Продається власний автомобіль. В ДТП автомобіль не був, немає жодного підкрасу, оригінальний пробіг, ходова в ідеальному стані. Автомобіль в чудовому стані як зовні так і технічно. Є безключевий доступ, система автоматичного паркування, передні та задні парктроніки, мультимедійна система з навігацією та багато іншого. Автомобіль економний, довговічний мотор. З автомобілем іде комплект зимової гуми. Всі колеса з датчиками тиску. Є вся історія обслуговування, виписки. 3 режими їзди: спорт, комфорт, еко про. В авто дуже просторий багажник, ідеальний для міста і подорожей. Готова на любу перевірку. Кого цікавить телефонуйте **********
Сімейна машина в доброму стані,все обслужено.Сім місць.Газ бензин.Хороша резина.Вкладень не потребує.
Продам еталон а079 2011 року, Автобус в гарному стані, До 2021 працював на розвозці людей 26 місць Акб нові Деталі по телефону (Микола)
Стан автомобіля на тверду 4 за 5 бальною шкалою По авто питань немає Пишіть в месенджери не завжди телефон при собі .
Авто в ідеальному стані, все в оригіналі, масла фільтра все по оригіналу, еко буст 125сил, 3 комплекта коліс з резиною, хорошо їде і не багато споживає, любі питання по телефону
Авто в доглянутому стані, гаражне зберігання, можливий торг
Купил в 2011 году, с пробігом 27000 миль. Сделал рейсталинг, вигляди як 2010 год, SC. Пишите вайбер, телеграм,WhatsApp
Авто в доброму стані, вся у рідній фарбі. Всі запитання по телефону.
Дуже комфортний автомобіль! Обслуговується згідно регламенту. Авто знаходиться за кордоном. Всі деталі опису у **********
За інформацією звертатися за номером Вписав газ щоб було простіше потім але газ не ставив тільки бензин По авто все працюе замінив масла фільтра амортизатори задні Зробив тонування в круг,зробив коврики Ева, замінив лампи ближнього на бі лед е форкоп не користуюсь. Можливий торг. Страховка свіжа тільки переоформлення
Авто варте своєї уваги. Додаткова інформація за телефоном
Продаю чудовий авто,недавно пригнаний,працює кожна кнопка,багата комплектація(парктронцки,люк,омивач фар,3-зонний підігрів сидінь),стан сів і поїхав,решта по телефону,прошу не писати,тільки дзвонити
машинка в хорошому стані , рік тільки по Україні їздила
Продам або обміняю (ключ на ключ) свій автомобіль. Технічно справний – сів та поїхав. Зовнішній стан 4/5. Газ/Бензин. Витрата – 7л/100км. Також розгляну обмін на Мінівен або Універсал (Дизель не менше 2л). З усіх питань дзвоніть або пишіть у месенджери.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?