Продам власний автомобіль . Машина без нарікань , все зроблено та все працює, перевірка на любому сто. Одразу після покупки були поміняні амортизатори на нові оригінальні . Два комплекти ключів та два комплекти килимків,два комплекти гуми новий акумулятор . Кому цікаво звертайтесь . Всім вдалих покупок
Пройдено Т.О. Всі недоліки на фото. Помилка по Nox2. 2 ключі в комплекті. Авто на гарній комплектації. Потужний 3.0 дизель Повний привід. 7-ми місне авто. Для комфортнго пересування для велекої сімї. Шкіра , підігріви, безключовий, запуск двигуна з кнопки. R19.шини зима та літо . Авто обслужене. Відбулася заміна ГРМ(правильна). Заміна катриджа турбіни (melett). Була проведена діагностика форсунок. Замінено всі прокладки , всі сальники , всі фільтра , всі масла та рідини. Зроблено розвал, заправлено кондиціонер.По ходовій все чітко , колодки і тормозні диски замінено. Автомобіль свій, робився для себе .
На 23 июня пробег 59к миль. Машина в одних руках після Америки, прийшла з пробігом 11.800 миль. Зроблено: Шумоізоляція колісних арок, акустична шумоізоляція дверей та багажника, з посиленням полиці під саб (500$) Апгрейд на гальма, 4х поршневі (Акура), діски EBC yellow, колодки кераміка powerstop z23.(сет 1500$) Пройшли до 10к км. Проводка під акустику (300-400$) на 2 підсилювачі, процесор, саб і фронт у штатних місцях. Допрацьовано салон та карти дверей шкірою наппа, ексклюзив (1400$). ГБО, бак на 63л (1200$) Антіхром, броня фар, туманок, кольорова бронеплівка polor 200мкр на весь кузов(4000$). Колір мамба грін (порш). Плівка дуже товста, складно подряпати, та має шикарний глибокий глянець. Стоять нові амортизатори з акури та пружини з заниженням(1600$) Дуже комфортна в порівнянні з стоковою ходовою. Диски олдскул, r18 riverside zivell speed. Вінтаж, останні три роки у світі не з'являються. 1100$. Планую покраску освіжити (прокатував, обдерлися). Задній стабілізатор з акури Плівки залишилося багато, брав рулон. Подивитись можна в м. Ірпінь. Перевірка на любому сто.
Хороший сімейний автомобіль. Детальніше по телефону
Авто повністю у рідній фарбі, було замінено , двохваговий маховик, зчеплення, свічки запалювання, всі технічні рідини, фільтра, встановлено металевий захист двигуна, новый АКБ-AGM
BMW 525 xDrive, F11, 2013рік, сірий, 2.0 дизель (218к.с.) на повній комплектації. Пробіг 223т км, є сервісна, обслуговування на BOSCH Service, є всі чеки.Нічого не фарбоване( навіть бампера). Два комплекти практично нових колес з титанами( зима Hankook- літо Gislaved). Два ключа, салон шкіра коньячна, сидіння максимальні. Проекція HEAD UP, старт- стоп, електро багажник з електро полкою і все інше....
Авто в гарному та доглянутому стані. Я другий власник, авто було пригнане в Україну в 2013 році, максимально збережене до оригіналу, всі вікна рідні, запаска, домкрат, аптечка. Салон в чохлах, авто залите мовілем, та просмолено. два комплекти ковриків зима- літо. салон не рваний , не прокурений, світло-сірий. всі кнопки працюють, підсвітка працює, підголовники працюють., склопідйомники працюють, пічка гріє, кондиціонер охолоджує, мокра вебаста працює, підігрів скла і дзеркал працює, підголовники працюють, центральний замок працює, в багажнику все акуратно, електрика вся працює, двигун працює добре, заводиться добре в любк погоду, при любій температурі, масла не бере, не димить, тягу має, ходова справна, що мінялось то лемфьордер , ручник працює, ковпаки оригінальні, по кузову варити нічого не треба, рижики присутні. всі книжки збережені, середній розхід до 7 літрів. решта запитуйте по телефону, запрошую до огляду, обмін не цікавить.
Автомобіль в гарному стані. В Україні практично не їздив. Якщо є питання то дзвоніть
Продам автомобіль Вольво S90 Inscription 2016 року.( Куплений в салоні 2017) Автомобіль у відмінному стані, в дуже гарній комплектації Inscription з натуральною шкірою та деревяними вставками в салоні авто.Пригнаний із США з косметичними пошкодженнями, без пробігу Україною. Мінімальний пробіг у авто, в США дуже добре обслуговувався ( з урахуванням малого пробігу авто в рік.)Кому цікаво можу скинути карфакс. Безпека ціла. На 31400 км зроблено ТО вже в Україні. Готовий розглянути обмін із Вашою доплатою.На обмін дороще.
Є дрібні недоробки. Поріг потребує ремонту. Усе по телефону. Можливий обмін на авто з АКПП
2020 рік за він кодом, повністю обслуговане, не потребує вкладень
По техніці без питань: нещодавно зроблене ТО, замінений ГРМ, мотор працює тихо і рівно, коробка переключає плавно. Ходова збита, нічого не стукає. Ніяких вкладень не потребує — сів і поїхав. Машина доглянута. Надійний мотор. Абсолютно новий аккамулятор. По кузову — вся машина ціла, без підкрасів. Фари в бронеплівці, виглядають добре. Салон у відмінному стані, чистий, доглянутий. Комплектація R-Design: приємний спортивний вигляд і салон, є спорт режим, клімат, круїз, мультимедіа, парктроніки, Start-Stop — все працює як має. Авто дуже комфортне в їзді.
Звоните на Viber -WhatsApp Обмин на гібрид
Стан - НОВОГО ! Колеса - залишок 90 % ! Колодкі - нові ! Прбег - ОРІГІНАЛ ! Штори та дах - все працюе ! Задні фонарі LED . Без вкладень
НЕ МАСЛОЖОР власник авто вся в заводській фарбі можна перевірити оригінальний пробіг приїхала з Germany телефонуйте
Автомобіль у хорошому стані, комфортний та практичний кросовер для щоденного використання. Доглянуте авто, гарний зовнішній вигляд та комфортний салон. Готовий до експлуатації без додаткових вкладень. Деталі за телефоном або в повідомлення
Авто пригнане 2023 році з Німеччини . Є невеликі нюанси по кузову на фото видно. Я перший власник в Україні Авто німецької збірки Авто економне та надійне
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?