Продаю свій Mercedes EQS SUV 450+ ідеальний електромобіль для тих, хто хоче максимум комфорту та технологій. Цей автомобіль просто космос. М'яка повітряна підвіска, приголомшлива тиша в салоні, величезний запас ходу — у ньому все зроблено так, щоб ти просто сів і кайфував від кожної поїздки. Що мені особливо подобається в ньому? Запас ходу до 511 км - не потрібно постійно думати про зарядку. Повітряна та одночасно стійка підвіска – їде як на хмарах, впевнено входить в повороти , навіть нашими дорогами. Чотири режими руху. Нова прошивка дизайну дисплеїв . Задня вісь, що керується - незважаючи на розміри, машина супер-маневрена. Величезний просторий салон бізнес-клас для всієї родини. Потужна зарядка – можна швидко зарядитись і їхати далі. Акустика-Burmester! Динаміка - 5,8 сек до 100 км/год! Миттєвий відгук, потужний розгін, який затягує у крісло Машина в ідеальному стані, обслужена та повністю готова до нового власника. Я єдиний господар, жодних прихованих нюансів – просто сів та поїхав. Усі запчастини - оригінал!
Авто купувалося та робилося для себе. Заводський Performance, НЕ ПРОШИВКА. Відмінності від базових версій: Динамика 0-100 - 3.2с. Можливість керувати налаштуваннями обертаючого моменту з меню (повний привід, передній, задній). Налаштування стабілізації від повного самоуправління до максимального значення (можна їхати як хочеш - дріфт, боком...). Колеса R18 дуже м?яко та комфортно. Тормозна система performance. Зимовий пакет з підігрівом всіх сидінь Преміум музика з сабвуфером і крутим звуком. Автопілот працює. Протитуманні фари. Замінено масло в редукторах. Два комплекти резини. Два комплекти ковриків. Два ключі, застосунок працює, автомобіль оновлюється, LTE модем. Під час ремонту використовувались оригінальні деталі, подушки безпеки та ремені не спрацьовували.
Продам власний автомобіль , не биток з США ,машина була пригнана з Еміратів , з подряпиною на задньому крилі та подряпиною на передньому бампері , повністю ціла !!!!! В Україні зберігається постійно в гаражі , нова резина , чесний пробіг, не скручений автобаригами, автомобіль в максимальній комплектації,LIMITED коричневого кольору шкіра , акустика JBL , в авто є все . Машина ціла без Д.т.п. , готова до перевірок … Продаж від власника (я власник по т.п.)
Honda GL1800 Valkyrie Пригнаний з США у 2022р. Куплений через Marketplace!не биток! Відмінний стан! Встановлені кофри,прямоток! Усі питання по телефону Торг мінімальний
авто в гарному стані комплектация limited приїхав в Україну в 22-му році січень
Шукаєш надійне та комфортне авто, а головне економне ? так ось до продажу пропоную гарне авто. за 3 роки експлуатації, авто жодного раху не підвело тільки масимальний догляд, якщо заміна то на нове, новий генератор, новий стартер, новий акум. продаю через покупку нового авто
Доглянуте авто на АВТОМАТІ з кінця 2007 року, рестайл, в нормальному технічному стані, сідати і їхати , обслужене-масло поміняне,антифриз поміняний,на ГРМ ще 30 тисяч можна їхати..Легкосплавні диски. Автомат працює бездоганно.Двигун працює рівно,належно,,,підтьоків масла не наблюдається. Кліматконтроль, круїзконтроль,підігрів крісел ,висока та зручна посадка зроблять вашу поїздку комфортною. Багато сховків на речі, легко складні окремі задні сидіння,вмістимий багажник,форкоп....вроді зйомний... Великий плюс даної моделі - це кузов,він практично не ржавіє. Без дтп, ну і без корозії. Пригнане, а точніше привежене минулого року з Німеччини ,практично без пробігу в Україні. Практично стоїть в гаражі,,нема кому їздити... Реально хороший варіант . Всі вдалих покупок ...
Продається Mazda cx-30,2022 року з мінімальним пробігом в 25 тисяч,з нереально гарним білим шкіряним салоном та відмінному візуальному та технічному стані З безпеки стріляла тільки подушка у ноги водія,яка була відновлена Жодної помилки по комп?ютеру немає Готовий до любих перевірок на вашому СТО Був куплений новий бампер,крило та капот стоять рідні, які професійно відремонтували Комплектація Premium. В машині є все,окрім акустики Bose,системи старт-стоп,та камер 360 Стоїть резина Bridgestone Коли купував авто,то покупав платну інформацію з Car Fax,щоб побачити усі нюанси. За потреби відправляю вам,щоб ви могли переконатися у стані авто Загалом хочу сказати що автомобіль дуже комфортний,динамічний та виглядає просто вау Салон треба побачити вживу Причина продажу - хочу заробити ти грошей За додатковою інформацію телефонуйте.
По автомобілю все мінялось на нове бу не ставилось нічого , 2 комплекта резини , За детальною інформацією звертайтеся за телефоном :)
Продам своє авто яке варте вашої уваги в чудовому стані повністю обслужене замінені всі розхідники не потребує додаткових вкладень в багатій комплектації яка включає в себе підігрів сидінь передній та задній парктронік датчик дощу датчик світла затемнення дзеркал атермальне лобове скло клімат контроль ксенон з омивачами круіз контроль авторегулювання керма по висоті та на вильот складання дзеркал з ключа навігація мультифункціональне кермо бардачок з охолодженням навігація мультимедіа кольоровий дисплей люк дотяги всіх вікон Bluetooch ABS ESP ASR BAS EBD
Авто пригнане з Європи!!! (Дизельна) правильна !!!!!AUDI Q7 S-line Quattro Авто з в самій жирній комплектації!!!! Повний Shadow Line!! Зовнішній та внутрішній S-Line!!! Пневмо підвіска!!!!!!Авто частково заклеєно в бронеплівку (передній бампер, передні фари, 2 крила та капот)Є Електро форкоп! На даний час авто обслужено до дрібниць, нічого не потрібно робити, завели і Рік випуску-2018 Пробіг-190.000км Двигун-3.0 дизель Quattro (286к.с.) Комплектація!!! -Безключовий доступ -Передній парктронік -Задній парктронік -Максимальна оптика Matrix -Адаптивна пневматична підвіска -Комбіновий салон(шкіра-алькантара) -Ambient підсвітка салону -Камера заднього огляду -Камера нічного бачення -Камери 360 -Датчики сліпих зон -Датчик світла -Датчик дощу -Дотяжки всіх дверей -Електроскладні зеркала -Електропривід багажника -Підігрів зеркал -Адаптивний круїз контроль -Електросидіння -Память сидінь -Підігрів передніх сидінь -Підігрів задніх сидінь -Трьохзонний клімат контроль -Бездротова зарядка -Бездротовий Apple CarPlay -Чорний потолок -Преміальна акустика BOSE -Повний пакет асестентів -Тримання в полосі -Розпізнавання дорожніх знаків -Система домомоги уникнення зіткнень -Задній клімат контроль .Заводська вебасто ! Авто без жодного підкарасу, стан нового авто!!!
Cкутер Yamаhа JOG 39ZR без пробігу по Україні! Тільки з контейнера! Рідний пробіг 21500! Інжектор на водяному охолодженні, 3 клапани на циліндр! В ексклюзивному кольорі сірий нардо грей! Дискові гальма, свіжа гума, спойлер, литі диски, газовий амортизатор, ручник, дві підніжки, два ключі! Сидіння перетягнуте в дорогу екошкіру для квадроцикла не боїться води Новий акумулятор Скутер у дуже хорошому стані! З повною продажною підготовкою! Зроблено заміну: олія в двигуні, олія в редукторі, антифриз, повітряний фільтр, ремінь варіатора оригінал Yаmаhа, грузики варіатора, відполірований та покритий керамікою для максимального блиску витрата бензину 1.5 л на 100 км! За документами будіть 1 господарем в Україні!
Продам своє авто.Перший власник,повна комплектація,коробка роботизована, авто комфортне, багато місця. Розхідники (масло, фільтр,грм) поміняні 2000 тому. Можливий торг.
продам власне авто приганялось для себе, замінено масла фільтра, в комплекті гума зима + літо, приганяв для себе, маю дуже економічний двигун на який встановлено газ, кого цікавить телефонуйте Дно оброблене лазерною чисткою і задуте
Перший власник в Україні, авто не бите та не фарбоване, після повного ТО, нова гума, все працює! Комплектація максимально можлива, є все!
Авто у відмінному стані, у ДТП не був, лакофарбове покриття рідне, повністю обслужен на офіційному дилері, є історія!!! Я другий власник, авто европейське куплено у Німеччині! Супер динамічне і економне по трасі 5,3 л/100 км, повний привід , комплектація авангард ( на повному фулі!!)! Музика бурмістер. Авто на пневмі дуже комфортне по трасі і по городу! Одним словом дуже гарне! Морда в плівці.
Машина у відмінному стані та гарній комплектації, пригнана з Німеччини, не бита, не фарбована, з рідним пробігом! Модель:BMW52FC5G Опції:DRIVE TYPE: DRIVE TYPE - LHD; WEATHER TYPE: WEATHER - THE TEMPERATE ZONE; BODY TYPE: WAGON - 5DR 5P; ENGINE CAPACITY: 2200 CC - R; ENGINE TYPE: DOHC - TCI; FUEL TYPE: DIESEL - DIESEL; TRANSAXLE: AUTO - 6 SPEED 4WD Ринок:EUR;GEN (збірка Німеччина) Перша реєстрація в Україні, один власник • У гарному кольорі (Колір кузова:5J - SUPERIOR RED Колір салона:HZ - COCOA BLACK), на дисках R18 з новою зимовою гумою, 2 ключі. Двигун (олію не бере ( олїя заливалась тільки Shell Helix Ultra 5W30 ECT-3)), АКПП 6 ступенів, привід 4х4,працюють гарно (помилок немає), ходова обслужена, нові колодки по колу, кузов цілий, без іржі, всі вікна оригінал 2011рік . Чистий охайний салон, є все для комфортних поїздок: • 2х зонний клімат контроль, круїз, повний ел. пакет, ел. сидіння з підігрівом, заводський ксенон, омивачі фар, парктронік, камера заднього виду, мультируль, бортовий комп'ютер, гучний зв'язок, bluetooth, скринька для охолодження напоїв та багато інших корисних функцій • Комфортний та надійний кросовер 4х4 з відмінною прохідністю та приємною витратою дизеля ( траса 6,3 місто 7,5), технічно обслужений, вкладень не вимагає, все справно! Зараз машина знаходиться в Німеччині, можливість пригону в Україну є, реальному покупцю торг, всі деталі по телефону telehram, vattsap, vayber. Прохання дзвонити після 18-00 у робочі дні, з 9-00 до 19-00 у вихідні, краще заздалегідь писати. На всі питання щодо авто відповім.
Автомобіль в дуже гарному,та доглянутому стані,обслуговувався завжди вчасно,на пробігу 273000 було замінено-комплект ГРМ ,мастило в КПП,новий комплект теплообмінника разом з корпусом(їх слабке місце),нові тяги стабілізатора,та шарові опори,зроблений розвал сходження ,по двигуну питань немає ніяких,весь сухий,турбіна працює гарно також без підтікань та запотівань,машинка запускається в будь-який мороз з пів оберта,є відео докази в -16 градусів,це означає що паливна система та свічки накалу у відмінному стані екологія присутня нічого не вирізалося коробка працює відмінно перемикає плавно та швидко у всіх режимах ,по кузову має дуже гарний вигляд,корозії та рижиків ніде немає,затонована якісною плівкою по колу,встановлене якісні бі лед лінзи -200$ світло просто ідеальне,в секцію дальнього додатково встановив лед лампи,також є відео як світить,машинка на максимальній комплектації,преміальна музика з заводським сабуфером,звучання вас вразить, Кого зацікавить телефонуйте,більш детально все розповім до 23:00 Можливий гарний торг,та обмін на дешевше авто! Також,за домовленістю,можу пригнати автомобіль у ваше місто
Економне сімейне авто. Після хімчистки. Комфортний просторий салон, великий багажник. В салоні не курили. Екологія на місці. Машина мене не підводила. За потреби може їхати швидко. Яскраві LED фари. Причина продажу: хочу купити новіший Passat.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?