Яскраве авто, по техніці все добре, гарний стан. Мінімальний торг на каву.
Продаю офіційну!!! CX-5 у відмінному стані. Обслуговувалась тільки на офіційних сто мазда, є всі підтвердження. Готовий до перевірок на сто. Друга машина в сім'ї, їздила дружина. В подарунок ще один комплект резини в хорошому стані. Прослужить новому власнику довго і буде дарувати багато приємних емоцій від володіння. Надійне, комфортне авто. Бізнесменів прохання не турбувати. Шари нема. Адекватний торг реальному покупцю.
Продам комфортний та потужний седан бізнес-класу — Chrysler 300C з надійним дизельним двигуном 3.0 CRD (Mercedes). Основні характеристики: • Рік: 2007 • Двигун: 3.0 дизель (V6) • Коробка: автомат • Привід: задній • Потужність: ~218 к.с. Комплектація: • Шкіряний салон • Електрорегулювання сидінь • Круїз-контроль • Мультимедіа • Підігрів сидінь • Парктроніки
Машина у хорошому стані👍 вартує уваги ☝️
Авто пригнане з Канади. якісно відремонтовано і готове до експлуатації
Продам авто в гарному стані. Є додаткові питання? Дзвоніть)))
Продаю джету стан як на фото, ходова частина практично нова,проїхала +-100км.Нова рульова рейка,шарові, наконечники і тяги,сальники,кулаки хороші,новий трампльор,масло фільтр поміняні,коробка 5 Ступка,ризина всесизонка 80%,стойки нормальні,карбюратор пізбург, заводиться але пробита прокладка на 4 циліндр,потребує ремонту двигуна,деталі за тел.
Велика , зручна і супер динамічна машина, з дуже хорошою комплектацією Круїз контроль ,проекція на стікло,підігрів руля , підігрів сидіння ,панорама,партроніки,люк ,задня камера,камера 360,двух зоний клімат,триманя в смузі,переведена з анг мови,пам?ять сидіть,пневмопідвіска на задній базі ,сліпі зони ,електро сидіння та електро підголовник Та інші приємні функції Мотор надійний та у доброму стані , ходова в відмінному стані , люба провірка на сто.
Авто просто вогонь Куплене для себе швидке комфортне просто пушка а вто не курили жодного разу
Пропоную вашій увазі BMW 3 серії з мотором н47б20б, на 2л автомат ZF . В машині вчасно мінулись всі фасла й фільтра(кожні 8тищ км). На машині встановлено тонування 5%, а також ргб підсвітка ВСЬОГО САЛОНУ!!! По машині є підкраси в області 2 дверей(криша,капот,ляда,2 двері і крила - не крашені) мотор робить тихенько, а коробка перемикає плавно. Всі стекла рідні!!! Машина без ДТП. Гарний доглянутий бежевий салон з двохзоним клісат контролем, а також з печкою ззаду. Машина збиралась в Німеччині. НА гарній зимовій гумі і крутими титановими дисками. Пишіть на телеграм за номером або дзвоніть за цим же номером!!!
Повністю справний технічний стан, кузов без корозії, нові передні стійки та задні пружини, ричаги в відмінному стані, двигун працює без проблем, нові гальмівні колодки, рідна акустика повністю справна. На кришці багажника маленька вм'ятина майже не помітна. Кондиціонер заправлений в робочому стані. Додатково комплект зимової гуми.
2010 рік,2.4 газ/бензин,автомат.Америка.7-ми місцева.підключається повний привід,андроїд магнітола з камерою заднього виду,CarPlay.Замінено задні аморики,кульові,стійки стабілізатора з втулками,масло в коробці та двигуні 1500 км назад,вся система охолодження разом з радіатором, гальмівні колодки по колу. Старт-стоп, без ключовий доступ,2-х зонний клімат контроль.авто вкладень не потребує сів поїхав.двигун масло не бере жодної краплі.Зв?язок через Viber,Telegram,WhatsApp після 17.00.торг.телефон для зв?язку
Перша реєстрація в Україні, один власник, у володінні рік. Рестайлінгова версія, вийшла з конвеєра вкінці 2010, по документам 10 рік але вважається вже 11. D2 рестайлінговий 8 клапанний мотор, вважається більш економічним, надійнішим і трошки потужнішим за дорест версію. Механіка 6 ступка. Замінено комплект ГРМ+помпа, 2 подушки двигуна, патрубок. Також замінені передні амортиразтори,нова піввісь(права), замінено задні супорта та колодки. Екологія на місці, регенарція вмикається. Встановлені передні проставки 2мм. Кузов - все в рідному окрасі окрім : ліве переднє крило подвійний окрас + місце 5/7 см шпаклівка Всі арки по 1-2 см підкрашені в колір 200 мікрон Салон - чистий охайний , всі кнопки функціонують, мультимедіа працює. На приборці пробіг 197 але рідний 234. За рік не взяла ні грама масла, їде добре без турбоям і смикань. Зимою в -15 заводилась без проблем. Торг присутній при огляді по факту.
Продам своє авто, пробіг рідний, машина в хорошому технічному стані нічого робити не потрібно, 2 ключі. На 104 тис.км зроблено повне ТО. Масло мінялось кожні 7-7.5тис.км. Хороша комплектація - датчик світла, круїз контроль, 2-зонний клімат контроль, підігрів сидінь, CarPlay і багато іншого. Є незначні нюанси по кузову - готовий уступити. Всі питання по телефону. Торг лише біля капоту.
Пропоную чудовий автомобіль з оригінальним пробігом та весь в рідній красці. На автомобілі 3 тис. км. тому повністю відкаріталений двигун (близько 4тис.$), ходова та коробка в чудовому стані. Дав комплекти гуми. 1.5 тис. км. як поставив газ, але поки його не використовував, так як двигун ще на обкатці. Кожна кнопка працює, панорамний дах дарує неймовірні відчуття влітку. Має три ряди сидінь, в купі 7 місць, що не одноразово ставало у пригоді подорожуючи великою родиною. Можна ще багато розповідати про плюшки та переваги але краще раз побачити і відчути це на собі. Загалом класний позашляховик з приємною витратою палива, готовий до будь-яких випробувань. Вкладень ніяких не потребує. Обмін цікавить тільки на бус від 2010р. Всім вдалого дня і приємних покупок.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?