Продам Нісан Ліф 2014 року. В лютому 2025 року пригнаний з Норвегії. Перший власник в Україні . Авто проїжає 115 кілометрів на одному заряді, Без ДТП. Надійний, економічний автомобіль. Замінено масло в редукторі оригінальне Нісан, також замінені гальмівні колодки. Авто обслужене, SOH 78.73%. Тепловий насос працює справно.Літом кондеціонер без зауважень.
Приганяв під себе машина ціла !!! Мотор капіталка в машину вкладено загалом 15000$ !!! Хто знає Черкаси робив на бумер хаус!!!!! Два комплекта ризини! Є питання по сколах і царапини в салоні !! Технічно любе сто !!! Хто шукає для себе це саме те авто !!!
добрий стан 2х зональний клімат електростіклопідйомники електрозеркала оригінальний пробіг на 242т.км заміна ГРМ роликів та помпи Shafler INA всієї ходової частини (перед- амортизатори bilstein b4 пружини lesjofers,опорні подушки та підшипники SNR, шарові LEMFORDER, салентблоки передніх важелів FAG, рульові наконечники SIDEM, стійки стаба TRW. по задку амортизатори BILSTEIN B4, пружини LESJOFERS, стійки стаба QUICK BRAKE, втулки стаба SIDEM, ричаги (повний комплект Серповидні,кісточки та підпружинні - FAG, салентблоки з вушками задніх продольный ричагів LEMFORDER,тормозні колодки FERODO, ремкомплекти суппортів QUICK BRAKE. ходова частина повністтю Нова (не пепепресована а нові ричаги) по кузову фарбовані 2 крила (переднє по лівій стороні та заднє по правій стороні - легесеньке ДТП є фото) в цілому стан добрий. Біксенон (заводський рідний), клімат, електропідіймачі вікон, зеркал. Рідний пробіг -100% любі перевірки по всім вузлам.
Продаю авто гарному стані. Максимальна комплектація
Перший і єдиний власник в Україні. З Америки замінено бампер, три дифузора ,все нове, оригінальне. Безпека ціла. Фари перепакував на bi led модулі (світло покращено). 2 ключа. Більше нічого не ремонтувалося. ТО зроблено,рідини,свічки замінені. Авто справне, все працює. колеса 21, гума 24 року всесезонна(стан на фото), дотяжки дверей,панорама, вентиляція/підігрів сидінь, музика Meridian. На всі додаткові питання ,відповім по телефону або при зустрічі. Допомоги в продажі не потребую
Мазда6. В Хорошому стані. Пригнана з Швейцарії. Всі питання по телефону **********
Авто у відмінному стані вкладень не вимагає, перебуває у Болгарії. Продається для покупки авто по свіжій.
Honda CR-V III, в гарному стані Авто у хорошому технічному стані. Двигун і коробка працюють справно. Ходова в порядку. Кузов без значних пошкоджень та іржі. Салон чистий, охайний. Вчасно обслуговувалась, всі рідини мінялись. Автомобіль готовий до експлуатації.
Можливий обмін на Renault kangoo EV або Chevrolet Bolt Euv abo EV. Цікавить тільки електромобіль 100% рідний пробіг. Машина в доброму стані. Не потребує капітальних вкладень. Газ вписаний в тех.паспорт
Авто в класному стані, їздить жінка . Маю 2 комплекти резини зима і літо.авто оновлюється. Сертифікати всі дійсні . Зарядка в подарунок
Мінімальні пошкодження, машина проїхала по Україні 17 тис! Багата комплектація, електропривід сидінь, повний безключовий доступ, панорама, 3х зонний клімат, парктроніки перед зад, камера 360° з екстреним гальмуванням, підсвічування зовнішніх ручок, підсвічування порогів та зовнішнє підсвічування, датчики мертвих зон, утримання в смузі, адаптивний круїз-контроль, екстрене гальмування, найповніша музика Bose 470 кВт, електропривід багажника, оптика фул лед в туманках також, автохолд, і багато іншого… Машина повністю обслугована та затонирована в коло. Площадки и автобизнесмены не беспокоить!
Повністю ціле авто.Нефарбоване.Один власник на Україні.Два ключі.Два комплекта гуми.Весь обслужений до дрібниць.Гарне світло.По ходові частині вся в оригіналі.Пробіг рідний готовий до перевірок на любому вашому сто.
Машина пригнана з Америки, не бита повністю, не пошкоджена, на ходу. Деталі, ще фото і відео по телефону Причина продажу: покупка нового авто
Перший і один власник в Україні . Стоїть газ 4 покоління . Працює добре як на газу так і на бензині . Стан відповідає віку і пробігу автомобіля . Двигун масла не споживає . Стоїть новий ланцюг . Замінені всі рідини і росхідники . Перекупам не турбувати .
Кашкай 2009 року, мотор 1.6 бензин. Машина в хорошому стані. Пробіг 222. ********** номер телефон
авто пригнано з Америки для себе, перший власник в Україні, можемо надати карфакс. колеса R18. Повне ТО. по американському техпаспорту заявлена 2017р, дата виготовлення 01.09.2016р, перша реєстрація 30.12.2016р. мультимедія вже йде моделі 2017року. були незначні пошкодження кузова, фари рідні цілі, замінили бампера, трохи витягнули кришку багажника. машина класна, сідай і їдь без вкладень. причина продажу - хочемо електричку (розглядаю обмін на електро) перекупів прохання не турбувати, з продажем не поспішаємо
Власник. Mercedes-Benz W205 у відмінному стані. Автомобіль доглянутий та повністю обслужений. Після покупки робилося все для себе, без економії. ✅ Велика мультимедіа з Apple CarPlay ✅ Амбієнтна підсвітка салону 64 кольори ✅ Нове кермо W223 ✅ 18” диски + майже нова літня гума ✅ Нові передні та задні гальмівні диски та колодки ✅ Замінені масло, фільтри, обслужена ходова Нещодавно пофарбовано передній та задній бампер, виконано професійне полірування кузова. Авто зі США. Пошкодження були мінімальні. Відновлено якісно. Без серйозних ударів та безпеки «по колу». Салон чистий та охайний. Технічно без зауважень. Автомобіль не потребує вкладень. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. ❌ Обмін не цікавить ❌ Автобізнесменів прохання не турбувати Реальному покупцю — торг біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?