Всім доброго дня, продаю свого Fordіка, ця машина мене ніколи не підводила, працює кожна кнопочка, машина звісно має сліди експлуатації, нажаль вона не нова! Але стан дуже добрий, ходовка вся перебрана, мотор і коробка як годинник (тільки замінив: свічки, котушки, грм). ГРМ, антифриз + масло і фільтри були замінені на 159500 км. Нова гума, тільки поставлена Premiorri, куплена в жовтні в епіцентрі. Завдяки 1-му мотору їсть по місту максимум 8-8,5л (це якщо їздити жваво). Чохли майже за 10к, ще є ева килимки (віддам) тонування в коло. Короче зроблено все для себе! Жодного фарбованого елементу!! Є калька вмятин маленьких і все. Комплектація дуже хороша: -підігріви передніх сидінь -Клімат -Склопакет -підігрів лобового скла И т.д. ********** з мінусів подряпини, кільки вмятин.
пропоную сімейний автомобіль причина продажу купили іше авто за детальною іформацією дзвоніть
Продаж авто з причини придбання іншого. + літня та зимова гума + 2 комплекта килимків оригінал Авто обслужене, всі данні передам новому власнику.
Продаю власне авто. Без ДТП, гаражне зберігання, історія ТО, все працює. На авто встановлено новий офіційний двигун - щойно пройшов обкатку, працює як годинник. Посередникам прохання не турбувати.
Продам Форд фьюжн америка 2.5 мотор, масла фільтри змінювалися у лютому. Мотор коробка без нюансів, ходовка в купі. Можливий обмін на авто з вашою доплатою.
Продаю сімейний автомобіль, в чудовому стані, купувався для сім?ї, але потреби змінились і потрібен більший автомобіль В машину грошей на шкодував, заміна масла була кожні 8 тис. Два комплекти ключів. По ходовій замінені електричні стойки на звичайні також оригінальні, електричні зняті вадам разом з машиною. Машина в максимальній комплектації: чорна стеля, віртуальний дисплей, електро регулювання сидінь, хороше світло, підігрів руля, спортивні сидіння з повним регулюванням ну і всяке інше… В машині також стоїть ОПЦІОНАЛЬНА музикальна система з заводу за яку платили 3000€ грає вона дай Боже) В комплекті є зимова резина на дисках в хорошому стані. Літні диски М пакетні резина +- на 1-2 сезони Машина в оригінальному М обвісі з заводу!!! В машині встановлення дорога протиугона система! По нюансах потрібно перефарбувати задній бампер, бо він пофарбований трішки не в колір( А так вцілому машина в дуже хорошому стані, готовий на якісь незначні нюанси які знайдете торгуватись) готовий до будь якої перевірки.
Перший власник в Україні. Випробовування на холодний запуск пройшла , при - 20 завелась без проблем. Хороша комплектація, комбінований салон, денні ходові вогні,блютуз, круїз-контроль парктроніки , датчик світла, дощу, датчики тиску в шинах, двозонний клімат - контроль, навігація, помічник при рушанні на підйомах і багато інших корисних функцій . Кожна кнопочка працює. На 17 оригінальних дисках. НОВИЙ АКУМУЛЯТОР Замінено гальмівні колодки. Сажевий фільтр на місці. Авто без корозії (взагалі). Вже на українській регістрації, страховка на рік. На обмін як і у всіх дорожче.
Доброго дня. До вашої уваги Peugeot 3008. авто пригнане з Франції. розмитнене, сертифіковане та поставлене на українську реєстрацію. все в рідній фарбі за винятком незначного підкрасу. збережене, обслужене, має охайний вигляд. замінено все що потрібно. вкладень не потребує взагалі. сідай і їдь. комплектація Allure панорамний дах. проекція. підігрів сидінь і все що потрібно. працює кожна кнопочка.
Автомобіль в гарному стані, оригінальний пробіг. Пригнана з германії в 2022 році я другий власник! Технічно без зауважень, ходова перебрана, всі кнопочки в салоні працюють
Машинка у доглянутому стані, масла і фільтра замінені, після незначного пошкодження, більше детальніше при огляді.
Продаю власне авто з Європи Авто в хорошому стані, є невеликі нюанси по кузову, оригінальний пробіг, базова комплектація
Авто в дуже хорошому стані
Фото за потребою
Продам свою улюблену машину, на якій від'їздила 3 роки. Жодного разу нас не підводила, навіть на великі відстані. По кузову питань немає, хіба що якісь незначні нюанси. Технічно - приїжджайте дивіться або пишіть в месенджери, я скину детальний відеозапис. Критичних моментів ніяких немає. Машина дуже містка і простора, великий багажник і салон. Ціна нижча за ринкову, тому що хочу обміняти на електромобіль. ПЕРЕКУПИ, не пишіть і не телефонуйте, будь ласка! Торг доречний, але тільки при зустрічі та реальному покупцеві.
Авто в гарному стані,не потребує ніяких вкладень,окрім зимової резини .Ніде не фарбований.Передній привід,об?єм двигуна 1,2,Продаю так ,як є ще другий автомобіль .Стоїть газова установка.Економна і симпатична машинка ідеальна для міста за рахунок невеликих габаритів і гарного зовнішнього вигляду.Салон чистий і акуратний.Колір білий перламутр дуже гарно виглядає на сонці.Перекупів і торгівельні майданчики прохання не турбувати.
Авто в хорошому технічному та косметичному стані(один підкрас). З документами все в порядку, можливий будь який вид переоформлення. Мотор 2л дизель(економний). Розхідникі всі замінені 3000тис км назад. Двигун масла не бере. Є металевий захист двигуна. Всі передачі добре переключаються. Каталізатор на місці.
Продам хорошу машину, двигун працює без нарікань масло не бере, коробка працює ідеально, ходова вкладень не вимагає, телефонуйте все розповім, покажу.
Авто в гарному стані. Пошкодження мінімальні. Справний кондиціонер та люк. Два комплекти килимів. Літні і зимові колеса. Літні 18, зимові 16 дюймів. Реальному покупцю присутній торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?