінниці. Зроблено велике ТО - встановлено Нові гальмівні диски і колодки ззаду Спереду - нова підвіска та сайлентблоки
Автомобiль в хорошому станi. Був ввезений для себе. Всi питання за телефоном.
Автомобіль в суперовому стані !!! Максимальна комплектація. Супер економний дизель. Дуже швидкий)) Повністю обслужена машина... масла, фільтра, ремні, рідини... в машині не потрібно робити нічого абсолютно!!! Зустрічаємось на будь якому СТО.
Автомобіль купувався новим в салоні, тому можу дати відповіді на будь-які запитання. Пробіг авто чесний на відміну від більшості оголошень. В ДТП участі не брав. Обслужений, вкладень не вимагає взагалі. Із останнього зроблено: Ревізія газового обладнання, нові форсунки. Регулювання клапанів. Новий компресор та радіатор кондиціонера. Нові гальмівні диски та колодки відповідно. Ревізія ходової частини. Новий комлект зчеплення (оригінал). Нове лобове скло. 2 комплекти гуми. Заміна мастила та фільтрів кожні 8 тисяч. Повний привід працює. Салон чистий та збережений, хім чистки не потребує, не прокурений.
Автомобіль дуже хороший. По машині немає жодних питань. Хороший,динамічний та дуже економний двигун. Витрата палива по місту 8-8.5 літра а траса якщо на круїзі то і до 6. Також автомобіль високий та вмісткий, один словом практичний. Їзда на ньому зручна та комфортна. Стоять R18 оригінальні литі диски запаска також. Є оригінальний фаркоп та багажник. Здійснена заміна масла та ременя ГРМ на 260 тис. Також на 287 тис. було замінено демфер і комплект щеплення.
Чудовий стан на свій рік, гарна комплектація, авто дарує емоції
Коробка передач-автомат (в характеристиках зазначила помилково робот). Автомобіль в мене після одного власника-жінки з жовтня 2018р.(документи були оформлені на колишнього чоловіка, фактично їздила я). Машина обслуговується кожні 10тис км. З 2018р в моєму користуванні було замінено заднє скло (особисто я його розбила із необреженості) інших суттєвих змін не було. Є корозія порогу. Машина надійна, дуже зручна і вмістка. Рідні диски є в наявності, але їх з 2020 року не використовувала.
GTS в гарному стані, власник 5 років. Повністю обслужений. Другий власник. Двигун, Акпп, пневмо все в гарному стані. Всі питання в телефонному режимі, просмотр в Одесі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?