Продаю своє авто в чудовому технічному і візуальному стані. Зовні і в салоні машинка збережена. -Подвійний склопакет. -Панорамний дах. -Памʼять сидінь. -Комплекти ключів. -Сервісна книга. -ТО зроблене 50 км тому назад. Юридично машина чиста, готова до перевірок на СТО.
Доброго дня !Продається сімейне авто у зв'язку з купівлею іншого . Одразу перекупів , авто площадки не турбувати !!!!!Доглянуте авто було пригнане з Франції . В Україні було в використані в одної людини перший власник .По кузову є нюанси на фото, по техніці нюансів немає всі масла і розхідники мінялись на сервісі вчасно .Дивитись можна на старому місті ,м. Вінниця район крива авто базар .Детальніше по телефону .Розумний торг. біля авто присутній !
продам нісан в гарному стані дтп мінімальне , фарбований тільки передній бампер. 75 тис км пробіг присутній торг
Авто в рідній фарбі,мотор працює ідеально ,масла не бере.Розхід пального 7,3/100км траса
Власний, обслужений, BMW G30 Комфортний седан на хорошій комплектації Sportline Датчик сліпих зон Авто світло Лед приладова панель Без ключовий доступ Вибір режиму руху CarPlay Проекція Вібро кермо Розпізнавання знаків Пам?ять сидінь Електро багажник Сенсорний дисплей, керування рухами Чорна стеля Антихром Доглянутий салон Сервісне обслуговування зі всією історією Деталі за телефоном
До Вашої уваги пропоную у відмінному та доглянутому стані - автомобіль VOLKSWAGEN PASSAT B8, 2017 р.в., з надійним та дуже економічним дизельним двигуном 2.0 TDI, який був пригнаний з Італії та поставлений на облік в 2021 році, перший власник в Україні. Взагалі, за час користування на протязі 4 років, даний автомобіль в цілому, без перебільшень, повністю обслужений по регламенту до самої дрібниці (щойно проведене планове ТО по заміні моторного масла та фільтрів). По кузову автомобіль в збереженому відмінному стані, пробіг підтверджений на 1000% (з великим задоволенням готовий до будь-яких перевірок за бажанням клієнта на сервісному СТО “VW”). По ходовій частині скарг немає, їде м'яко і стійко на будь-якому дорожньому покритті, без стуків, скрипів і чогось подібного. Салон доглянутий та зберігся у відмінному стані!!! Загалом автомобіль реально гідний та доглянутий (часу та коштів не шкодував), потрібно дивитися та переконатися самому! На даний час по автомобілю взагалі нічого робити не потрібно (новий власник буде задоволений). Автомобіль дійсно заслуговує на Вашу увагу! На більш докладніші запитання відповім по телефону у зручний для Вас час.
BMW F30 328і 2015р.! Повний привід xDerive! На заводському оригінальному М-пакеті! Автомобіль повністю не фарбований! Повністю облугований! Замінені всі росхідники! Двигун і коробка в ідеальному стані! М-диски R19 на новій зимній резині! - чорна стеля! - люк ! - двох-зонний клімат-контроль! - підігрів передніх сидінь! - широка мультимедіа! - максимальні сидіння! - памʼять сидіння водія! - датчик світла/дощу! - камера заднього виду - CarPlay - навігація - Bluetooth! - підрульові пелюстки! - круїз-контроль! - голосове керування! - лед-фари адаптив! - М-тормоза! Готовий до перевірки на будь якому СТО!
Автомобіль в гарному технічному і косметичному стані. Простий надійний атмосферний MPI двигун, надійна АКПП Aisin, Встановлено дороге ГБО.Обслужений, затонований по кругу з лобовим вікном дорогою плівкою, два комплекти коліс з дисками. В даний момент вкладень не потребує. Обмін цікавить тільки на автомобіль з коробкою автомат.
авто на ходу, резина зима , масло свіже
Продаю свою надійну помічницю, яка ніколи не підводила. Повний привід - це казка у наших реаліях, особливо у зимовий період! Просторий салон, наймаксимальніша комплектація, навіть з панорамним дахом та вентиляцією сидінь. Два комплекти коліс (не гуми, а саме коліс!), один з яких на преміальних оригінальних дисках 18 радіусу. Салон чистий - не затертий. У салоні ніколи не палили. Повний електро пакет. Витрата палива 9 літрів у місті, на трасі 7 І ще , прохання , перекупи -авто бізнесмени, не витрачайте свій і мій час. Дякую. Машина дуже сподобається тому, хто шукає спокій та зручність. Продаю вимушено, адже зараз багато відряджень на схід и потрібен пікап. Машина дуже достойна і за неї не соромно! Телефонуйте домовимось. Допомога авто бізнесменів не потрібна.
не фарбований TMBJK7NE9G0020849
Продаю своє власне авто. Я 1 власник в Україні.До авто відносились дуже бережно.Зберігалась в теплому гаражі. Хороший автомобіль пригнаний з Швейцарії Opel Astra h, 1.9л.(150к.с., 110Кв.) COSMO дизель cdti 2010 року. Стан досить хороший. Машина не фарбована. Все обслуговувалося, всі розхідники мінялися вчасно, масло 5 w 30 (синтетика) від заміни до заміни не потрібно доливати. КПП механіка 6 передач , чітко включаються і не вибивають. Мотор працює рівно. Машина заводиться в будь який мороз з пів обороту, кожного дня на ходу. Два ключі, сервісна книжка
Хонда діо 34 Стан чудовий сів поїхав . По пластику трішки є царапини . Мотор 65сс . Замінив варіатор, ремінь колодки торк драйвера . Заводиця чудово з лапки . Їде бодро 60+ Задня резина трішки лисовата Для нового власника пустий талон Для більшої інформації пишіть або звоніть невеликий торг
Автомобіль в ідеальному стані вкладень не потребує! в автомобілі комплектації Блек Лейбл + доп функції на суму 3500 доларів , стеля оздоблена алькантарою , сидіння виготовлені з венеціанської шкіри , присутній захист двигуна ( КОЛЬЧУГА) новий акумулятор ! за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном **********
Таки да! Слухай сюди, шановний: "Jeep Patriot - 2012 року, це тобі не фунт ізюму! Моторчик там шепоче - 2,0 літри, щоб ти розумів. Продаю свій власний пепелац, скажу тобі чесно - в доброму він стані, фарбований трошки, зараз новенька копієчка! Газ там вже втулили, так що за бензин можеш не паритись, економія - то святе діло! Обслуговував як рідну дитину, всі ці штучки-дрючки вчасно міняв, мастила-фільтра - все по фен-шую. На СТО за нею дивились, як на писану красуню. За двигун і коробку передач - відповідаю! - ніяких тобі там "ой-вей" не почуєш. Працюють, як швейцарський годинник. Пробіг там чесний, не кручений, як у тієї тьоті Сари на Привозі. Так що, якщо ти розумна людина і шукаєш собі вірного коня - дзвони, не пожалкуєш! Бо така машина довго чекати не буде, її миттю заберуть!"
Продаємо власне авто. Перший власник в Україні. Авто привезене в 2022р. з Європи (1-ий власник Німеччина, 2-ий Польща, 3-ій Україна). Авто повністю на ходу, сів і поїхав. Турбодизель 2.0 d-4d . Повністю обслужене, замінено ГРМ разом з усіма роликами та помпою, червень 2024(обслуговувалося для себе). Кліматконтроль. Протитуманні фари. 4 склопідйомники. Датчик дощу.
Авто 2015 року газ -бензин коробка автомат нова зимова гума ,новий акум гаражне зберігання на ходу кожен день
Авто куплене в офіційного дилера в Києві. Перша реєстрація у 2018 році. Гаражне зберігання. Штатне Вебасто. Експлуатація авто по трасі (для міста є бензинове авто). Рідна фарба, збережений салон. Технічно справне авто. Дуже економічний і надійний дизельний двигун. Бак 43 літра вистачає на 1060 км. Траса -3 літра. Місто 4.2 літра. Авто обслуговується у диллера. Є всі квитанції та підтвердження пробігу. В даний час авто знаходиться на Закарпатті. Всі питання по телефону.
Зроблено ТО автомобіля з заміною всі мастил, заміна всіх фільтрів. Заміна ланцюгів , помпи і всіх пластикових патрубків. Всі запчастини оригінальні. Замінники не використовувались. Заміна задніх ліхтарів на європейські. Доставлено CarPlay. Машина обтягнута бронеплівкою.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?