Доброго дня !!! Продам власний Надійний автомобіль !!! Авто обслуговувалось завжди вчасно та якісно у Хмельницькому на офіційному салоні AUDI, усі документи для підтвердження є цеп замінено на пробігу 270т
Продам авто. Всі питання по телефону.
ТЕРМІНОВО ПРОДАЄТЬСЯ!!!! Доброго здоров'я. Chrysler Grand Voyager 2.8 турбований дизель, 2008 року. Є косяки з зовнішнім виглядом, на фото все видно. Авто сімейне, велике, комфортне. Поставив міжвиткові бафи, щоб трішки була жорсткою, бо реально за дуже м'яка по наших дорогах. Коробка була в ремонті (падала в аварію). Багато чого було замінено, поварена, замінені задні крила, бо була корозія, по колу диски і колодки тормозні, амортизатори всі, ГРМ і помпа. По електриці є питання по двері правій задній ( потрібно зняти і зачистити змастити замок) на роботу автоматичному відкриттю дверей не заважає. Сидіння всі крім передніх, складаються в підлогу, цим самим отримуєш 4500 л Гарних продажів )))))
Мотор, коробка працює справно нарікань не має, газ вписаний.
Продам авто в хорошому стані,є також зимова гума.Більш детально за телефоном.
Авто в хорошому стані Сів і поїхав Всі деталі за телефоном **********
Продам домашнє авто, технічно все справне обслужене, було замінено двигун 3200 км тому ( купили новий двигун без пробігу) зараз на нього є гарантія на 1 рік , двигун доопрацьований в якому немає стандартної проблеми з підбором масла , їздить кожен день , є фото при заміні двигуна при потребі усе додам , за більш детальною інформацією прошу звертатись
Продам надійне авто гарний стан Авто як нове
Продам власне авто, в чудовому стані, є зовнішні погрішності, але на роботу авто не впливає, додам фото. Нічого робити не потрібно:сів і їдеш. Торг за нюанси присутній
Passage B7 NMS 2014. Авто підтримане. В доброму стані. Комфортна, на білому салоні з алькантарою. Масло мінялося кожні 7-8 тис.км . Є незначні сколи та подряпини. В чохлах після хімчистки Перший власник в Україні ( авто на дружині) Торг! Всі деталі за номером телефону.
Продається Huyndai Tucson 2009 2.0 турбо дизель коробка автомат один власник машина куплена з салону в 2009 все працює повнопривідний оригінальний пробіг.
не терміново продам власний автомобіль, доглянутий та обслужений, темний, стильний салон виділяє його з поміж інших які є на авторіа , все авто у заводському F-sport, різноширокі r18 диски з хорошою зимовою резиною, перевага обміну на позашляховик/кроссовер , за готівку хороший торг
приїхала зі штатів з підгулявшим двигуном і легким ударом ззаду. Безпека вся ціла, подушки на місці, нічого не стріляло. Двигун перебраний повністю, всі вкладиші/поршня в стандарті, зауважень по роботі взагалі немає. з моменту ремонту пройшов 50тис, буквально недавно робив профілактику (регулювання зазору клапанів, заміна свічок). Екологія на місці в гарному стані, жодних зауважень. КПП гідротрансформатор, працює справно. По ходовій: не гримить, не стукає, дорогу тримає добре, зауважень немає. Стоять проставки, кліренс на пусту 20см (на рибалку без проблем). стоїть ГБО GFI в працює на всі гроші. стабільний розхід по місту 8-8.5л газу! Траса в режимі черепашки (90-95) 5,5-6л. якщо їхати 110-130 приблизно 7літрів. Електродвигун справний, помилок немає, завдяки йому гарна економія по місту і добре прискорення по трасі. Є незначні нюанси по кузову (стосується бамперів і одного підкрилку) до яких не доходять руки (постійно у відрядженнях), на це буде скинута ціна (по справедливому). можна було би намалювати губи і ломити ціну, але у мене інший підхід - бачите реальне авто, реальні нюанси, скину на це суму і ви собі зробите якісно для себе і спатимете спокійно (чи ніде мене не намахали) взагалі авто за півтора роки не принесла жодних проблем, лише гарні емоції. Продаж лише у зв'язку з тим, що не вміщаюсь у багажне відділення... В усіх інших питаннях мене авто влаштовує. до авто додається комплект зимової гуми (проїздила пів зими, купувалась нова) П. С. працюю електромонтажником, багато інструменту, обладнання... в салон закидати не хочу, тому і хочу обрати більш вмістке авто. в салоні купа місця, навіть сідаючи 5 добротних хлопців - нікому не тісно.
Volkswagen TOUAREG після ДТП
Продам свою машину, перший власник, вкладень не потребує, все працює справно.
Мотоцикл привезений з США, з мінімальними пошкодженнями, розмитнений, та сертифікований, готовий до постановки на облік. Стан Нового! Дуже багата комплектація. Квікшифтер, ABS, Led оптика, Led приборка, дуже гарний та стильний колір. Чудово підійде для міста та заміської їзди. Тільки після ТО. Вся детальніша інформація по телефону
Автомобіль MAZDA CX-7 рестайлінгова версія 2011 року з простим атмосферним двигуном 2.5, коробка передач звичайний автомат, ( перемикає ідеально) ,встановлено ГБО 20/тис км тому, (вписано в техпаспорт). Володію автомобілем два роки . Авто доглянуте, як зовні так і всередині. Нічого не стукає та не гримить. ( Ходова ремонтувалась весною. Наявні датчики дощу та світла, камера заднього виду, підігрів сидінь передніх з електрокеруванням. Встановлено ксенонові фари вартістю 700 дол. Замінені американські зеркала на європейські. Стопи з жовтими поворотами. Торг.
Доброго дня, дорогі покупці, продаю свою особисту машину. Машина в хорошому стані, їздила в Європі, все на ходу, працює без проблем і нарікань, кому цікаво, телефонуйте, будемо говорити.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?