Купував дівчині Нормальна їздова економічна машина Все працює Нещодавно зробив ТО газу, замінив антифриз і фреон задув Повністю задоволений машиною, хоча і є декілька нюансів по кузову. Причина продажу: Дівчина проїхала за рік, декілька тисяч всього Зверніть увагу, машина на дисках та з карплеєм Площадкам не турбувати!
Автомобіль вартий уваги. Перший власник в Україні. Пробіг до 270 км на повному заряді. Стан хороший, нічого не стукає. Вся в рідній фарбі, без жодного підкрасу та ДТП. Гарна гума та охайний салон. ОБЛАДНАНИЙ ТЕПЛОВИМ НАСОСОМ! АВТОМОБІЛЬ ПРИГНАНИЙ З НІДЕРЛАНДІВ. БЕЗ КОРОЗІЇ!!!
Авто в гарному стані,сів та поїхав,повністю обслугована,перший власник в Україні ,літня і зимова гума Телефонуйте
Автомобіль в максимальній комплектації,українська мова,парні хвилі,камера з полосками,українська навігація,справний на 100%,ніяких додаткових вкладень не потребує,на машині вже встановлено батерею з вольта другого покоління,відповідно є більша віддача кіловат і більший пробіг на одному заряді!При економній їзді літом можна проїхати 100+км,а зимою в районі 60км,ще є літні скати. Більше інформації за тел.,також можу порекомендувати де і в кого можна зробити заміну батереї, По домовленості можу приїхати до покупця показати автомобіль Також цікавить обмін на 9ти містний мікроавтобус
Гранд сценік.Авто в гарному стані, обслуговування завжди вчасно, рідний пробіг, без ДТП,на 200 тис.заміна: ремені,помпа, натяжителі, щеплення, маховик, диск, масло, фільтра,тормозні колодки. По Україні близько 15тис км.Авто без проблем, / хазяйське/ доглянуте. 2 комплекти резини на дисках, літні легкоспплавні,зимові залізні+оригінальні колпаки Рено,шторка в багажник+сітка ,з'ємний фаркоп /.пробіг та обслуговування по Німеччині! зараз авто в Німеччині.Можливий пригон Україну.Ціна в Україні дорожче т.Зв'язок через чат,,вайбер.
Машина в гарному стані, технічно повністю обслужена. Мотор масло не бере. Коробка переключає плавно, без ривків. Ходова у відмінному стані, по електриці все працює, кожна кнопка, дуже гарна комплектація! Сервісна книга, два ключі, люк. Резина зимова в гарному стані. Всі масла та рідини замінені. По документам все добре, я власник, переоформлення!!
Бмв Х5 в хорошому доглянутому стані .'!!Заводська механічна коробка передач !!!Авто доглянуте обслужене .Дет. за тел.
Продам свій автомобіль. Автомобіль має повну комплектацію, у гарному стані, повністю справний, проблем немає. Прекрасно виглядає, доглянутий, гаражне зберігання.
Продам легендарную BMW 530 d (e 61) с 3-литровым чипованным мотором M-57 Мощность: 300 л/с Пригнал друг год назад из Германии. Денег не жалел на неё. Сделана полностью вся ходовая, 1 ноября было поменяно масло в двигателе. Ничего не стучит, не скрипит, коробка работает идеально. В общем сел и поехал. Продаю исключительно только в хорошие руки истинному ценителю BMW и скорости. Тачка просто ракета!!! Перекупов просьба не беспокоить и не задавать глупых вопросов. Из нюансов, залита антена задняя, это их болячка. Центральный замок работает, но открывается и закрывается с ключа. 2 пары ключей. В машине не курили. Есть сервисная книжка. Тачка реально огонь и без всяких подводных камней. Думаю, что именно такой нет у нас на рынке и в таком состоянии.
Вкладень не потребує,авто в чудовому стані.Усі деталі по телефону, вказаному у профілі.
Машина в гарному стані, надійна батарея 24 кВт, вчасне обслуговування, новий акумулятор Бош 12в, нові передні ричаги оригінал, передні стійки стабілізатора оригінал, нові задні колодки. Підігрів сидінь, керма, кондиціонер заправлен, два ключа. Заряджалась завжди лише від домашньої мережі 220 в, тому батарея в гарному стані,проїзжає 130 км без пічки. Є незначні зколи та подряпини. Торг лише біля авто. Ідеальний варіант для приватного будинку- пересування майже безкоштовно.
Авто як нове ,я перший власник, авто купляли в салоні. літня ,зимова гума.
Все вопросы по телефону
Топова комплектація Limited. Люк, камера, парктронік. Топова мультимедіа, саб в багажнику, mp3, Bluetooth. Повністю чорний салон (сидіння, стойки, стеля). 8 кольорів підсвітки ніг. Всі дзеркала із затемненням. Підігрів передніх сидінь. Встановлено гбо(не вписано в тп). В машині працює все. Встановлено новий генератор, новий компресор кондиціонера. Замінені передні аморти (sachs). Задню ліву арку треба робити (це болячка цього кузову). Реальна витрата палива по місту 15-17л газу.
Продам надійне і економне авто!!! Володію ним 6 років! Все мінялося вчасно! Все обслужив до дрібниць! Машина в бронеплівці! Додатково обезшумлена! Приїжайте дивіться машина варта уваги! Розглядаю обмін Всім гарних продаж Продаж Subaru Outback✌️ 2011р🫣 2.0 дизель 150к.с😈 Механіка ⚙️ Шкіра 👞 Память сидінь📋 Регулювання сидінь 💺 Підігрів сидінь 🥵 Датчик світла 🌞 Датчик дощу🌧️ Надійний повний привід🤑 Помічник трогання в гору🚙 Складання підігрів дзеркал😎 Велика мультимедіа з встановленими картами Україна/Європа🗺️ Великий люк🕳️ Встановлено Webasto😍
Питання по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?