Volkswagen e-Golf - це стильний і практичний електромобіль, який поєднує класичний дизайн легендарного Golf із сучасними технологіями електроприводу. Завдяки динамічному силовому агрегату, e-Golf забезпечує плавне та безшумне пересування, а миттєвий крутний момент гарантує жвавий розгін. Авто оснащене містким салоном із якісними матеріалами обробки, передовою мультимедійною системою та інтелектуальними асистентами водіння. Volkswagen e-Golf — це екологічна альтернатива для тих, хто цінує комфорт, економічність та прогресивні технології, не відмовляючись від звичного стилю: Повна сервісна історія 2-х зонний клімат контроль Датчик світла та дощу Підігрів передніх сидінь Мультимедія з LCD-екраном Адаптивний круїз контроль Партронік передній та задній з автопарковкою. -Тепловий насос -Два зарядні пристрої -підігрів заднього та переднього скла. -батарея 96%.160км гума з дисками у подарунок.
Продам надійний, безвідмовний, безпроблемний сімейний автомобіль! У ідеальному стані! Зроблено ТО. адаптивним круїзом, тепловий насос і т. д. Батарея з мінімальним зносом! Проїжджає 130км. З машиною віддаю зарядний пристрій для домашньої мережі 220В.
Пригнана з США, з не значними пошкодженнями, пробивається на бітфаксі. Всі деталі по телефону. Обмін цікавить в пріоритеті на E-Golf (також розгляну інші пропозиції по електромобілях до 10тис $).
HYUNDAI VENUE SE 2021рік, на облік стала 2020. Двигун 1.6 бензин, потужність 123л.с. Пробіг 55,5 тис.км. Машина дуже потужна, швидка та комфортна. Диски 16 радіусу. Великий монітор, підігрів заднього скла. Датчик світла. Bluetooth hands free. Пульт на кермі. Радіоприймач, USB. Кількість динаміків: 6 Apple CarPlay/Android Auto. Антиблокувальна система (ABS)Навігація. Подушка безпеки водія, подушка безпеки пасажира, бічні подушки безпеки, шторки. Зимова та літня гума
Машина в хорошому стані обслужена.Грм поміняно комплектом на 204 тис.Всі рідини поміняні:масло,тормозна житкість,антифриз,по ходовій все добре, не димить заводиться добре що зимою що літом.кондиціонер холодить.по електриці все працює.доклав магнітолу на андроїді дві камери перед зад(250дол.)Дві пари ковриків зима_літо.Дві пари коліс зима_літо титани що літо що зима.Обезшумлені чотири дверки,капот і багажник.Музика хороша.Два ключа запалення.Люба перевірка на сервісі або компютерна.Присутня сервісна книжка до пробігу 186 тис.Автоплощаткам не турбувати.
родам бмв 320 2.0 дізель 2008 року щойно з Германії на червоних номерах. 130 кіловат 177 к/с дуже жвава та економна . Без пошкоджень , кузов без гнилі і корозії в ідеальному стані . Салон кожа цілий і не затертий, не великий пробіг . Замінені всі розхідники, масла та фільтра . Парк троніки вкруг , монітор , блютуз, навігація та підігрів сидінь, панорама та круїз контроль є все необхідне для комфортної їзди .за інформацією звертайтесь в вайбер
Продам власне авто у гарному стані. Авто з салону. Дата реєстрації 2013 р. Має оригінальний пробіг 14 220 км., не скручений, за вашим бажанням можемо це перевірити на будь-якому СТО. Технічний стан авто - ідеальний. Автобілем користувались не часто і дуже обережно, й гарно доглядали за ним. Авто постійно зберігалось в гаражі. В ДТП не було. Підкрасів немає. ТО проводилось вчасно. Авто ніяких вкладень не потребує. За більш детальною інформацією - телефонуйте, залюбки відповім на всі ваші питання і домовимось про перегляд.
Гарний стан, 6-7 рік машина вийшла у 21.11.2006 по тех поспорту. 1 Власник по Україні Затоновані вікна на фото не видно тонував після фото поміняні свічі накал І повністю обслужена турбіна
Можливий хороший торг.
Продам всіма любимий автомобіль Skoda Oktavia Tour.Автомобіль в дуже хорошому стані є незначні нюанси по кузову але загалом усе добре.На сидіннях чохли із Еко Шкіри (МОДНІ).Поставлене газове обладнання 4-го покоління і балон на 55л.Сенсорна магнітола.Працює клімат контроль,підігрів сидінь працює усе.Не бита,не крашина іржі по кузову немає ніде.Масла усі поміняні,поставлений фаркоп для прицепа.Два ключа.По техніці все добре.З документами порядок.Торг присутній на каву!!!;-)
авто в гарному стані 2006 рік .
Машина була завезена з Німеччини під замовлення з пробігом 136 тисяч. Вона у мене проїхала за рік 17 тисяч. Машина в гарному стані, продаємо через те, що потрібно швидко гроші.
Авто після капіталки повністю облужене, питання по тел.
Авто у відмінному стані. Один власник. Обслуговування на профільному сто. Гаражне зберігання.
Авто не требует вложений, все расходники менялись вовремя, мотор работает отлично как на газу так и на бензине, коробка переключает плавно не пинается. Любые проверки на СТО за ваш счёт
Авто пригнане з германії. Відмінний технічний стан, є можливість огляду на СТО.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?